Regal RGL 65 MS Mekanik Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

BEYAZ EŞYA MERKEZİ DAY.TÜK.MAL.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uzun Süre Sıcak Suya Erişin

Regal RGL 65 MS termosifon ile duş alırken sıcak su hemen tükenmez. 65 L tank kapasitesi ile ihtiyacınızı uzun süre karşılar.

Dayanıklı Çelik Kazan

Titanyum katkılı çelik alaşımdan üretilen kazan, dayanıklı ve sağlam yapısı ile öne çıkar. Emaye kaplı parlak yüzeyi ise kolay temizlenebilir olmasının yanı sıra, şık görünür.

Kullanımı Çok Kolay

RGL 65 MS mekanik kontrollü termosifon modelini kullanmak kolaydır. Basit yönetim paneli ile sıcaklık ayarını anında değiştirirsiniz.

Soğuk İklimlere Uygun

Kışın uzun süre 0°C altında seyreden havalarda suyun donmasından endişelenmeyin. Donma kontrolü ile zorlu iklim şartlarında üstün performansını sürdürür.

Isı İzolasyonu ile Havayı Korur

Isı izolasyonlu kazan sistemi, ortam ısısının yükselmesini engellerken, suyun sıcaklığını muhafaza ederek tasarruf yapar.

Korozyon Önleyici ile Uzun Ömürlü

RGL 65 MS kireçli suyun yoğun olduğu yerlerde de uzun ömürlü kullanım sunar. Korozyon önleyici ile sistemin başarısı ve ömrü korunur.

İstediğiniz Yerde Kullanın

Geniş kapasitesi ve şık tasarımı ile küçük ofis, işletme ve evler için ideal şartları sunan model, uygun su ve elektrik kaynağı bulunan her yerde kullanılabilir.

Ayarlanabilir Su Sıcaklığı

Termosifon modelinde bulunan panel üzerinden 35-85ºC arası sıcaklık ayarı yapabilir, mevsime göre dilediğiniz ısıya çevirebilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün: Termosifon
  • Model: RGL 65 MS
  • Kontrol: Mekanik panel
  • Ayarlanabilirlik: 35-85ºC
  • Tank Kapasitesi: 65 L
  • Koruma: Korozyon önleme, donma kontrolü, ısı izolasyonu
  • Materyal: Çelik-titanyum alaşımlı kazan, emaye kazan kaplaması

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.