TP-Link RE605X AC1800 DB WIFI 6 Kablosuz Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Hız Sağlayan Wi-Fi 6 Teknolojisi

Kapsama alanı sınırlı bölgelerde konumlandırılarak mevcut ağın kapsama alanını daha uzağa ve oldukça hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar. Hızını Wi-Fi 6 teknolojisinden alan cihaz, güçlendirilmiş bağlantının keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Oyunlarda ve yüksek çözünürlüklü videolarda gecikmeleri en düşük seviyede tutar.


Uyarlanabilen Yol Seçimi

Optimum verimi sağlayan bağlantıyı kendisi otomatik olarak ayarlamasının yanı sıra verimi gösteren sinyal ışığı ile sizi yönlendirerek en iyi konumu bulmanıza yardımcı olur.

Mesh Ağı Oluşturabilme Özelliği

OneMesh mevcut cihazlarınızla Wi-Fi ekosistemi yaratmanızı sağlayan bir teknolojidir. Tek bir ağ adı altında cihazlarını toplayan OneMesh, akıllı cihazlarınızla en iyi bağlantıyı sağlayan modem ve genişleticilere bağlanmanızı sağlar ve tüm ev genelinde kör noktasız ağ oluşturur.

Akıllı Cihazlara Bağlantı Kolaylığı

TV’lerden oyun konsollarına ve bilgisayarlara kablolu olarak da bağlanabilen cihaz, gecikmesiz bağlantı sağlayarak dizi-film ve oyunlarınızdan maksimum seviyede keyif almanıza yardımcı olur.

Çift Bantlı Erişim Noktası

Kablosuz olmasının yanı sıra Ethernet kablosu ile erişim noktasına bağlanabilir. Böylece 2×2 MU-MIMO Dual Band (çift bantlı) Wi-Fi erişim noktası elde edebilirsiniz.

Tüm İhtiyaçları Karşılayan Dual Band

4K medyalar ve yüksek çözünürlüklü oyunlar için maksimum 1201 Mb/sn ve 5 GHz Bant sağlar. Çift bant sayesinde 2.4 GHz ve 574 Mb/sn hız da sağlayan cihaz gereksinimlere göre otomatik bant ataması yapar.

TP-Link Tether ile Ağ Yönetim Avantajı

iOS ve Android işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı cihazdan TP-link Tether uygulaması sayesinde ağa erişim sağlayabilir ve tüm ayarları kolayca yaparak tüm ağı kontrol edebilirsiniz.

Üstün Uyumluluk

Cihaz üzerinde bulunan WPS tuşu ile tek seferde korumalı kablosuz kurulum yapma imkânı sunar. Modeminizde ve akıllı cihazlarda yer alan tuş ile ağ genişleticinize bağlantı sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Portlar: 1 Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası
  • Tuşlar: WPS Düğmesi, Sıfırlama Düğmesi
  • Güç tüketimi: 10W
  • Boyutlar (G x D x Y): 2,9×1,8×4,9 inç (74,0×46×124,8 mm)
  • Anten: Harici Antenler
  • Kablosuz Standartları: IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n/ax 2.4GHz
  • Frekans: 2.4GHz ve 5GHz
  • Sinyal Hızı: 2,4 GHz'de 574 Mbps, 5 GHz'de 1201 Mbps
  • Kablosuz güvenlik: 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 şifrelemeleri

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
1 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.