Hp 2lb19a Ink Tank 115 Mürekkep Püskürtmeli Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kesintisiz Yazdırma Avantajı

Mürekkep seviyeleri konusunda sizi uyaran HP yazıcı, kesintisiz baskı yapmanıza olanak tanır. Mürekkep azaldığında doldurma işlemini tamamlayarak baskı almaya aralıksız olarak devam edebilirsiniz.

Pratik Mürekkep Dolumu

Doldurulabilir özellikte tasarlanan mürekkep tankı, pratik şekilde kullanılır. Mürekkep bittiğinde tank sistemini çıkararak doldurma işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Baskı Hızı

Performansı ile beklentileri karşılayan model, dakikada 5 sayfaya kadar renkli, 8 sayfaya kadar siyah beyaz çıktı almanızı sağlar. Hızlı yazdırma sistemi her sayfada aynı baskı kalitesini sunar.

Yüksek Kaliteli Baskı

HP kalitesini yansıtan güvenilir 2LB10A yazıcı modeli, net ve koyu renkli baskı elde etmenize yardımcı olur. El ilanı, fotoğraf, broşür ve diğer tüm belge türlerini güvenli ve yüksek kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz.

Düşük Maliyetli Yazdırma İşlemi

Her zaman yüksek kalitede baskı sunan model, püskürtmeli yazdırma tekniği ile tasarruflu baskılar yapmanıza olanak tanır. Düşük maliyetli binlerce sayfa bastırabilir, yüksek kapasiteli mürekkep tankını verimli biçimde kullanabilirsiniz.

Hızlı Kuruyan Mürekkep Yapısı

Yüksek kaliteli mürekkep hızlı biçimde kuruyarak bulaşma ihtimalini minimum düzeye indirir. Yazdırma işleminin ardından belgelerinizi kullanabilir, net ve kaliteli baskılar ile işlerinizi daha kolay tamamlayabilirsiniz.

Geniş Kapasiteli Mürekkep Tankı

Renkli ve siyah beyaz baskı için elverişli olan yazıcı, yüksek kapasiteli mürekkep tankları ile büyük hacimli işler ortaya çıkarır. 8000 sayfaya kadar renkli, 6000 sayfaya kadar siyah beyaz çıktı alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 2LB19A INK TANK 115 MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ YAZICI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
YOK
Fotokopi Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Tekniği
MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
8 SAYFA /DK
Wi-fi Desteği
YOK
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
60 SAYFA
Kartuş/ Toner Adedi
4
Marka
HP
Henüz yorum yok