Mercusys MW330R 300 Mbps Kablosuz Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablolu ve Kablosuz Kullanım Özellikleri

Kablosuz bağlantıya ek olarak, 100 Mbit/s veri aktarım hızında kablolu bağlantı da mevcuttur. Kablolu bağlantı genellikle kablosuz bağlantıdan daha hızlıdır, ancak daha az hareket özgürlüğü sunar.

Ebeveyn Yönetiminde Kullanım

Ebeveyn denetimi özelliği, çocuğunuzun çevrimiçi etkinliklerini izlemenize olanak tanır. Bu sayede çocuklarınızın sakıncalı içeriklere ulaşmasını önleyebilirsiniz.

Web'de Güvenle Gezinmek için Mercusys MW330R

Mercusys MW330R Wi-Fi yönlendirici ile internette kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bu cihaz, WPA-PSK ve WPA2-PSK şifrelemesini kullanır. İster video veya müzik indiriyor olun ister göz atıyor olun, verileriniz %100 güvenlidir.

Tak Çalıştır ile Çevre Birimlerine Bağlanabilir

Konuk bölgesi ağı korumanıza olanak tanıyan router, tak çalıştır özelliği ile zahmetsiz kurulum sunar. Bu sayede ağ yönlendiricisini kurmak ve yapılandırmak yalnızca birkaç dakika sürer.

Mercusys MW330R Kararlı Bağlantı

Mercusys MW330R, istikrarlı ve hızlı bir internet bağlantısı sağlar. Tek bantlı yönlendirici, Wi-Fi 4 kablosuz standartlarıyla çalışır ve Wi-Fi sinyalini bir frekans bandında yayınlar. Bu sayede daha kararlı ağ genişliği elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
MERCUSYS MW330R 300 MBPS KABLOSUZ ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Henüz yorum yok