E2M Basketbol Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere Karşı Üstün Koruma

Günün her anında iletişimde kalmanızı sağlayan AirPods’unuzu düşme ve darbelere karşı başarılı şekilde koruyan kılıf hem belirgin hem de kılcal çizik oluşumunun önüne geçer. Ürün, AirPods’unuzu güvenle muhafaza ederek iş ve eğitim yaşamının farklı anlarında yanınızda yer alır.

Toz ve Sıvı Temasından Korkmayın

E2M AirPods kılıf toz ve sıvı temasının yaratabileceği sorunları ortadan kaldırır. Kablosuz kulaklığınızı muntazam biçimde saran ekipman teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanır. Ürünün öne çıkan bir diğer işlevsel özelliği ise kılıflı şarj imkânıdır. AirPods’unuzu şarj etmek için silikon kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz.

Ergonomik Kullanıcı Deneyimi

AirPods üzerinde yer alan tüm tuş ve bağlantılara kolayca erişim imkânı sunan ve hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan ürün çanta ve cüzdan benzeri tüm ekipmanların içinde rahatça taşınabilir. Dayanıklı ve esnek silikondan üretilen kılıf uzun ömürlü kullanıcı deneyimi ortaya koyar.

Basketbol Tutkunuzu Yansıtın

Basketbol tutkunuzu AirPods’unuz ile birlikte yansıtmanız için biçilmiş kaftan niteliğindeki kılıf şık tasarımıyla göz kamaştırır. Sportif tarzınızı kusursuz şekilde tamamlayan ürün, kalite ve estetiği aynı çatı altında bir araya getirir. Silikon kılıf AirPods 1. ve 2. nesil modelleriyle uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Basketbol
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS KILIF BASKETBOL
Renk
TURUNCU
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Henüz yorum yok