Tp-Link Archer T9UH AC1900 Kablosuz Çift Bant Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kazançlı Kablosuz USB Adaptör

Çift bantlı routerlar ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın yüksek hızdaki Wi-Fi avantajından sonuna kadar yararlanmanızı sağlar. Kablosuz AC teknolojisine sahip olan cihaz, 3 kat daha hızlı bağlantı imkanı sunar.

Daha Güçlü Kapsama

Sahip olduğu 4 adet yüksek kazançlı anten ile router başka bir katta bulunuyor olsa dahi evinizin her köşesinde sabit bir Wi-Fi bağlantısı elde edersiniz.

Esnek Tasarım ile Kolay Kullanım

Kablosuz çift bantlı adaptör, 1 metrelik USB 3.0 kablo ile tasarlanmıştır. Böylece çalışma alanınız için uygun noktayı rahatça bulmanıza yardımcı olur.

Kolay Kurulum

Oldukça basit bir kuruluma sahip olan cihaz, kullanıcı arayüzü yardımcı programı içerir. Bu sayede pratik bir kurulum için gereken her şeyi barındırır.

Beamforming Teknolojisi

Daha geniş Wi-Fi kapsama alanı ve yüksek verimliliğe sahip kablosuz bağlantıları Beamforming teknolojisi sayesinde kolayca iletir.

Fonksiyonel Kullanım

Adaptör gereksinimiz bulunduğu zaman kolayca bilgisayarınıza takılabilen cihaz, aynı zamanda rahatça bilgisayarınızdan çıkarılabilir.

Sinyal Yönlendirme Desteği

Kablosuz çift bant adaptör, sinyal yönlendirmeyi destekler. Yönlendirici ile daha iyi bağlantı kuran cihaz, oldukça hızlı çalışırken aynı zamanda menzili de arttırır.

Daha Hızlı Kablosuz Bağlantı

Cihazlarınızı en yeni ve en hızlı AC Wi-Fi standart hızına getirir. Böylelikle kesintisiz oyun ve HD video akışını 5GHz bant ile sağlarken; internet alışverişi, görüntülü arama, müzik dinleme gibi işlemler için 2.4GHz bant kullanma seçeneği sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Tp-Link
  • Model: Archer T9UH
  • Arabirim: USB 3.0
  • Buton: WPS
  • Anten: 4
  • Anten Tipi: Omni Directional
  • Frekans       : 5GHz - 2.4GHz
  • İletim Gücü: 20dBm (EIRP)
  • Kablosuz Modları: Ad-Hoc / Infrastructure Mode

Bağlantılar

Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.