Hp 4zb95a Color Laser 150nw Wifi Renkli Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konfor Sunan Minimal Tasarım

Kendi sınıfının en küçük lazer yazıcıları arasında yer alan HP Color Laser 150NW, bu kompakt yapı sayesinde hem fazla yer kaplamaz hem de kolaylıkla taşınabilir. Sade ve şık görünümü sayesinde de bulunduğu ortama zarafet katar.

Verimli Çalışma Prensibi

4 kartuş ile çalışan ve kartuş değiştirme işleminin oldukça kolay olduğu HP Color Laser 150NW lazer yazıcı, verimli çalışma prensibi ile benzerlerinden ayrılır. Bu sistem sayesinde hem kaliteli baskı yapar hem de kartuşlardan sonuna kadar faydalanmanıza olanak tanır.

Uygulama ile Kolay Kurulum

HP Smart uygulamasını akıllı telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza kurarak HP Color Laser 150NW yazıcı üzerinden mobil baskı da alabilirsiniz. Böylece telefonunuzdaki belge ve fotoğraflar için ekstra bir mobil yazıcı almanız gerekmez.

Wi-Fi ile Kablosuz Baskı

Wi-Fi özellikli olan HP Color Laser 150NW yazıcı, kablosuz baskı alma ayrıcalığı sunarak kablo kirliliğini tamamen ortadan kaldırır. Özellikle mobil baskılarda büyük bir avantaj sağlayan bu bağlantı konforlu bir kullanım da sağlar.

Ekstra Canlı Renkler ve Derin Siyahlar

Her sayfada yüksek kaliteli baskı alma ayrıcalığı sunan HP Color Laser 150NW, renkli baskıları ultra canlı, siyah baskıları ise ekstra net olarak gerçekleştirir. Bu yüksek baskı kalitesi yoğun kullanımda dahi her zaman aynı sonucu almanızı sağlar.

Kolay Kullanım Sunan Kontrol Panel

HP Color Laser 150NW lazer yazıcının hemen sağ tarafında bulunan ve baskı ayarlarını sadece bir kaç tuşa dokunarak gerçekleştirmemizi sağlayan kontrol paneli, oldukça konforlu ve rahat bir kullanım sağlar. Daha önce hiç yazıcı kullanmayanların dahi kolaylıkla dilediği gibi baskı almasını sağlayan söz konusu panel, üzerinden kartuşları takip etmek de mümkündür.

Her Sayfada Kaliteli Baskı

HP baskı kalitesinden ödün vermeden saniyede 4 sayfa renkli, 18 sayfa siyah baskı alabileceğiniz HP Color Laser 150NW, 12,4 saniyelik ilk sayfa çıkış süresi ile de benzerlerinden ayrılır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 4ZB95A COLOR LASER 150NW WİFİ RENKLİ LAZER YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
18 SF/DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
4
Marka
HP
Henüz yorum yok