Epson 673 Serisi 6’lı Mürekkep Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

PİVOT ELEKTRONİK VEDANIŞMANLIK SAN. VETİC. LTD. ŞTİ.-135881

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

PİVOT ELEKTRONİK VEDANIŞMANLIK SAN. VETİC. LTD. ŞTİ.-135881

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Güvenilir Sonuçlar

Epson 673 Serisi 6’lı mürekkep seti içeriğinde bulunan her bir şişe ile mükemmel tonlara ve canlılığa sahip baskılar alınmayı mümkün kılar. Epson güvencesi ve kalitesi ile sunulan set, yazıcılardan her zaman yüksek çözünürlüklü çıktılar almayı sağlar. 

Kullanışlı ve Kaliteli

Set içerisinde bulunan 6 adet 70 ml’lik farklı renk mürekkep ile binlerce sayfa baskı almak mümkün. Epson 673 serisinin en renkli mürekkepleri ile olağanüstü kaliteye sahip çıktılara sahip olmak oldukça kolay. Pratik kullanım için gelecek nesil tasarıma sahip olan şişeler, dolum aşamasında sorunsuz bir kullanım sunar. Mürekkep seti, ilk günden son güne kadar kullanıcı dostu olan donanımı sayesinde tüketicilerin tüm işlemlerinden mükemmel sonuçlar elde etmelerini sağlar. 

Ultra Düşük Maliyet

Epson 673 Serisi 6’lı mürekkep setinde bulunan profesyonel ve dayanıklı bir kaliteye sahip şişeler ile yazıcı sarf malzemelerine ayrılan maliyeti büyük oranda düşürebilirsiniz. Epson 6’lı set, üstün performansa sahip teknolojisi sayesinde az miktarda mürekkep ile yoğun renkte baskılar almayı sağlar. Dolayısıyla tek bir set ile sorunsuz bir şekilde binlerce sayfa çıktı alınabilir.

Dayanıklı Mürekkep

Epson 673 Serisi 6’lı mürekkep ile bastırılan fotoğraflar, alınan çıktılar; her bir mürekkebin sahip olduğu teknoloji sayesinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan saklanabilir. 

Her Sayfada Aynı Kalite

Son sayfaya kadar kendi kalitesini koruyan 6 adet mürekkep ile keskin görünüme ve yoğun parlaklığa sahip çıktılar alabilir veya fotoğraflar basabilirsiniz.

Dayanıklı Baskılar

Epson garantisiyle sunulan bu yenilikçi özellik, önemli belgelerinizi güvenle muhafaza edebilmenizi de sağlar. Suya karşı dayanıklı olan mürekkepler ile hatıralarınızı ve iş yeri evraklarınızı, dilediğiniz güne kadar saklayabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Garanti: 24 ay
  • Menşei: Diğer
  • Siyah: 70 ml
  • Cyan: 70 ml
  • Macenta: 70 ml
  • Sarı: 70 ml
  • Light Cyan: 70 ml
  • Light Macenta: 70 ml

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
673 SERİSİ 6LI MÜREKKEP SETİ
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
YOK
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
EPSON
Henüz yorum yok