Sepet 0

Lenovo Oyun ve Oyuncu Bilgisayarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (12315 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Performansıyla Dikkat Çeken Lenovo Oyun Bilgisayarı Modelleri

Lenovo, bütçe dostu olması ve teknik detaylarıyla bilgisayarlarını kullanıcı dostu haline getirmesiyle öne çıkar. Dikkate alınması gereken markalar arasında yer alan Lenovo, oyun sistemlerinizi ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde düzenlemenize yardımcı olur. RAM, işlemci, çekirdek sayısı, tasarım ve işletim sistemi benzeri özelliklerle birbirinden ayrılan Lenovo oyun bilgisayarları içinde aradığınızı zorlanmadan bulabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Lenovo oyun bilgisayarı modelleri aynı zamanda geleneksel gaming laptoplar ile kıyaslandığında hafif bir yapıya sahip olmasıyla da dikkat çeker. Hafifliği sayesinde dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler haline gelir. Lenovo gamebook çeşitleri, oyun bilgisayarı olmasının yanı sıra farklı işlemler için de kullanabileceğiniz cihazlar olma özelliği gösterir. Başarılı sistemi sayesinde ağır programları rahatlıkla çalıştırabilir, yazılım benzeri farklı işlemler için de cihazları kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Turkcell Pasaj üzerinden Lenovo oyuncu bilgisayarı çeşitlerine göz atabilir, aradığınızı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Teknik Detaylarıyla Lenovo Oyun Bilgisayarı Özellikleri

Oyun bilgisayarları söz konusu olduğunda Lenovo donanımıyla kullanıcılarına birçok farklı fayda sağlar. Farklı segmentlerde yer alan ürünleri sayesinde herkesin aradığını zorlanmadan bulmasına yardımcı olur. Lenovo gamebook modelleri ile oyuncular için pek çok alternatif ortaya koyar. Ürünlerin özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Lenovo 82K100CWTX IdeaPad Gaming 3 15IHU6 8 GB RAM içermesiyle öne çıkar. Yüksek bellek hafızası sayesinde ağır oyunlarda da ortalamanın üzerinde performans elde edilmesini sağlar. Ayrıca 16 GB’a kadar artırılabilir bellek imkanı tanıdığı için de donanımınızı dilediğiniz gibi yükseltmenize imkan tanır.
 • İşlemci çekirdekleri, sanal iş parçacıklarıyla desteklendiği için ürünler verimli sonuçlar ortaya koyar. Çoklu çekirdek yapısı, verilerin dengeli bir biçimde dağılmasını sağlar. Böylece oyun oynarken takılma benzeri can sıkıcı durumların yaşanma olasılığını azaltır.
 • Çoklu çekirdek yapısı ve bellek hafızası Lenovo oyun bilgisayarı modellerinde birden fazla işlemi rahatlıkla gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Oyun oynarken arka planda başka uygulamaları kullanabilir, ürünün kullanım alanını genişletebilirsiniz.
 • 10 nm gibi küçük transistör mesafesine sahip olan ürünler, veri transferini hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Böylece Lenovo oyuncu bilgisayarı modelleri kullanıcılarına akıcı bir deneyim sunmayı başarır.
 • Ürünlerin işletim sistemini incelediğinizde kendi içinde ayrıldığını görebilirsiniz. Bazı modellerde Windows kurulu olarak gelirken bazıları FreeDos olarak nitelendirilen bir yapıya sahiptir. FreeDos olanlara Linux benzeri farklı işletim sistemlerini yükleyebilir, bilgisayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.
 • TDP olarak da bilinen düşük ısı yayma kapasitelerine sahip olan Lenovo oyun bilgisayarı modelleri, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. 35W benzeri düşük değerler, ürünlerin kolay kolay ısınmadığını gösterir. Düşük ısı yayma kapasitesi sayesinde uzun saatler boyunca oyun oynasanız bile aşırı ısınma problemleri yaşamazsınız.
 • Başarılı fan sistemi, Lenovo oyun bilgisayarı çeşitlerinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Kasayı başarılı bir şekilde soğutan sistemi, oyun oynamaktan hoşlanan kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verir.
 • Intel işlemciye sahip olan modeller, sunduğu teknolojilerle de öne çıkar. Image Processing Unit, Turco Boost, Hyper-Threading ya da Deep Learning Boost gibi ek teknolojiler sağlar. Sahip olduğu teknolojiler, ürünlerin işlevselliğini artırır.
 • İşlemci önbellek sistemi de Lenovo oyun bilgisayarı çeşitlerini daha fonksiyonel hale getirir. Bellekte tutulan veriler sayesinde bazı programları daha hızlı bir şekilde açabilir, istediğiniz işlemleri kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Depolama alanı söz konusu olduğunda da Lenovo oyun bilgisayarları dikkatleri üzerinde toplar. Hem SSD hem de HDD içeren modeller, geniş hafızası sayesinde istediğiniz programı alan problemi yaşamadan indirmenize imkan tanır.
 • İşlemciyle senkronize bir biçimde çalışan grafik kartları da ürünleri performansını artırır. Görüntüleri başarılı bir şekilde işleyen GPU, yüksek çekirdek hızıyla da öne çıkar. Böylece aksiyonun yoğun olduğu oyunlarda her ayrıntıyı rahatlıkla görmenizi mümkün hale getirir.

