Ugreen Micro USB Ethernet Dönüştürücü Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızlı İnternet Bağlantısı

Ugreen micro USB ethernet dönüştürücü adaptör, Chromecast ve televizyonunuz için ethernet bağlantısı sağlamaktadır. Wi-Fi ile karşılaştırıldığında çok daha hızlı ve kararlı bir internet bağlantısı elde edersiniz.

Tak Çalıştır Kolaylığı

USB Kablosu ile beslemesini sağlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sürücüye gerek yoktur, tak çalıştır olarak çalıştırabilirsiniz.

Stabil Ağ Hizmeti

Mikro USB TV adaptörleriniz, Chromecast Ultra/ 3/2/1 / Audio, Google Home Mini, Raspberry Pi Zero gibi cihazlarınızdan daha hızlı ve daha stabil internet erişimi için ethernet bağlantısını etkinleştirir.

Önemli Detayı ile Daha Kullanışlı

Ethernet adaptörü, mikro USB bağlantı noktası üzerinden etherneti destekleyen Chromecast cihazları ve TV adaptörleri ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle ethernet kablonuzun diğer ucunun, internet bağlantısı olan çalışan bir yönlendiriciye bağlı olduğundan emin olmanız gerekir.Aynı zamanda “Fire Stick Gen 1”, “Roku Expess”, “Fire HD 10” veya başka herhangi bir tablet veya cep telefonunu desteklemez. PC için USB ethernet adaptörü olarak kullanılamaz.

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Micro USB 2.0 Veri Aktarım Hızı: 480 Mbps
  • RJ45 Ethernet Portu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.