Feders Electric 9000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima (Montaj Dahil)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Verimli, Sessiz ve Dengeli Klima

Feders Electric 9000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima modeli, motor hızı ve soğutucu akışını ortam koşullarına göre ayarlayabilen tam DC inverter teknolojisine sahiptir. Iç ve dış DC fan motoru ve inverter teknolojisi, soğutma ve ısıtma performansını artırır, etkili iklimlendirme performansı sağlar.


Çevre ve Kullanıcı Dostu Klima

Modelde çevre ile ilgili tüm gereksinimleri karşılayan ve yüksek enerji verimliliğine sahip olan R32 soğutucu akışkan gaz kullanılır. A++ enerji verimliliğiyle daha az enerji tüketen klima, bütçenize katkıda bulunur.


Maksimum Emniyet İçin Tasarlandı

Klimada gaz kaçağını hızla tespit edebilen gaz kaçağı sen sörleri yer alır. Olası gaz kaçağı durumunda LED ekranda EC hatası belirir, cihaz kendini kapatır ve korumaya alır. Maksimum emniyet sunan özelliklerden biri olan yanmaz elektrik kutusu yüksek sıcaklıklara karşı üst düzey emniyet sınıfındadır.


Akıllı Uyku Moduyla Kaliteli Uyku

Ürün, konforlu uyku deneyimi için akıllı iklimlendirme özelliği sunar. Akıllı uyku modunda ortam sıcaklığı otomatik olarak ayarlanır. İlk iki saatte ortam sıcaklığı 1°C azalır ya da artar, sonraki beş saat sıcaklık sabit kalır ve klima kapanır.


Modern ve İşlevsel Tasarım

Feders Electric 9000 BTU, pek çok işlevsel özellikle donatılır. -15 ilâ 50°C arasındaki geniş çalışma aralığı, otomatik yeniden başlatma, ±0,5°C’lik hassasiyet, paslanma karşıtı materyal kullanımı, sessiz çalışma performansı gibi özellikler işlevsel kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşır. Modelin panelinde gizlenen LED gösterge, ürünün modern ve şık tasarımını destekler.


Temiz, Nemsiz ve Sağlıklı Hava Ortamı

Cihaz yüksek yoğunluklu filtresiyle havadaki toz, kir ve bakterileri hapseder. Kendi kendini temizleme ve bağımsız nem giderici fonksiyonlarına da sahip olan klima, tam istediğiniz sıcaklıkta temiz, nemsiz ve sağlıklı bir hava ortamı yaratır.


Dört Boyutlu Homojen Hava Dağılımı

Klimanın dört boyutlu hava sağlama özelliği homojen hava dağılımını mümkün kılar. Ürün geniş çaplı çapraz akış fanı sayesinde hava hava sirkülasyonunu 18 metreye kadar homojen şekilde gerçekleştirir.


Opsiyonel Özelliklerle Üst Düzey Kullanıcı Deneyimi

Modelde opsiyonel süperiyonizer ve Wi-Fi kontrolü fonksiyonları yer alır. Yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla daha enerjik hissetmenizi sağlayan süperiyonizer teknolojisi; toz, kötü koku, polen ve duman parçacıklarını çevreleyerek hapseder, temiz ve sağlıklı hava atmosferi yaratır. Wi-Fi fonksiyonu, klimanın akıllı telefon aracılığıyla istediğiniz yerden kontrol edilmesine izin verir.

Teknik Bilgiler

 • Klima türü: Inverter
 • Kapasite: 9000 BTU
 • Soğutma kapasitesi: 4100/9000/11700 (Min./Nom./Max.) BTU
 • Isıtma kapasitesi: 2800/10000/13200 (Min./Nom./Max.) BTU
 • Soğutma enerji sınıfı: A++
 • Soğutma enerji verimliliği: 6,3
 • Soğutucu akışkan: R32
 • Isıtma enerji sınıfı: A+
 • Isıtma enerji verimliliği: 4,0
 • Çalışma sıcaklık aralığı soğutma: -15 ~ 50°C
 • Çalışma sıcaklık aralığı ısıtma: -15 ~ 30°C
 • İç ünite boyutlar: 194 x 805 x 285 (Y x G x D) mm
 • Dış ünite boyutlar: 270 x 720 x 495 (Y x G x D) mm
 • İç ünite ses seviyesi: 32/25 dBA
 • Dış ünite ses seviyesi: 62 dBA
 • İç ünite ağırlık: 7,6/9,7 kg
 • Dış ünite ağırlık: 23,2/25,0 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.