Turkcell Pasaj üzerinden Lenovo oyuncu bilgisayarı fiyatları ve modellerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden uygun seçeneklere sahip olan Lenovo oyun bilgisayarı fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Ekran ve Tasarım Detaylarıyla Lenovo Oyun Bilgisayarı Modelleri

Donanımın yanı sıra oyuncu bilgisayarlarında ekran da önemli bir yere sahiptir. Bunun farkında olan Lenovo, ürünlerini kalite standartlarını karşılayacak biçimde şekillendirir. Lenovo 82K100CUTX IP Gaming 3 gibi modeller başarılı ekran özellikleri ile öne çıkar. FHD çözünürlük biçimi sayesinde net ve akıcı görüntüler elde edilmesini mümkün kılar. Ayrıca LED IPS ekran teknolojisi, farklı açılardan bakılsa bile aynı netliği yakalamanıza imkan tanır. Yüksek renk çeşitliliği sayesinde her tonu başarılı bir şekilde üretir. Böylece IPS LED teknolojisiyle üretilen modellerde doğal görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca ürünleri incelediğinizde 165 Hz gibi yüksek ekran yenileme hızları olduğunu da görebilirsiniz. Ekran yenileme hızı sayesinde aksiyon oyunlarını daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyuncu bilgisayarlarında önemli bir yere sahip olan ekran yenileme hızını ürünlerini etkileyici bir biçimde entegre eden Lenovo, ekran söz konusu olduğunda kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Ayrıca yansımasız mat ekrana sahip olan modeller, ışığın çok fazla olduğu ortamlarda bile zorlanmadan oyun oynamanızı mümkün kılar. 300 nit parlaklığa kadar çıkabilen bazı modeller, dış mekanlarda da bilgisayarlarınızı rahatlıkla kullanmanızı mümkün hale getirir. DC Dimmer olarak da bilinen parlaklık ayarı özelliğine sahip olan modeller, ortam ışığına göre ekr​anınızı ayarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca 15.6 inç gibi ideal ölçülere sahip olan ürünler, geniş ekranına rağmen ince çerçeve içerdiği için de kullanıcılarına avantajlar sağlar. İnce çerçeve sayesinde 2.25 kg gibi hafifliğe sahip olan ürünler, her yere rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir yapıya bürünür. Kompakt boyutları sayesinde çantalarınızda taşıyabileceğiniz Lenovo oyuncu bilgisayarları, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırır. Bazı modellerin klavyesinin arka tarafında RGB aydınlatma sistemi bulunur. RGB aydınlatma sistemi, ışığın düşük olduğu ortamlarda rahatlıkla bilgisayarınızı kullanmanıza yardımcı olur. Ayrıca RGB ışık sistemi, bilgisayarlara hoş bir hava kazandırdığı için de birçok kişinin ilgisini çeker. Lenovo oyun laptopları ekran detayları ve başarılı dizaynıyla gaming bilgisayar arayışında olanlar için birçok farklı alternatif sunar. Satın alacağınız bilgisayarın tasarımına da önem veriyorsanız Turkcell Pasaj üzerinden Lenovo oyun bilgisayarı fiyat seçeneklerini inceleyebilir, aradığınızı vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Lenovo Oyun Bilgisayarı Fiyatları

Lenovo’nun oyun bilgisayarları, uygun fiyata kaliteli ürünler ortaya çıkardığı için birçok kişinin beğenisini kazanır. Sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde de her bütçedeki kullanıcının erişebileceği alternatifler içerir. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek aradığınız özelliklere sahip olan modele kolaylıkla erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz. Ekran, işlemci, donanım ve tasarım bakımından standartları karşılamayı başaran Lenovo oyun bilgisayarları, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Turkcell Pasaj üzerinden Lenovo gamebook fiyatları ve alternatiflerine göz atabilir, bütçe dostu etiketlerle ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Lenovo Oyun Bilgisayarları Hangi Girişleri İçerir?

Modelden modele değişkenlik gösterse de Lenovo oyun laptopları genellikle HDMI benzeri girişler bulunur. HDMI girişi, ürünleri başka ekranlara bağlamanıza imkan tanır. Böylece ek monitör aracılığıyla cihazlarınızı daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca USB Type-C, USB Type-A ve Ethernet girişleri de ürünleri fonksiyonelliğini artırır.

Lenovo Oyun Bilgisayarları Hangi Bağlantı Özelliklerine Sahiptir?

Hemen hemen her modelde Bluetooth bulunur. Yüksek Bluetooth bağlantısı sayesinde cihazlarınıza dilediğiniz aksesuarı bağlayabilir, ürünleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde 3.5 mm jak girişi yer aldığı için kablolu kulaklıklarla da bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz.

Lenovo Oyun Laptopları Pil Ömrü Nasıldır?

Lenovo oyun bilgisayarı çeşitleri yüksek güce sahip bataryalarıyla öne çıkar. Seçenekleri incelediğinizde 45.0 Wh gibi güçlü bataryaya sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hızlı şarj desteğine de sahip olan ürünler, acil durumlarda kullanıcılarına pratiklik sağlamayı başarır.

Daha Fazla