Hp Officejet Pro 7720 Y0s18a Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Profesyonel ve Net Baskı için Orijinal Kartuş

İsteğe bağlı orijinal HP yüksek kapasiteli mürekkep kartuşları bulunur. Bu sayede normalden 3 kata kadar daha fazla sayfa yazdırabilir ve çıktı alabilirsiniz. Renkli resimler ve siyah metni kaliteli bir şekilde yazar, broşürler, sunumlar ve diğer ofis belgeleri için idealdir.

HP Smart App ile Kolay Mobil Yazdırma

Çok sayıda akıllı telefondan ve tabletten çıktı almamıza imkan veren uygulama bir akıllı telefon veya tabletle, doğrudan yazıcıya bağlanmanızı ve ağa girmeden yazdırmaya başlamanızı sağlar. Yazdırmak için akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki “yazdır” düğmesine dokunmanız yeterlidir.

HP Officejet Pro 7720

HP Officejet Pro 7720, bir IF tasarım ödülü 2017 ile ödüllendirilen HP Officejet Pro 7740 ile aynı seriye aittir. Renkli dokunmatik ekranda zaman tasarrufu sağlayan kısayol tuşları ile yazdırma, tarama, kopyalama ve faks işlemleri yapabilir, çok fonksiyonu bir arada sunan tek cihaz ile yer tasarrufu yapabilirsiniz.

Büyük Baskı Özelliği

A4 baskı özelliğinin yanı sıra çok daha büyük baskılar almanıza yardımcı olan HP yazıcı, 29.7 x 42 cm olan A3 formatına kadar yazdırmanızı sağlar. Aynı zamanda tarar ve folioformat'a kopyalamanıza olanak tanır.

Kenarlıksız Çıktı Özelliği

Kendi ofisinizde mükemmel görünümlü broşürler, el ilanları, fotoğraflar ve diğer belgeleri basmanıza imkan veren kenarlıksız baskı özelliği bulunur.

Çift Taraflı Baskı Özelliği

Pratik ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tüm ayarları yönergeler ile kısa sürede yapabilirsiniz. Yazıcının bir diğer özelliği olan çift taraflı baskı özelliğini de diğer fonksiyonlar gibi tek tuşla ayarlayabilir ve tüm sayfalarınızın arkalı önlü basılmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Baskı

Sayfa yazdırma süresi olarak benzerlerinden ayrılan HP Officejet Pro 7720, siyah beyaz baskıyı 9 saniyede yazdırırken renkli sayfaları 10 saniye gibi kısa bir sürede yazabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP OFFİCEJET PRO 7720 Y0S18A WİFİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEPLİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
BASKI HIZI
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
250
Kartuş/ Toner Adedi
4
Marka
HP
Henüz yorum yok