Dexim V28 1080P Webcam

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Çözünürlüklü Webcam

1080p Full HD çözünürlükte video ve fotoğraf çekebilen Dexim V28 ile Skype görüşmelerine katılabilir, internet üzerinden canlı yayın yaptığınızda bu webcam’i kullanarak net bir görüntü elde edebilirsiniz.

Optimum Parlaklık ve Kontrast

Gerçek zamanlı pozlama ve kontrast ayarı yapan Dexim V28, çekim yapılan ortamdaki farkı aydınlatma koşullarına uyum sağlayarak her zaman yüksek detaylı görüntü kalitesi sunar.

Dahili Mikrofonlu Web Kamerası

Dahili mikrofonu bulunan Dexim kamera ile Zoom görüşmelerine katılabilir, canlı toplantı/derslerde görüntü ve sesinizi tek bir cihaz ile yüksek netlikte aktarabilirsiniz.

Tak-Çalıştır Özellikli Webcam Avantajı

Kurulumu için herhangi bir sürücü veya yardımcı uygulama gerektirmeyen Dexim V28 HD kamerayı dilediğiniz USB bağlantılı cihaz ile çalıştırabilirsiniz.

Farklı İşletim Sistemleri ile Uyumlu Tasarım

Windows’un tüm sürümleri, Linux, Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu olan Dexim HD kamera, pek çok cihaz ile kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • USB: 2.0, 3.0
  • Dahili Mikrofon: Var
  • Uyumlu Görüntü Formatı : BMP, JPEG
  • Beyaz Dengesi: Var
  • Otomatik Pozlama: Var
  • Uyumlu Sistemler: Windows10, Windows7, Vista, Xp, Android, iOS, Linux
  • Sensör Tipi: CMOS
  • Video Çözünürlüğü: 1920 x 1080

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.