Bix BX06HB USB 3.0 3 Port HUB ve LAN Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ağ Bağlantınızın Hızını Kullanın

Bilgisayarlarınızı, USB portunu kullanarak internet bağlantınıza bağlanmasını sağlar. RJ-45 kablosu üzerinden gelen internet sinyalini USB 3.0 üzerinden kablolu bir ağ bağlantısına dönüştüren bu adaptör; 3 adet USB 3.0 girişine sahiptir. USB girişleri sayesinde 3 adet bağlantıyı bilgisayarınıza entegre eder. Tak çalıştır özelliği sayesinde harici bir güç ve yazılım gerektirmez.

3 Port USB 3.0 ve 1000 Mbps Güvenilir Kablolu Ağ Bağlantısı

Bilgisayarınıza eklediğiniz 3 adet USB 3.0 bağlantısını aynı anda kullanmanıza olanak sağlayan bu adaptör USB 3.0/2.0/1.1 cihazları ile uyumludur. Aynı anda USB 3.0'ı destekleyen birçok cihazınızı bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz. Ultrabook ve Chromebook gibi yeni nesil bilgisayarlarınıza, masaüstü cihazlarınıza ve dizüstü bilgisayarlarınıza 1000Mbps güvenilir kablolu ağ bağlantısından emin olmanızı sağlayan Gigabit Ethernet ağ bağlantısı ekler. Bu ağ bağlantısı sayesinde veri aktarımınızı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Yonga kümesi: VL813+RTL8153
  • Kablo uzunluğu: 20 cm
  • Boyut: 95 X 27.2 X 16 mm
  • Ağırlık: 32 g
  • Çalışma Sıcaklığı: 0°C ile 40°C (35°F ile 100°F) arası
  • Çalışma nemi oranı: %20 Bağıl nem ile %80 Bağıl nem arası

Kutu İçeriği

  • Bix BX06HB USB 3.0 3 Port HUB Hızlı İnternet LAN Adaptörü
  • Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.