Hp 4zb78a Laser 107w Wifi Mono Lazer Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Gpn Bilgi Teknolojileri San ve Tic A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kullanım Konforu Sunan Ergonomik Yapı

Ev ve ofis kullanımına uygun tasarımı ile benzerlerinden ayrılan HP Laser 107W mono lazer yazıcı, ayda 1500’e kadar baskı alması gereken kullanıcılar için idealdir. Dayanıklı malzemelerden üretilmesi ve HP kalitesi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım vadeder.

Baskı Maliyetini Düşüren Çalışma Sistemi

Mürekkep püskürtmeli yazıcılardan farklı bir çalışma prensibine sahip olan lazer yazıcı HP Laser 107W, çok daha ekonomik bir kullanım süreci vadeder. Bu sayede tonerinizi sık sık yenilemek zorunda kalmadan kaliteli baskılar alırsınız.

Wi-Fi ve USB Bağlantı Seçenekleri

Oldukça kolay bir kurulum sürecine sahip olan HP Laser 107W mono lazer yazıcı, USB ve Wi-Fi olmak üzere çift bağlantı seçeneği sunar. Bu sayede dilerseniz Wi-Fi üzerinden kablosuz yazdırma yapabilir veya USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Her Zaman Kaliteli Baskı Avantajı

Verimli çalışma prensibi sayesinde uzun ömürlü kartuş kullanımı vadeden HP Laser 107W mono lazer yazıcı, yoğun kullanımda dahi her zaman kaliteli baskı almanızı sağlar.

HP Smart Uygulaması ile Tam Kontrol

Hem fotoğraf hem de belgelerinizi yazdırma, tarama, yazıcının mürekkep seviyesini kontrol etme, yazıcı problemlerini giderme ve yazıcıyı kurma gibi pek çok şey yapabileceğiniz HP Smart uygulaması, tüm işletim sistemleri ile uyumludur.

Akıllı Telefon ve Tabletten Baskı

HP Smart uygulaması üzerinden mobil baskı alma avantajı sunan HP Laser 107W mono lazer yazıcı, ekstra bir mobil yazıcı almadan telefon üzerinden baskı alabilmenizi sağlar. Oldukça pratik gerçekleşen bu süreç sonunda çektiğiniz fotoğrafları dilediğiniz gibi düzenledikten sonra basabilirsiniz.

Hızlı Kullanım Ayrıcalığı Sunan Baskı Hızı

İlk baskıyı 8,3 saniyede alabileceğiniz HP Laser 107W mono lazer yazıcı, dakikada 20 sayfa olan baskı hızı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca acilen yazdırmanız gereken belgeleri de kısa sürede hazır hale getirir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 4ZB78A LASER 107W WİFİ MONO LAZER YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Tekniği
LAZER
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
20 SAYFA \DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
1 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
150
Kartuş/ Toner Adedi
1
Marka
HP
Henüz yorum yok