TP-Link Deco M5 1300 Mbps 5 Ghz 2'li Wi-Fi Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

İç Mekân Kullanımına Uygun Şık ve Kompakt Tasarım

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan TP-Link Deco M5, sahip olduğu teknolojinin yanı sıra kompakt tasarımıyla konforlu bir kullanım süreci vadeder. Cihazın küçük boyutları ve hafif yapısı taşınabilmesini kolaylaştırır. Sade tasarımı ise her türlü dekorasyonla uyum sağlar.

Kesintisiz Erişim Sağlayan Akıllı Ağ

TP-Link Deco M5 Mesh sistemi birden fazla birimi ile sizi takip ederek en yüksek bağlantı kalitesini sizin için seçer. Bu sayede hareket halindeyken bile bağlantınız kopmadan en iyi deneyimi elde edebilirsiniz.

Kurulum Kolaylığı

Deco uygulaması ile kullanılabilen TP-Link Deco M5’in kurulum sürecine ait yönergeler uygulama içerisinde yer almaktadır. Adım adım gerçekleştirebileceğiniz küçük işlemler sonucunda cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Hızlı Veri Aktarımı

Wi-Fi sinyallerini alarak geniş bir kullanım alanı sunmak üzere dağıtan TP-Link Deco M5, 1267 Mbps’e kadar bağlantı hızı sunar. Yüzden fazla cihaz ile bağlantı kurarak en yoğun ağlardan gelen trafiği bile sorunsuz bir şekilde yönetir.

Kendi Kendine Otomatik Onarım

TP-Link Mesh sisteminde yer alan Deco’lardan herhangi birinde sorun olması durumunda sistem bunu otomatik olarak algılayıp verilerin diğer Deco’lar aracılığıyla yeniden yönlendirilmesini sağlar. Bu sayede bağlantı kalitesi korunur.

Adaptif Yol Seçimi

TP-Link Mesh sahip olduğu teknolojilerle dinamik seçimler yapar. Tüm bu seçimlerin sonucunda en uygun rotayı ve bandı belirleyerek maksimum performansı garanti eder.

IoT Uyumlu Yepyeni Mesh Teknolojisi

En yeni teknolojilere uyum sağlayan Deco M5 Mesh sistemi, tek bir noktadan entegre edilen Wi-Fi, Bluetooth ve Zigbee sayesinde evin tamamında nesnelerin interneti kapsamı sağlar. Bu sayede farklı odalarda bulunan nesnelerin interneti ağına bağlı akıllı cihazlar kolaylıkla yönetilebilir.

Ölü Bölge Derdine Son Veren Geniş Kapsama Alanı

Deco M5, 353 m2 genişliğe kadar uzanan erişim alanı ile her noktada yüksek hızlı kablosuz bağlantı sinyali sunar. Yüksek sinyal gücü ve kalitesi evin tüm köşelerine erişerek sorunsuz bir kullanım sürecini mümkün kılar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO M5 1300 MBPS 5 GHZ 2'Lİ Wİ-Fİ MESH SİSTEMİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Henüz yorum yok