Hp Pavilion 2pc54aa Orijinal Usb-c To Hdmı Çevirici Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

4K Ultra HD çözünürlük

Yüksek çözünürlüklü yüksek kaliteli ses ve video iletimi sağlayan dönüştürücü sayesinde kararlı iletim ve net görüntüler elde edebilirsiniz.

Minimal, Taşınabilir Tasarım

Küçük boyutu sayesinde neredeyse her zaman yanınızda taşıyabilir, HDMI bağlantı noktası oluşturarak laptoplarınızı daha büyük ekranlarla kullanabilirsiniz.

USB-C Bağlantı ile Evrensel Uyum

USB-C bağlantı noktasına sahip dizüstü bilgisayarlar veya tabletler ile uyumlu çalışan dönüştürücü, evrensel uyumu ile hemen her laptop ve taşınabilir bilgisayar ile sorunsuz kullanılabilir.

HP Pavilion Çevirici Adaptör ile HDMI Bağlantı Avantajı

HP Pavilion çevirici adaptör ile dizüstü bilgisayarınızdan veya tabletinizden harici bir monitöre, TV'ye veya projektöre 4K Ultra HD çözünürlüğe kadar ses ve video aktarabilirsiniz. HDMI bağlantı noktası bulunmayan PC ve laptoplar için ideal bir dönüştürücüdür.

Pratik, Tak-Çalıştır Kullanım

HP Pavilion USB-C - HDMI 2.0 adaptörünü kullanmak oldukça kolaydır. Adaptörü kaynak cihazın USB-C bağlantı noktasına takmanız ve bir HDMI 2.0 kablosu kullanarak görüntüleme cihazına bağlamanız yeterlidir. Yazılım ya da kurulum gerektirmeyen dönüştürücüyü yerleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP PAVİLİON 2PC54AA ORİJİNAL USB-C TO HDMI ÇEVİRİCİ ADAPTÖR
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
HP
Henüz yorum yok