E2M AirPods 1-2 Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Airpods ile Mükemmel Uyum

Airpods 1. ve 2. nesil şarj kutusu ile uyumlu olan bu silikon koruyucu kılıf, söz konusu Airpods modellerinin bağlantı noktaları ile birebir uyumludur. Bu sayede hem konforlu bir kullanım sağlar hem de Airpods’unuzu sıkıca kavrar.

Darbe Emici Silikon Yapı

Silikon yapısı sayesinde darbe emici özelliği bulunan E2M Airpods 1-2 koruyucu kılıf, yüksekten düşme ve darbe alma gibi durumlarda Airpods’unuzun zarar görmesini engeller. Bu da uzun bir kullanım ömrünü destekler.

Solmayan Pastel Tonlar

Özel yapısı ve yeni nesil baskı tekniği sayesinde pastel tonlarındaki rengini uzun yıllar boyunca korur. Böylece E2M Airpods 1-2 koruyucu kılıfınızın mutluluk veren rengi her zaman ilk günkü gibi kalır.

Çizilmelere Karşı Yüksek Direnç

Özel bir silikondan üretildiği için sert cisimlerin neden olduğu çiziklere karşı koruma sağlayan E2M marka koruyucu kılıf, Airpods üzerinde çizik oluşmasına engel olarak kozmetik deformasyonlara karşı koruma sağlar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Hafif Tasarım

24 gram ağırlığında olan E2M Airpods 1-2 koruyucu kılıf, ultra hafif yapısı sayesinde taşıma kolaylığı sağarken ekstra ince yapısı ile tercih sebebi olur.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: Airpod 1 ve 2. Nesil
  • Malzeme: Silikon

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Cihaz 1
AIRPODS 2. NESİL
Seri - Imeı
SERİ
Ürün Model Adı
E2M AİRPODS 1-2 KILIF HUNNY
Ana Renk
ALTIN SARISI
Renk
ALTIN SARISI
Sub Kategori
PASAJ
Orıjınal Renk
GOLD
Marka
E2M
Henüz yorum yok