Sepet 0

Asus Oyun ve Oyuncu Bilgisayarları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11326 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Her Oyuncu için Asus Oyun Bilgisayarı Modelleri

Oyuncu bilgisayarları söz konusu olduğunda Asus dikkatleri üzerinde toplayan isimler arasında yer alır. Dayanıklılığı ve teknik detaylara verdiği önemle öne çıkan marka, her oyuncunun aradığı performansı elde etmesine yardımcı olur. Herkes tarafından ulaşılabilir fiyatlarla kalite standartlarını yakalayan Asus oyun bilgisayarı modelleri, geniş bir kitlenin beğenisini kazanır. Oyuncu olmayanları bile cezbeden şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan Asus oyun bilgisayarı modelleri farklı kullanım amaçlarına da uyum sağlar. İnce kasada sağladığı güçle öne çıkan ürünler, farklı türdeki oyunları rahatlıkla oynamanızı mümkün kılar. Strateji oyunlarından savaş oyunlarına kadar birbirinden farklı gereksinimlere sahip olan oyunlarda işlevsellik kazanan ürünler, kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Asus oyuncu bilgisayarları ile oyun deneyiminizi sonraki noktaya taşıyabilir, aradığınız çoğu özelliğe zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Turkcell Pasaj’dan Asus oyun bilgisayarı fiyatları ve modellerine göz atarak aradığınız donanıma vakit kaybetmeden erişebilir, günlük hayatınıza eğlence katmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Detaylarıyla Öne Çıkan Asus Oyun Bilgisayarı Modelleri

Asus oyuncu bilgisayarı modelleri sahip olduğu özelliklerle her türlü ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Seçenekler incelendiğinde RAM, depolama alanı, işlemci, grafik kartı ya da pil kapasitesi gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde ayrılan modeller olduğu görülebilir. Asus gamebook modelleri sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz alternatifler içerir. Birbirinden farklı serilere sahip olan Asus oyun bilgisayarı modellerinin her biri kendi içinde bazı avantajlar sağlar. Özel olarak aradığınız bir özellik varsa ürünler içinde bulabilir, hayalinizdeki performansı elde edebilirsiniz. Ürünlerin genel özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  • İşlemci, Asus oyun bilgisayarı modellerinin öne çıkan tarafları arasında yer alır. Bazı modellerde Intel, bazılarında AMD Ryzen işlemciler olduğunu görebilirsiniz. Hangi CPU’nun sizin için daha iyi olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyerek aradığınıza erişebilirsiniz.
  • Çok çekirdekli işlemci yapısına sahip olan modeller, sanal iş parçacıklarıyla da sistemlerini güçlendirir. Verileri dengeli bir şekilde dağıtan ürünler, ağır oyunlar sırasında donma benzeri istenmeyen durumların yaşanma olasılığını azaltır. Ana işlemciyi başarılı bir şekilde destekleyen sanal iş parçacıkları, kullanıcıların aradığı performansı elde etmesine yardımcı olur.
  • Asus Rog Strix G15 G513IE-HF055 R7-4800H gibi modeller yüksek RAM içermesiyle öne çıkar. 16 GB RAM, ağır oyunların ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. Ayrıca bellek hafızasının yüksek olması, aynı anda birden fazla işlemi akıcı bir şekilde gerçekleştirmenize de yardımcı olur.
  • Asus oyun bilgisayarı modelleri incelendiğinde temel işlemci frekansı bakımından da çeşitli farklılıklar olduğu görülebilir. Bazı modellerde temel frekans 2.90 GHz seviyelerindeyken bazılarında 3.20 GHz’tir. RAM ile desteklenen işlemci frekansı, bilgisayarın performansını istediğiniz seviyelere getirmeye yardımcı olur.
  • Ayrıca artırılmış frekans değerleriyle de dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, ihtiyaç durumunda işlemcinin hızını yükselterek oyunlarda daha iyi bir performans ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. 4.2 GHz ya da 4.7 GHz gibi değerlere sahip olan modeller, modern oyunlarda da verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.
  • Isı yayma kapasitesi, oyun bilgisayarları söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Asus, ürünlerinde TDP değerini 45W seviyelerinde tutmayı başarmasıyla aşırı ısınma problemlerinin yaşanmasının önüne geçer.
  • Başarılı fan soğutma sistemleri, uzun saatler boyunca bilgisayarda oyun oynasanız bile bundan etkilenme olasılığınızı düşürür. Isınan donanımı kısa süre içinde soğutan fan sistemi, cihazların daha iyi performans ortaya çıkarmasını mümkün kılar.
  • Asus oyun laptopları içerisinde bulunan işlemciler, düşük transistör mesafeleri sayesinde veri aktarımını daha hızlı bir şekilde gerçekleştirir. 7 nm ya da 6 nm benzeri düşük değerlere sahip olan modeller, akıcılık konusunda kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verir.

