Apple iPad Air 8. Nesil Smart Cover Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra İnce ve Hafif Tasarım

Yüksek kaliteli sentetik deriden üretilen Apple Smart Cover COVER MGYT3ZM/A, iPad, iPad Air ve iPad Pro uyumlu modelleri dış etkenlerden korur. Ekstra ince ve hafif olması ile kullanım kolaylığı sağlayan bu kılıf sayesinde iPad’inizi çizilme ve darbelere karşı koruyabilirsiniz.

Hem Kılıf Hem Stand Olma Özelliği

Kılıf olarak tasarlanan ancak pratik bir şekilde katlanarak standa dönüşen Apple Smart Cover COVER MGYT3ZM/A sayesinde iPad’inizi film izleme, yazı yazma ve görüntülü konuşmalar için çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Manyetik Yapışma ile Pratik Kullanım

Mıknatıslı yüzeyi sayesinde iPad’lere kolaylıkla tutunurken Smart Cover’ı dilediğinizde tabletinizden kolaylıkla ayırabilirsiniz. Manyetik yapışma özelliği sayesinde iPad üzerinde herhangi bir leke ve kalıntı bırakmadığı için temiz bir kullanım sağlar.

Otomatik Uyandırma Avantajı

Otomatik uyandırma özelliği ile dikkat çeken Apple Smart Cover COVER MGYT3ZM/A sayesinde, kılıfı açtığınızda iPad’iniz açılırken kapattığınızda ise uyku moduna geçer.

Uzun Ömürlü Leke Tutmayan Yüzey

Leke tutmayan ve parmak izi kalıntısı bırakmayan dış yüzeyi sayesinde uzun süre ilk günkü formunu koruyan Apple Smart Cover COVER MGYT3ZM/A, dayanıklı malzemelerden üretildiği için oldukça uzun bir kullanım ömrü sunar.

Teknik Özellikler 

  • Uyumluluk: iPad (7. ve 8. nesil), iPad Air (3. nesil), iPad Pro (10,5 inç)
  • Malzeme: Sentetik Deri/TPU
  • Ekran boyutu: Maks. 10,5 inç

Henüz yorum yok