TP-Link Deco M5 1300 Mbps 5 Ghz 3'lü Wi-Fi Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzaktan Kontrol Uygulamaları

Akıllı telefon üzerinden kontrol edebileceğiniz mesh sistemini Amazon Alexa ile sesle kontrol edebilir, zahmetsizce tüm ayarları uzaktan yapabilirsiniz.

Geniş ve Çok Odalı Evler için İdeal

Üçlü harici ve bağlantılı sistemi sayesinde 510 metrekare alana ağ sağlayan Mesh sistemi, çok odalı ve çok katlı yapılar için idealdir. Birden fazla model ile bağlantı kurabildiği için hastane, okul gibi binalar için kesintisiz ağ sunabilir.

Akıllı Ev Sistemleri ile Uyumlu

Akıllı ev sistemleri ile uyumlu Mesh sistemi, HomeCare bağlantı sayesinde çevrimiçi güvenlik sağlar. HomeCare, her cihazın ağınızda çevrimiçi tehditlere karşı otomatik olarak korunması için kapsamlı güvenlik sunar.

Pratik Kurulum Avantajı

Deco uygulaması ile kurulum oldukça basittir. yönergeleri takip ederek kendiniz kurabileceğiniz cihazı en iyi sinyal alabilen yere konumlandırabilmeniz için sizi yönlendirir.

TP-Link Deco M5 Mesh Sistemi ile Kesintisiz Ağ

TP-Link Deco M5, üç harici istasyondan oluşan çok odalı bir Wi-Fi sistemidir. Bu üç istasyonun hepsi tüm evinizi büyük bir kablosuz ağ ile donatan Wi-Fi Mesh teknolojisi aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurar. Bu teknoloji sayesinde herhangi bir aksama veya hız kaybı olmadan online oyun izleyebilir, dijital platformlardan smart TV’nizle dizi/film keyfinizi daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO M5 1300 MBPS 5 GHZ 3'LÜ Wİ-Fİ MESH SİSTEMİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok