Mercusys Halo S12 (2-pack) AC 1200Mbps Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ön Kapıdan Arka Bahçeye Kadar Geniş Menzil

Mercusys Halo S12 kullanıcı deneyimini geliştirme konusunda son derece başarılıdır. Evinizin ön kapısından arka bahçeye kadar uzanan oldukça geniş bir kapsama alanı sunan cihaz birleşik bir sistem olarak işlevsellik kazanır. Evinizin farklı köşelerine ekleyebileceğiniz Halo bileşenleri kapsama alanını 260 m2’ye çıkarır. Böylece günlük kullanım için ideal bir Wi-Fi ağına sahip olursunuz.

Sinyal Düşüşü Sorununa Son

Gelişmiş teknik özellikleriyle dikkat çeken cihaz, sinyal düşüşü sorununu ortadan kaldırır. Evdeki cihazlar Halo Wi-Fi ağına güçlü sinyal ve yüksek kapasite ile bağlanır. Evin etrafında yürürken ani sinyal düşüşleri yaşamanızın önüne geçen sistem, yavaş ön yükleme ve gecikmeli Wi-Fi bağlantı sorunlarını da ortadan kaldırır. Ürün 7/24 kesintisiz çevrim içi dolaşım olanağı sunar.

Tüm Akıllı Cihazlarınızı Bağlayın

Halo S12, tüm akıllı cihazlarınız için internet bağlantısı temin eder. 802,11ac protokolünü kullanan cihaz, bir önceki neslin temsilcisi ana yönlendiricilerden üç kat daha hızlıdır. Halo telefon, tablet, bilgisayar, akıllı ev ve IoT nesnelerinin tamamını yüksek hızda çalışır hâle getirir. Mesh sistemi sürdürülebilir ve yüksek performanslı bağlantı temin eder.

Otomatik Veri Yönlendirmesi

Sistem bünyesinde yer alan Halo bileşenlerinden herhangi birinde sorun varsa otomatik veri yönlendirmesi devreye girer. Çevrim içi durumunuzun muhafaza edildiğini kontrol etmek isteyen S12 Mesh sistemi, ağdaki boşlukları doldurmak ve bağlantınızı stabil tutmak amacıyla verileri otomatik olarak yeniden yönlendirir. Bu sayede akışları daima kontrol edebilirsiniz.

Üst Seviye Uyumluluk

Mercusys Halo S12 AC 1200 Mbps, üst seviye uyumluluk vadeder. Kapsamlı bir Mesh ağı oluşturabilmeniz için diğer Halo modellerine entegre olabilen ürüne eklediğiniz Halo bileşeni sayısını artırarak Wi-Fi kapsama alanını genişletmeniz mümkündür. Söz konusu işlemi istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Kontrol Sizin Elinizde

Sistemde tüm kontrolü elinizde tutmanızı sağlayan ebeveyn denetleme sistemi bulunur. Ağdaki erişimi sınırlandırarak çocukları ve şayet varsa çalışanları kontrol etmenizi kolaylaştıran sistem, gelişmiş bir güvenlik önlemidir. Öte yandan ebeveyn kontrolü yardımıyla evdeki akıllı cihazların ne zaman ve nasıl internet erişimine sahip olabileceğini de yönetebilirsiniz.

MU-MIMO Teknolojisi ile Tanışın

Üst düzey performans ortaya koyan tüm teknik özelliklerine ek olarak Mercusys Halo S12 MU-MIMO teknolojisine de sahiptir. İki kat daha yüksek hızlı aktarım için verileri aynı anda birden fazla cihaza transfer eden sistem, yükü homojen şekilde dağıtır. Aktarım kapasitesinin tek bir cihazda ve aynı veri yığınında işlem görmesi dışında bir alternatif yaratan Halo S12 kullanıcılardan tam not alır.

Teknik Özellikler

 • Üretici firma: TP-Link
 • Marka: Mercusys
 • Seri: Halo S12
 • Ethernet (RJ-45) port sayısı: 2
 • Frekans aralığı: 2,4-5,0 GHz
 • Maksimum veri transfer hızı: 1167 Mbit/s
 • Çalışma gerilimi: 9 V
 • Ağ protokolleri: IEEE 802,11a, IEEE 802,11ac, IEEE 802,11b, IEEE 802,11g, IEEE 802,11k, IEEE 802,11n, IEEE 802,11v
 • DHCP sunucu: Var
 • DHCP kullanıcı: Var
 • Ethernet veri transfer hızı: 10, 100 Mbit/s
 • Çalışma sıcaklığı: 0°C-40°C
 • Anten türü: İç
 • Yerleştirme: Zemin ve masa
 • Boyutlar: 89 x 88 x 88,5 (Y x G x D) mm
 • Ağırlık: 280 g

Bağlantılar

Ethernet Çıkış Sayısı
2 Port
Bağlantı Türü
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.