​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo TRM6505 65 L Dijital Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 20.12.2021
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Geniş Sıcaklık Ayarı

Profilo dijital termosifon bir derecelik adımlarla sıcaklığı 10°C ilâ 75°C arasında ayarlamanızı sağlar. Ürün, düğmeli basit su sıcaklık ayarının yardımıyla sıcaklığı anlık olarak değiştirmenize imkân tanır. LCD kontrol paneli üzerinden ürünün tüm fonksiyonları görüntülenebilir.

65 Litre Su Kapasitesi

Termosifon 65 litre su kapasitesi sayesinde bir çekirdek ailenin sıcak su ihtiyacını optimum düzeyde karşılayabilir. Profilo kalitesini başarıyla temsil eden ürünü kullanarak bir ya da birden fazla musluğa sıcak su vermeniz mümkündür.

Anti-Lejyonel Bakteri Önleyici Sistem

IP25 nem korumasına sahip olan termosifon, anti-lejyonel özelliği ile muhtemel bakteri artışını engellemek amacıyla 30 günde bir su sıcaklığını otomatik olarak 70°C’ye yükseltir.

Otomatik Donma Koruması

Termosifonun içindeki suyun sıcaklığı 6°C’nin altına düşerse otomatik donma koruması devreye girer. Söz konusu özellik, suya müdahale ederek sıcaklığı 10°C’ye yükseltir ve donma sorununun önüne geçer.

Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

Cihazın rezistansında paslanmaz çelik tercih edilmiştir. Ayrıca paslanma karşıtı anotlu korumayı da bünyesinde barındıran termosifon, ilgili özelliklerinin katkısıyla uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunar.

Titanyum Katkılı Yeni Özel Emaye

Termosifonun titanyum katkılı yeni özel emayesi, kazanın iç yüzeyini kusursuz şekilde sarar. Değişken sıcaklık değerleri ve genleşme hareketlerine karşı üst düzey koruma ortaya koyan iç yapı, ideal hijyen seviyesini de garanti altına alır.

Minimum Enerji Kaybı

PU monoblok gövde izolasyonu, termosifonun enerji kayıplarını minimum seviyeye indirmesine yardım eder. Buna ek olarak enerji tasarrufu olanağı sunan “Eco” modunda cihaz, istenilen sıcaklık düzeyine ulaştığında LCD gösterge üzerinden size haber verir. Böylece kireçlenme ve gereksiz enerji tüketimi önemli ölçüde ortadan kalkar. 

Güvenli Sıcaklık Sınırlayıcı

Beyaz eşya üretiminin öncü markaları arasında yer alan Profilo’nun geliştirdiği termosifonda güvenli sıcaklık sınırlayıcı özelliği mevcuttur. Sıcaklık sınırlayıcı özellik, cihazın aşırı ısınmasını engeller. 

Teknik Özellikler

 • Su Bağlantısı: Duvar yüzey bağlantısı
 • Cihaz Kablo Girişi: Arkadan
 • Nominal Su Basıncı: 10 bar
 • Minimum ve Maksimum Çalışma Sıcaklığı: 10°C-75°C
 • Gürültü Sınıfı: I
 • Montaj Şekli: Lavabo üstü
 • Isıtma Şekli: Isıtma pimi
 • Rezistans Materyali: Paslanmaz çelik
 • Boyutlar: 68 x 44 x 44 (Y x G x D) cm
 • Kapasite: 65 lt
 • Isı Çıkış Kontrol Tipi: Elektronik
 • Panel Tipi: LCD
 • Voltaj: 230 V
 • Nominal Güç: 1,8 + 1,2 kW
 • Kazan Materyali: Titanyum katkılı yeni özel emaye

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.