Logitech 62528 Group Video Conferencing

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Büyük Odalar İçin Mükemmel

Logitech Group 15-20 kişinin bulunduğu video konferanslar için ideal özelliklere sahiptir. Kayıpsız zoom, geniş görüş açısı, otomatik odak ve ses iletim kalitesi ile büyük odalar toplu görüşmeler için mükemmeldir.

Eko ve Gürültü Azaltma

Konuşma esnasında diyalogların net bir şekilde gerçekleşmesi için akustik eko önleyici ve gürültü azaltma teknolojisine sahiptir. Bu sayede grup içerisindeki herkes konumu fark etmeksizin konuşmaya dahil olabilir.

Yüksek Çözünürlüklü Video

Group’ta kullanılan mercek 10 kat kayıpsız yakınlaştırma ve HD 1080p/30 çözünürlük performansı ile sunum yapan kullanıcılara odaklanmak ve her bir detayı takip edebilmek için net görüntüler sunar. 90°’lik çapraz görüş alanı, tüm konferans alanını görebilmenizi veya gösterebilmenizi sağlar.

Doğal Bir Duyum için Çift Yönlü Hoparlör

Konferans alanındaki herkesin sesini duyabileceğiniz ve herkese sesinizi duyurabileceğiniz çift yönlü hoparlör bulunur. Bu sayede toplantıları verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tak-Çalıştır USB Kurulum

Group kamerayı USB aracılığı ile ortamdaki bir PC veya laptop’a takmanız yeterlidir. Konferans için kullanılan yazılımlardan herhangi biri ile kullanabilir, çağrılar için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi Bluetooth aracılığıyla Group webcam ile birlikte gelen hoparlöre bağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GROUP
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok