E2M Aşk Meyvesi Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

AirPods’larınız İçin Tam Koruma  

E2M AirPods 1-2 Kılıf Aşk Meyvesi, AirPods kablosuz kulaklıkların şarj kutusunu tam olarak sararak düşme ve darbelere karşı korur. Çizik oluşumunu engelleyen model, darbeleri emme özelliğiyle bilinen yumuşak silikon materyalden üretilir. AirPods’unuzu dilediğiniz her yere gönül rahatlığıyla götürmeniz için tasarlanır.

Aşkınızı Yansıtan Birinci Sınıf Tasarım 

Model, eğlenceli aşk meyvesi tasarımıyla dikkat çeker. Şarj kutusuna mükemmel şekilde uyum sağlayan E2M AirPods 1-2 Kılıf sayesinde AirPods’unuz yepyeni bir görünüm kazanır. Ürün silikon yüzeyinin yardımıyla kolaylıkla kavranır ve elinizden kaymaz. Kaliteli yapıyı estetik görünümle birleştirir ve renkli tasarımlardan hoşlanan kullanıcılardan tam not alır.

Uyumlu ve Ergonomik Kılıf

Ürün, Airpods’un bağlantı ve tuşlarıyla tamamen uyumludur. Şarj kutusunu etkin şekilde koruyan kılıfın kapağı, çok kolay ve pratik şekilde açılarak Airpods’a hızlı erişimi mümkün kılar. Çanta, cep ve cüzdanda taşıyabileceğiniz kılıf, hafif ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Pratik Şarj Girişi

Kılıfın alt kısmında şarj soketi giriş bölümü yer alır. AirPods’u kılıftan çıkarmadan şarj etmenizi mümkün kılan şarj giriş bölümü, pratik kullanımı destekler. Model sayesinde hem şarj kutunuz darbelerden ve kılcal çiziklerden korunur hem de kılıftan sık çıkarılmadığı için yıpranma meydana gelmez.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Aşk meyvesi
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. Nesil uyumluluğu: Var

Genel Özellikler

Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.