Epson Ecotank M2170 C11CH43402 Baskı-Tarama-Kopya-(USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct)+ORİJİNAL Epson Mürekkep Tek Renkli (SİYAH) Mürekkep Tanklı Mono Yazıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Kaliteli Yazdırma Teknolojisi

Kullanıcılarının her zaman daha iyiye ulaşmasını hedefleyen ve bu doğrultuda her geçen gün kendisini geliştiren Epson, sahip olduğu bu yazıcı ile müşterilerinin tamamen beklentilerini karşılamaktadır. Üstün yazdırma teknikleri ve kaliteli yazdırma teknolojisi sayesinde alanının en fazla tercih edilen yazıcılarından bir tanesidir.

Püskürtme Teknolojisi ile Yazdırma

Püskürme Teknolojisi, en kaliteli baskıların alınmasına destek olan oldukça başarılı yazdırma sistemlerinden bir tanesidir. Sahip olduğu püskürtme teknolojisi ile alanının en fazla tercih edilen ürünlerinden birisi olan bu yazıcı, kullanıcılarına her zaman en yüksek verimi sağlar.

Ergonomik Tasarım

Pek çok alanda kullanıma uygun yapısı sayesinde kullanıcılarını hiçbir zaman zor durumda bırakmaz. Özellikle sahip olduğu ergonomik tasarımı ile dar alanlar için ve alandan tasarruf etmek isteyen kişiler için son derece ideal bir üründür.

Siyah Beyaz Yazdırma Teknolojisi

Yazıcının siyah beyaz yazdırma teknolojisi sınıfının en iyi yazıcı işlerini yerine getirmektedir. Ürün sayesinde kullanıcılar kaliteli çıktılar her baskıda en iyi şekilde sağlayarak keyifli bir kullanım sağlayabilir.

Hızlı Yazdırma Tekniği

Birçok işi aynı anda ve oldukça hızlı yapabilen ürün, sizlerin yoğun işleriniz için saatlerinizi harcamanıza engel olur. Bu sayede sizlere hem enerjiden hem de zamandan ciddi anlamda tasarruf ettirecektir.

Düşük Enerji Harcama

Düşük enerji harcama sistemi sayesinde kullanıcılarının bütçelerini korur. Oldukça ekonomik olan bu ürün sık kullanımlar için ideal bir yapıya sahiptir.

Uzun Süreli Kullanım

Dayanıklı yapısı ve sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde uzun süreli kullanımlar için son derece ideal ve başarılı bir üründür.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EPSON ECOTANK M2170 TEK RENKLİ MÜREKKEP TANKLI MONO YAZICI BASKI TARAMA KOPYA
Baskı Rengi
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEPLİ
Kartuş/toner Tipi
MÜREKKEP TANKI
Baskı Hızı (sayfa/dk)
20 SAYFA /DK
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
100
Kartuş/ Toner Adedi
BELİRTİLMEMİŞ
Henüz yorum yok