Sepet 0

Alcatel Tablet Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12280 Ürün)
Sırala
Temizle

Öne Çıkan Alcatel Tablet Modelleri

Uzun yıllardır elektronik aletler üreten Alcatel, tabletleri söz konusu olduğunda dikkatleri üzerinde toplar. Standartları üst seviyeye taşıyan teknik özellikleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Donanım detaylarının yanı sıra tasarım konusunda da öne çıkan Alcatel tabletler arasında istediğinizi rahatlıkla bulabilir, ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Alcatel Android tabletler basit bir kullanıma sahip olduğu için her yaş grubu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İlk başta birkaç kademeden oluşan basit bir kurulum işlemi yapıldıktan sonra anında kullanıma hazır hale gelen ürünler, tablet arayışında olan kullanıcılar için iyi bir seçenek haline gelir. Ses kalitesi, depolama alanı, dahili bellek hafızası ve ekran detaylarıyla her türlü gereksinimi karşılayan modellerin bazıları kalem desteğine sahip olduğu için de kullanıcılarına avantajlar sağlar. Ekstra olarak edinebileceğiniz kalemlerle tabletleri daha işlevsel bir şekilde kullanabilir, istediğiniz işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çizim yapmanın yanı sıra kalemler sayesinde Alcatel tablet modelleri üzerinde video ya da fotoğraf düzenleme gibi işlemleri de zorlanmadan yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinden Alcatel tablet fiyatları ve modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılamaya başlayabilirsiniz.

Teknik Detaylarıyla Alcatel Tablet Özellikleri

Alcatel tabletler özellikleri ile kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt verir. Alcatel tablet özellikleri incelendiğinde RAM ya da işlemci frekansı gibi çeşitli detaylar açısından kendi içinde kategorilere ayrılan modeller olduğu görülebilir. Alcatel 3T 10 inç modeli, 2 GB RAM içermesiyle çoğu işlemi rahatlıkla gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Ayrıca 32 GB dahili hafızası sayesinde dilediğiniz programı rahatlıkla indirmenize imkan tanır. Micro SD kart aracılığıyla depolama alanının artırılabilmesi sayesinde alan problemini ortadan kaldırır. Ayrıca MediaTek işlemciye sahip olan model, performans konusunda beklentileri karşılamayı başarır. Alcatel tablet modelleri işlemci ve frekanslarıyla da kullanıcılarına avantajlar sağlar. Genellikle dört çekirdekli bir yapıya sahip olan modeller, veri dağılımını dengeli bir şekilde gerçekleştirdiği için takılma benzeri can sıkıcı durumların yaşanma olasılığını azaltır. Yüksek bellek hafızasını destekleyen yazılım sayesinde kullanıcılarına birden fazla programı aynı anda açma imkanı tanır. Bu sayede farklı uygulamaları bir arada zorlanmadan kullanabilirsiniz. Ek olarak Alcatel tablet özellikleri arasında Çocuk Modu gibi özel koruma fonksiyonları olduğu için ürünler anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Çocuk Modunu aktif hale getirdikten sonra tabletleri çocu​klarınıza verebilir, istemediğiniz herhangi bir işlemi yapmalarını engelleyebilirsiniz. Fonksiyonelliğinin yanı sıra Alcatel Android tabletler pil ömrü konusunda da kullanıcılarını memnun eden sonuçlar ortaya çıkarır. 4000 mAh ya da 4080 mAh kapasiteye sahip olan büyük pilleri sayesinde kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım sağlar. Ayrıca güçlü Bluetooth bağlantıları sayesinde Android tabletler içinde öne çıkan Alcatel’in modelleri, kablosuz bir şekilde de rahatlıkla kullanılabilir. GPS özelliğine sahip olan modeller, navigasyon için de işlevsel hale gelir. Yol takibini daha geniş bir ekran üzerinden yaparak her türlü ayrıntıyı görebilir, istediğiniz yere zorlanmadan gidebilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinden Alcatel Android tablet fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız fonksiyonlara kısa süre içinde erişebilir, günlük yaşantınıza işlevsel parçalar katmaya başlayabilirsiniz.

