E2M Ananas Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Silikon Materyal ile Üst Düzey Koruma 

Airpod 1. ve 2. Nesil modelleri için tamamlayıcı aksesuar olarak tasarlanan E2M Airpods 1-2 Kılıf Ananas, kulaklıklarınızı her türlü düşmeye, darbeye ve diğer tehlikelere karşı korur. Darbe emici özelliğe sahip dayanıklı ve yumuşak silikon materyalden üretilen kılıf, düşme, darbe ve çizilmelere karşı üst düzey koruma sağlar.

Renkli Tasarım ile Zevkinizi Yansıtın

Model özel ve eğlenceli ananas tasarımıyla AirPods şarj kutusuna mükemmel derecede uyum sağlar. AirPods’unuz bir yandan yepyeni bir görünüm kazanırken bir yandan da eğlenceli kişiliğinizi yansıtır. Ürün özel silikon yapısıyla eşsiz kavrama kolaylığı ve yumuşak dokunma hissi verir.

Tam Koruma, Hızlı Erişim

E2M AirPods 1-2 Kılıf Ananas, AirPods kulaklıklarınızı toza, suya, düşmeye ve darbelere karşı koruyan yumuşak bir dokuya sahiptir. Çantanızda ya da cebinizde gönül rahatlığıyla taşıyabileceğiniz ürünün kapağı kolaylıkla açılır ve kulaklıklara hızlı şekilde ulaşılabilir. Pratik kullanımı destekleyen korunaklı tasarım sayesinde AirPods’unuz uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilir.

Kılıf İçerisinde Şarj İmkânı

Modelin alt kısmında uyumlu bir şarj giriş bölmesi bulunur. Böylelikle AirPods’unuzu şarj ederken kılıftan çıkarmanıza gerek kalmaz. Kılıf sayesinde çizilme ve darbelere karşı korunan şarj kutusu, kılıftan çıkarılmadığı için yıpranma meydana gelmez, her zaman ilk günkü hâlini muhafaza eder.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Ananas
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. nesil uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
AIRPODS 1-2 KILIF ANANAS
Renk
SARI
Sub Kategori
TDA
Marka
BİPOWER
Henüz yorum yok