Baymak Elegant Plus 12 Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Modern ve Şık Tasarım

Baymak Elegant Plus 12 gizli LED ekranı ve modern tasarımıyla şık bir görünüm sunar. Ürünün ön panelinde yer alan LED ekran, oda sıcaklığınızı kontrol altına almanıza yardımcı olur.


Sıcaklık Değişimlerini Algılayan Sistem

Elegant Plus’ın üzerinde yer alan sen sörler oda sıcaklığınızı her an kontrol altında tutar. Oda sıcaklığınız, kumandadan ayarladığınız derece ile sadece 0,5 °C fark gösterdiğinde otomatik olarak çalışarak konfor sağlar.


Inverter Teknolojisi ile Enerji Tasarrufu

Elegant Plus 12 inverter teknolojisi sayesinde odanız istediğiniz sıcaklığa eriştiğinde gücü tamamen kesmeden bekleme konumuna geçer. Bu sayede alternatiflerinden daha az enerji harcar.

Minimum Ses Maksimum Konfor

Baymak Elegant Plus 12, en yüksek fan ayarında maksimum güçle çalışırken bile sadece 38 dB ses çıkarır. Bu sayede iklimlendirme için konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmaz.

Enerji Kapasitesi

Elegant Plus duvar tipi split klima ısıtma için 12283, soğutma için ise 12113 BTU kapasite sunar. Yüksek kapasite sayesinde 35 metrekareye kadar olan geniş odalarınızda bile konforlu iklimlendirmenin tadını çıkarmanıza yardımcı olur.

Indirekt Hava Akımı

Standart klimaların oluşturduğu hava akımı, kullanım konforunu olumsuz etkileyebilir. Elegant Plus 12, indirekt hava akımı özelliği sayesinde olumsuz etkilenmenizi engeller. Rüzgârı ideal şekilde dağıtarak odanızın iklimlendirilmesini sağlar.

Uyku Modu

Baymak Elegant Plus 12 duvar tipi klimanın uyku modu, geceleri konforlu geçirmenize katkıda bulunur. Oda sıcaklığını uyku döngüsüne göre optimize eder.

Beş Farklı Fan Seçeneği

Özellikle sıcak yaz günlerinde hızla serinlemek istediğinizde Elegant Plus 12’nin fan seçenekleri kolaylık sağlar. Kademeli sistemle çalışan fanı en yüksek seviyeye getirdiğinizde odanız saniyeler içerisinde istediğiniz derecelere erişir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Baymak
  • Model: Elegant Plus 12
  • Dış Ünite Ebatları: 720x540x260 mm
  • Dış Ünite Ağırlığı: 25 kg
  • İç Ünite Ebatları: 800x300x198 mm
  • İç Ünite Ağırlığı: 8,5 kg
  • Isıtma Kapasitesi: 12283 BTU
  • Soğutma Kapasitesi: 12113 BTU
  • Isıtma Verimliliği: A+
  • Soğutma Verimliliği: A++

Genel Özellikler

Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.