Asus oyun bilgisayarları sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılarının aradığı özelliklere zorlanmadan erişmesini sağlar. Turkcell Pasaj’daki Asus oyuncu bilgisayarı fiyatları ve modellerini inceleyerek istediğiniz performansa erişebilir, günlük yaşantınıza fonksiyonel cihazlar kazandırabilirsiniz.

Etkileyici Ekran Detaylarıyla Asus Oyun Bilgisayarı Modelleri

Asus oyun bilgisayarı modelleri, görsel detaylara önem vermesiyle de öne çıkar. Ekran özellikleri, oyun deneyimini geliştirecek şekilde tasarlanır. Yüksek çözünürlüğe ve piksel yoğunluğuna sahip olan ekranlar, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyarak kullanıcılarını memnun eder. FHD gibi yüksek çözünürlük biçimlerine sahip olan modeller, canlı renkleri başarılı bir şekilde üreterek daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. IPS teknolojisiyle üretilen modeller, yüksek kontrast oranları ve başarılı görüş açıları sayesinde görsel olarak memnun edici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Ayrıca 250 nit ya da 300 nit benzeri yüksek parlaklık seviyelerine sahip olan modeller, ışığın yoğun olduğu ortamlarda parlama kaynaklı problemlerin yaşanmasının önüne geçer. Böylece dış mekanlarda ekranın yansımasını dert etmeden oyun oynayabilir, bilgisayarlarınızı her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ek olarak Asus TUF Gaming A15 FA507RE-HN049 gibi modeller yansımasız ekran içermesiyle kullanıcılarının günlük hayatın​a konfor katar. Dışarı çıkarken yanınızda bilgisayarınızı taşımak istiyorsanız yansımasız ekran özelliğine sahip olan modellerden birini tercih edebilirsiniz. Ekran yenileme hızı konusunda da oyuncuları memnun eden seçeneklere sahip olan Asus, standartları yeni bir seviyeye taşır. Genellikle oyun bilgisayarlarında 144 Hz hızlarına sahip oyuncu bilgisayarları olsa da Asus gamebook çeşitleri 300 Hz seviyelerine kadar çıkar. Ekran yenileme hızı, görüntünün saniyede kaç defa tekrar ettiğini niteleyen bir değerdir. Bu değer ne kadar yüksek olursa ayrıntıları o kadar rahat bir şekilde görebilirsiniz. Özellikle ekran yenileme hızının yüksek olması, aksiyonun ya da hareketin yüksek olduğu oyunlarda farklılığını gösterir. Asus oyuncu bilgisayarı fiyatları ve modellerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşarak ürünlerin sunduğu fırsatlardan yararlanmaya başlayabilir, uygun Asus gamebook fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli cihazlara sahip olabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Asus Oyuncu Bilgisayarı Fiyatları

Asus’un oyun bilgisayarları ürün çeşitliliği sayesinde herkesin aradığını zorlanmadan bulabileceği alternatifler arasında yer alır. Her biri farklı bir özelliğiyle öne çıkan seriler, oyun bilgisayarı arayışında olan kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Turkcell Pasaj’ın fırsatlar dolu dünyasını inceleyerek Asus oyun bilgisayarları fiyatları ve modellerini uygun etiketlerle satın alabilir, istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Oyun bilgisayarı olmasına rağmen hafif bir kasaya ve şık bir tasarıma sahip olan modeller, kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt verir. Turkcell Pasaj avantajlarıyla Asus oyun bilgisayarı modellerine anında erişerek ürünlerin işlevselliğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Asus Oyun Bilgisayarı Modelleri Kameraları Nasıldır?

Asus oyun bilgisayarları modelleri incelendiğinde 720p çözünürlüğe sahip olan kameralı seçenekler olduğu görülebilir. Yüksek çözünürlüğe sahip olan kameralar, arkadaşlarınızla oyun oynarken daha keyifli bir deneyim elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca oyunun dışında video konferanslar yaparken de günlük hayatınıza işlevsellik kazandırır.

Asus Oyun Bilgisayarları Hangi Bağlantılara Sahiptir?

Asus oyun bilgisayarları farklı bağlantı noktaları içerebilir. Bazı modellerde USB Type-C varken bazılarında bulunmayabilir. Hemen hemen her modelde USB Type-A ve HDMI gibi bağlantılar bulunur. Ayrıca ethernet girişi de Asus oyun bilgisayarı modellerinin işlevselliğinin artıran bağlantılar arasında yer alır.

Asus Oyun Bilgisayarları Klavye Aydınlatmasına Sahip midir?

Modelden modele değişiklik gösterse de genellikle Asus oyun bilgisayarları klavyelerinin arkasında RGB aydınlatma sistemi içerir. Bazı modellerde 16 milyon renk olması, kullanıcılarına ayrı bir deneyim sunar. Özelleştirilebilir renk seçenekleri, özellikle ışığın az olduğu ortamlarda oyun oynarken daha keyifli bir deneyim elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca klavyeyi karanlıkta da görünebilir hale getirdiği için RGB aydınlatma içeren modeller pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Daha Fazla