Ekran ve Kamera Özellikleriyle Alcatel Tablet Modelleri

Alcatel, donanım konusundaki başarısını söz konusu ekran ve kamera özellikleri olduğunda da sürdürmeye devam eder. Kullanıcılar geniş ekranın keyfini doyasıya çıkarsın diye ürünlerini yüksek standartlarla donatan marka, her yeni çıkardığı tablet ile standartları üst seviyelere taşımayı başarır. Alcatel 1T 10 inç 2020 kılıflı ve klavyeli tablet modeli, ekran boyutuyla ne büyük ne küçük ekranlar kullanmayı tercih eden kişilere seslenir. Ayrıca ek olarak kılıf ve klavye ile beraber satışa sunulduğu için tek seferde kullanıcılarının bütün ihtiyaçlarına yanıt verir. Klavye desteği, geniş alanı daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Klavye sayesinde tableti bilgisayar gibi kullanabilir, yazı işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. IPS teknolojisiyle üretilen ekran, renkleri canlı ve gerçeğe yakın bir biçimde yansıtmasıyla da öne çıkar. Yüksek konstrast oranıyla desteklenen görüntüler, kullanıcılarına ayrı bir deneyim sunar. 1280x800 piksel çözünürlüğünde olduğu için film ya da dizi izlerken bütün ayrıntıları daha rahat bir şekilde görebilirsiniz. Alcatel tablet modelleri ile kullanıcılarının seyir keyfini bir üst seviyeye taşır. Çoklu dokunmatik desteğine sahip olan ürünler, daha işlevsel bir kullanım sunar. Aynı anda 10 noktaya basılabilecek biçimde tasarlanan Alcatel tabletler, kullanıcılarına geniş bir hareket alanı sağlar. Ayrıca çoklu dokunmatik desteği oyun oynarken de potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Ekran teknolojisi, yüksek çözünürlük standardı ve çoklu dokunmatik teknolojisi, Alcatel tablet modellerinin öne çıkan yönleri arasında yer alır. Ayrıca 7 inç gibi daha küçük ekranlı modellere de sahip olan marka, her türlü kullanım amacına adapte olur. 7 inç boyutundaki taşınabilirliği yüksek olan ürünler, dış mekanlarda tablet kullanmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. İnce çerçeveleri sayesinde kompakt boyutlara sahip olan ürünler, hafifliğiyle de dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde 415 gr ya da 450 gr gibi farklı ağırlıklara sahip olan seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Hafifliğiyle öne çıkan ürünler, çantada taşırken ağırlık yapmadığı için birçok kullanıcının beğenisini kazanır. Ekran detaylarıyla beraber tasarıma da önem veren Alcatel, şık detaylarla süslediği ürünleriyle kullanıcılarına avantajlar sunar. Ekran ve dizaynın yanı sıra kamera özellikleri de Alcatel tablet modellerinin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Ön ve arka tarafta yazılımla yükseltilen yüksek çözünürlüğe sahip olan kameralar, her an dilediğinizi çekmenize imkan tanır. Böylece Alcatel tablet çeşitleri ile her anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Sabit odak özelliğine sahip olan modeller, el titremesi kaynaklı yaşanbilecek problemleri ortadan kaldırarak dah​​a net görseller elde etmenize yardımcı olur. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj üzerinden Alcatel Android tablet fiyatları ve alternatiflerini inceleyebilir, aradığınız özellikleri içeren modele erişebilirsiniz.

Turkcell Pasaj Fırsatlarıyla Alcatel Tablet Fiyatları

Alcatel tablet fiyatları farklı seviyelerde olduğu için her bütçeden kullanıcıya hitap eder. Farklı özelliklerle donatılan modeller, herkesin aradığını zorlanmadan bulmasına imkan tanır. Ekran boyutu ya da işlemci gücü gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılan modeller, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde farklı fiyat alternatifleriyle kullanıcılarının karşısına çıkar. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek sizin için uygun Alcatel tablet modeline erişebilir, ihtiyacınız olan fonksiyonlara vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj, Alcatel tabletleri herkes için ulaşılabilir hale getirmesiyle öne çıkar. Seçenekleri inceledikten sonra bütçenize hitap edeni rahatlıkla bulabilir, hem kendiniz hem de çocuklarınız için işlevsel bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Alcatel Tabletler Hangi Renk Seçeneklerine Sahiptir?

Alcatel tabletler genellikle siyah ana rengine sahip olsa da seçenekleri incelediğinizde beyaz gibi farklı renkler de olduğunu görebilirsiniz. İstediğiniz rengi belirledikten sonra filtreleme özelliğiyle aradığınıza ulaşabilir, hayalinizdeki tablete vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Alcatel Tabletler Hangi Ek Özelliklerle Beraber Gelir?

Çoğu tablette olmayan radyo özelliği, Alcatel tabletlerin öne çıkan özellikleri arasında bulunur. Ayrıca Alcatel tabletler ivmeölçer gibi ek özellikleri sayesinde daha işlevsel hale gelir.

Alcatel Tabletler Kimler için Uygundur?

Alcatel tabletler, sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde herkes için uygundur. Farklı ekran boyutları, ürünleri her türlü kullanım amacına uyum sağlayacak hale getirir. Günlük işlemler için tablet arayışı içindeyseniz Alcatel ürünleri size hitap edebilir.

Daha Fazla