Tp-link Ub400 Bluetooth 4.0 Mini Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mini USB Bluetooth Adaptör

TP-Link UB400, Bluetooth özelliği bulunmayan masaüstü bilgisayarınıza USB tasarımı sayesinde Bluetooth özelliği kazandıran bir adaptördür. Bluetooth kulaklık gibi cihazlarınızı PC ile kullanabilir, kablosuz bağlantı avantajından yararlanarak özgürce hareket edebilirsiniz.

Nano Format ile Kolay Taşıma

Küçük ve ince tasarım sayesinde her bir USB bağlantı noktasına Nano Bluetooth adaptörünü takabilir ve sürekli olarak USB bağlantı noktasında takılı olarak bırakabilirsiniz.

Bluetooth Özellikli Tüm Çevre Birimleri ile Tam Uyum

Bluetooth kulaklık, fare, klavye, yazıcı, akıllı telefon veya tablet ile uyumlu adaptörü istediğiniz cihaz için kullanabilir, cihazlar arasında kablosuz bağlantı oluşturabilirsiniz.

Tak Çalıştır Özelliği ile Windows Uyumu

Windows 8, 8.1 veya 10’da bulunan tak çalıştır özelliği ile aktif olan USB adaptörü zahmetsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pratik Kurulum Özelliği

UB400 kurulumu çok kolaydır. Sadece USB adaptörü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. Bağlanan cihaz otomatik olarak başlar ve saniyeler içerisinde kurulumu tamamlar.

Geniş Menzil Avantajı

10 m'ye kadar iletim mesafesine sahip Bluetooth adaptör sayesinde özgürce hareket edebilir, bilgisayarınıza bağlı kalmadan kablosuz kulaklıklar ile müzik dinleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK UB400 BLUETOOTH 4.0 MİNİ USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok