Tp-link Tl-wa801n 300mbps Kablosuz N Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz Access Point ile Güçlendirilmiş Ağ Teknolojisi

TL-WA801N, kablosuz bir ağ kurmak ya da kurulu ağın menzilini ve gücünü artırmak için tasarlanan bir Access Point ve ağ tekrarlayıcısıdır. Birden fazla modemi, ağ cihazlarını, Wi-Fi özelliği olan cihazları aynı ağa bağlamak için ideal özelliklere sahiptir.

Çeşitli Kullanım Şekilleri için Esnek Tasarım

Access Point ve repeater cihazı, download, upload, oyun oynama, HD video izleme ve daha birçok online uygulama kullanımı için kararlı ve kesintisiz internet hizmeti sunar.

M802.11n Gelişmiş MIMO Özelliği

Kablosuz repeater çoklu giriş ve çoklu giriş anlamına gelen MIMO özelliğini destekler. Uzun menzillerde ya da arada engellerin bulunduğu kısa mesafelerde sinyalin bozulmasını önlemek ve paraziti engellemek için iki anteni aynı anda çalışır. Bu sayede beton ve çok katlı binalarda kesintisiz internete sahip olabilirsiniz.

Çoklu Çalışma Modları

Erişim Noktası, Çoklu SSID, İstemci, Menzil Genişletici gibi çoklu çalışma modlarını destekleyen TP-Link TL-WA801N, kablolu kullanımın mümkün olmadığı yerlere kablosuz ağ oluşturmanıza imkan verir. Ayrıca kapsama alanı dışında kalan ölü bölgeleri canlandırır ve geniş menzil sunar.

Pasif PoE Destekli Esnek Dağıtım Modu

Access point cihazın 30 metre uzakta olduğu her yere aynı anda veri ve elektriği iletmek için bir Ethernet kablosuyla çalıştırılabilir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WA801N 300MBPS KABLOSUZ N ACCESS POINT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok