Regal RGL 50 MS Termosifon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

BEYAZ EŞYA MERKEZİ DAY.TÜK.MAL.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

50 lt Kapasiteli Titanyum Tank

Silindir şeklindeki titanyum gövdesi ile güçlü ve şık görünen Regal RGL 50 MS, 50 lt tank kapasitesiyle her evin ihtiyacı!

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

Kullanım sırasında oluşabilecek risklere karşı ekstra emniyetlidir. Aşırı ısınma ve su basıncına karşı sistem kendini ve sizi korur.

LED Işıklı Panelle Kolay Kontrol

Sıcak suya erişiminiz kontrol altında olsun. Analog-mekanik kontrol paneli kolay kullanım avantajının yanı sıra LED ışık ile görünürlüğü artırır.

Yüksek Verim için Isı İzolasyonu

Suyun sıcaklığını koruyarak elektrik sarfiyatını düşüren ısı izolasyonu sayesine cebinize dost olur.

Uzun Ömürlü Sistem

Yaşadığınız şehrin suları kireçli ise endişe etmenize gerek yok! Regal RGL 50 MS termosifon modeli korozyona karşı önlemlerle geliştirildi.

Acil Durum Şalteri

Acil durumlarda otomatik olarak kapanan şartel ile patlama, yanma ve olası risklerin önüne geçen RGL 50 MS modelini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Isı Derecesi

Yaz ve kış aylarında kullanmak istediğiniz suyun derecesini değiştirmek isteyebilirsiniz. Kullanım alanına ve zamanına göre 35°C ile 85°C arasında ayarlanabilen ısı derecesi sizi memnun eder.

İşlevsel Otomatik Termostat

Sürekli ayar yapmaya ve kontrole gerek bırakmayan otomatik termostat ile zamandan tasarruf edin. Suyun sıcaklık derecesine göre kendi güç tüketimini optimum olarak ayarlayan model yüksek verimliliği ile takdirinizi kazanır.

Özellikler

  • Ürün: Termostat, silindir gövde
  • Marka/Model: Regal RGL 50 MS
  • Tank: Titanyum, 50 lt
  • Kontrol: Mekanik panel, LED ışık, analog düğme
  • Güvenlik: Aşırı ısınma koruma, yüksek basınç valfi, otomatik şalter,
  • Özellikler: Isı izolasyonu, otomatik termostat, korozyon önleyici, ayarlanabilir ısı derecesi (35°C-85°C)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.