Epson Ecotank L3151 Baskı+Tarama+Kopya (USB,Wi-Fi Direct) Renkli Tanklı Yazıcı C11CG86406

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BOZDAN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Fonksiyonlu Yazıcı Epson Ecotank

Epson Ecotank L3151 yazıcı sayesinde fotokopi işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz .Tarayıcı olarak da kullanılabilen Epson Ecotank, tek cihaz ile birden çok özellik sunar.

Ev ve Ofis Kullanımı için İdeal

İdeal boyutlarda üretilen Epson Ecotank yazıcı ev, okul ve ofis ortamlarında kullanılabilir. 3,9 kg olan yazıcıyı masa üstüne konumlandırabilirsiniz.

Düşük Maliyet ile Yüksek Verim

Epson Ecotank uygun maliyetli baskı ve fotokopi işlemleri için kullanılır. Bu sayede canlı fotoğraflar ve net belgeler elde etmek için tercih edilebilir.

Mürekkep Püskürtmeli Baskı Teknolojisi

Epson Ecotank L3151 renkli yazıcı mürekkep püskürtme teknolojisine sahiptir. Bu özelliği sayesinde birçok yüzey üzerine baskı yapabilirsiniz.

Kablosuz Hızlı Bağlantılar Kurun

Kablosuz kullanımın rahatlığını sunan cihaz USB ve Wi-Fi bağlantısını destekler. Bu özelliği sayesinde bilgisayarın yanı sıra, mobil cihazlarla da bağlantı kurabilir.

Doğal Renkte Baskılar

Renkli baskı, tarama ve kopyalama özelliklerini bir arada sunan cihaz, bu fonksiyonlarını gerçekleştirirken son derece doğal sonuçlar verir. Yüksek standartlardaki fotoğraf baskıları ile anılarınızı sonsuz kılabilirsiniz.

Tasarruflu Enerji Yönetimi

Enerji Stary onaylı cihaz sayesinde tasarruf edebilirsiniz. Bütün fonksiyonlarını en maliyetsiz şekilde yerine getiren cihazı, uzun süreler boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Baskı Teknolojisi: Mürekkep Püskürtmeli
  • Baskı: Renkli Baskı
  • Megapixel: 5760 x 1440 DPI
  • Çift Taraflı Baskı Modları: Manuel
  • Kullanım Yeri: Ev, Ofis
  • Kopyalama: Renkli Kopyalama
  • Tarama: Renkli Tarama
  • Optik Tarama Çözünürlüğü: 1200 x 2400 DPI
  • Doğrudan Yazdırma: Evet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.