Mercusys MR50G AC1900 2.4 GHz/5 GHz 1900 Mbps Dual Band Gigabit Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Kapsama Alanı

Kullandığınız alan ne kadar büyük olursa olsun her köşesinden en güçlü bağlantı olanağı sunan sinyal güçlendirici, beamforming özelliğine sahiptir. Stabil bağlantı için ideal formda tasarlanan cihaz, 6x yüksek kazançlı anten sistemi bulunur.

Yüksek Verimli Ağ

Eş zamanlı olarak birden fazla cihaz ile bağlantı kurabilmenizi sağlayan MU-MIMO teknolojisine sahiptir. Performansı yükseltmesi sayesinde işlerinizi daha kolay halledebilmenizi sağlar.

Hızlı ve Akıllı Bağlantı

Cihaza göre uygun kullanım aralığını otomatik olarak seçen akıllı bağlantı özelliğine sahiptir. Hızlı bir şekilde bağlantı kurması sayesinde pratik kullanıma imkan verir.

Çift Bant Özelliği

Herhangi bir gecikme veya takılma yaşamadan keyifli bir kullanım sağlayan cihaz, 1900 Mbps hızlarda bile etkili bir şekilde çalışır.

Tam Gigabit Port

Olağanüstü hızda veri aktarımı sağlayan cihaz, internet imkanlarını sonuna kadar kullanmayı amaçlayarak üretilmiştir. Bu sayede en yüksek performansta kullanım imkanı sağlar.

Yüksek Uyumluluk

Masaüstü ve dizüstü bilgisayar, akıllı telefon veya televizyon sistemleri gibi cihazlarda kullanıma uygundur. Takılmadan kesintisiz bir kullanım imkanı veren sinyal güçlendirici, bütün akıllı sistemler ile uyumlu bir yazılımda üretilmiştir.

Uzun Ömürlü

Gereksiz ısınma yapmadan kesintisiz internet deneyimi yaşatmak için kullanım ortamı sağlayan ürün, 4K yayınlar ile akıcı ve keyifli bir kullanım sağlar. Aynı zamanda oldukça kolay bir bağlantı özelliği sunar.

Çarpıcı Özellikler

Sohbet, internet alışverişi ve müzik dinlerken 2.4GHz bantta 600Mbps ve oyun, video ve TV sistemlerinde 5GHz bantta 1300Mbps hızda çalışma özelliğine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Mercusys
  • Model: MR50G
  • Anten Sayısı: 6
  • WLAN Standardı: 802.11a/b/g/n/ac
  • Veri Transfer Hızı: 1900 Mbps
  • Frekans: 2.4 - 5 GHz
  • Router Özelliği: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.