E2M Ananas Airpods 1-2 Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Silikon Materyal ile Üst Düzey Koruma 

Airpod 1. ve 2. Nesil modelleri için tamamlayıcı aksesuar olarak tasarlanan E2M Airpods 1-2 Kılıf Ananas, kulaklıklarınızı her türlü düşmeye, darbeye ve diğer tehlikelere karşı korur. Darbe emici özelliğe sahip dayanıklı ve yumuşak silikon materyalden üretilen kılıf, düşme, darbe ve çizilmelere karşı üst düzey koruma sağlar.

Renkli Tasarım ile Zevkinizi Yansıtın

Model özel ve eğlenceli ananas tasarımıyla AirPods şarj kutusuna mükemmel derecede uyum sağlar. AirPods’unuz bir yandan yepyeni bir görünüm kazanırken bir yandan da eğlenceli kişiliğinizi yansıtır. Ürün özel silikon yapısıyla eşsiz kavrama kolaylığı ve yumuşak dokunma hissi verir.

Tam Koruma, Hızlı Erişim

E2M AirPods 1-2 Kılıf Ananas, AirPods kulaklıklarınızı toza, suya, düşmeye ve darbelere karşı koruyan yumuşak bir dokuya sahiptir. Çantanızda ya da cebinizde gönül rahatlığıyla taşıyabileceğiniz ürünün kapağı kolaylıkla açılır ve kulaklıklara hızlı şekilde ulaşılabilir. Pratik kullanımı destekleyen korunaklı tasarım sayesinde AirPods’unuz uzun yıllar güvenli şekilde kullanılabilir.

Kılıf İçerisinde Şarj İmkânı

Modelin alt kısmında uyumlu bir şarj giriş bölmesi bulunur. Böylelikle AirPods’unuzu şarj ederken kılıftan çıkarmanıza gerek kalmaz. Kılıf sayesinde çizilme ve darbelere karşı korunan şarj kutusu, kılıftan çıkarılmadığı için yıpranma meydana gelmez, her zaman ilk günkü hâlini muhafaza eder.

Teknik Özellikler

  • Marka: E2M
  • Ürün tipi: Kablosuz kulaklık kılıfı
  • Üretim materyali: Silikon
  • Tasarım: Ananas
  • AirPods 1. nesil uyumluluğu: Var
  • AirPods 2. nesil uyumluluğu: Var

Genel Özellikler

Aksesuar Türü
Kılıf
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
AirPods 2

Boyut & Ağırlık

Genişlik

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.