Baymak Elegant Plus 09 Inverter Duvar Tipi Klima

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Isıtma ve Soğutma Özellikleri

Baymak Elegant Plus duvar tipi split klima, dört mevsim konforunuz için ısıtma ve soğutma fonksiyonlarını bir arada sunar. Birbirinden farklı kullanım fonksiyonları sayesinde oda sıcaklıklarının hızla hedeflediğiniz dereceye erişmesini sağlar.


Enerji Verimliliği için Inverter Teknolojisi

Elegant Plus, inverter teknolojisi sayesinde alternatif klima modellerine göre yüzde 40’a kadar daha az elektrik sarfiyatı gerçekleştirir. Oda sıcaklığınız, hedeflenen değerlerin üstüne çıktığında evaporatöre çalışma komutu gönderir.  Bu sayede ayarladığınız sıcaklığın korunmasını sağlar. Hedeflenen sıcaklığa erişince gücü tamamen kesmez. Böylelikle enerji alışverişi sırasında yaşanan yüksek elektrik tüketimine gerek kalmaz.

Verimliliği Artıran ECO Mod

Kumandanın üzerinden ECO modu aktif hale getirdiğiniz klima, sizin için en ideal sıcaklık derecelerini otomatik olarak ayarlar. Bu süre zarfında güç tüketimini optimum seviyede tutar. Bu da enerji tasarrufuna katkı sağlar.


Çevreye Duyarlı R32 Gaz

Baymak Elegant Plus, birçok klima modelinin aksine R32 soğutucu akışkan gaz ile çalışır. R32’nin tek seferde taşıdığı ısı miktarı, alternatif gazlardan çok daha yüksektir. Bu sayede enerji verimliliği sağlar. Aynı zamanda bu gazın ozon inceltme kat sayısı 0’dır. Bu durumda klima, yüksek performansına rağmen ekolojik dengeye zarar vermez.


Odanız için İdeal Enerji Kapasitesi

Baymak Elegant Plus 09 modellerinin soğutma kapasitesi 9041, ısıtma kapasitesi ise 9895 BTU’dur. Bu kapasiteyi inverter teknolojisiyle birleştiren klima, 25 metrekareye kadar olan odalarınızda ideal iklimlendirme sunar.


Enerji Sınıfı

Elegant Plus 09, soğutma verimliliğinde A++, ısıtma verimliliğinde ise A+ sınıfına dahildir. Enerji sınıfı sayesinde ısıtmada ortalama 0,800 kW, soğutmada ise 0,830 kW güç tüketir. Bu sayede ürün, bütçe dostu özellikler gösterir.


Üç Farklı Filtre Sistemi

Baymak Elegant Plus 09, üç farklı filtre sistemi ile avantaj sağlar. İyonizer filtre, rutubet kokusu gibi istenmeyen kokuları temizler. Aktif karbon ve gümüş iyon filtreleri ise odanızdaki toz zerrecikleri ve alerjenlerin yok edilmesine yardımcı olur.


Nem Giderici Fonksiyon

Baymak Elegant Plus’ın nem giderici fonksiyonunu aktif hale getirdiğinizde odanızın hava kalitesi artar. Bu fonksiyon sayesinde klima, odanın nem dengesini ideal seviyede tutar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Baymak
  • Model: Elegant Plus 09
  • Dış Ünite Ebatları: 720x540x260 mm
  • Dış Ünite Ağırlığı: 25 kg
  • İç Ünite Ebatları: 800x300x198 mm
  • İç Ünite Ağırlığı: 8,5 kg
  • Isıtma Kapasitesi: 9895 BTU
  • Soğutma Kapasitesi: 9041 BTU
  • Isıtma Verimliliği: A+
  • Soğutma Verimliliği: A++

Genel Özellikler

Kullanım Tipi
Duvar Tipi
Enerji Sınıfı
A++

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.