Sepet 0

Windsor Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Ortamın Havasını Geliştiren Özellikleri ile Windsor Klima Modelleri

Windsor klima, evin havasını değiştiren teknolojisiyle yenilikçi kullanım sunan bir üründür. Gelişmiş hava akımı sağlayan klima modelleri, otomatik modlar sunar. Böylelikle her mekana özel çözümler geliştirir. Öte yandan enerji verimliliğini mümkün kılan özellikleri sayesinde elektrik kullanımının minimize edilmesini sağlar. Estetik tasarımları ve yüksek performansları ile kullanıcılara sunulan Windsor klima modellerini Turkcell Pasaj ile keşfedebilirsiniz. Turkcell Pasaj ısıtma ve soğutma sistemleri modellerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz Windsor marka ürünü çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Hava Akımı Sağlayan Windsor Klimalar ile Ortamın Havasını Değiştirin

Windsor klima, gelişmiş hava akımı sağlayan klima modelleri arasında yer alır. Geleneksel klimalara göre çok daha etkili bir şekilde çalışan Windsor klima modelleri kapsamında yer alan gelişmiş hava akımının sağladığı avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Düşük enerji tüketimi: Gelişmiş hava akımı özelliğine sahip Windsor marka klimalar, enerjinin çok daha az tüketilmesini sağlar. Çünkü bu tür klimalarda daha dağıtımı çok daha başarılıdır.
 • Daha iyi hava dağıtımı: Bu tür klimalar, havanın odanın her bölgesine eşit bir şekilde dağılmasına destek olur. Böylelikle oda içinde sıcak veya soğuk noktalar oluşmadığından her bölge aynı sıcaklık derecesinde olur.
 • Daha başarılı iklim kontrolü: Ortamdaki sıcaklığın daha iyi kontrol edilmesini sağlar. Ayrıca sıcaklığın yanı sıra nem seviyeleri de başarılı bir şekilde ayarlanır.
 • Yüksek hava kalitesi: Hava filtreleme sistemlerinin bulunduğu klimalar, havada bulunan partikül ve alerjenlerin azalmasına destek olur. Bu sayede hava kalitesi de geliştirilir.

Bu ve bunun gibi özelliklerin her biri, gelişmiş hava akımı sunan Windsor inverter klima ve diğer modellerin avantajları arasında yer alır.

Otomatik Modlar Sunan Windsor Klimalar ile Her Mekana Uygun Çözümler

Windsor klima özellikleri oldukça gelişmiştir. Teknoloji ile desteklenen bu tür klimalar, otomatik modlara sahiptir. Klima modellerinin temel olarak üç farklı modu mevcuttur. Bu modlar ise ekonomik, turbo ve uyku modu olmak üzere 3 farklı başlık altında değerlendirilir. Windsor klima modları, ortamın özelliklerine göre otomatik bir şekilde ayarlanır.

Windsor klima modellerinde aynı zamanda zamanlayıcı özelliği kullanabilir, klimanın ne kadar süre sonra çalışmayı durdurması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Bu sayede klima, sizin belirlediğiniz süre boyunca çalışır. Ardından ilgili zaman diliminde çalışmayı durdurur.

Windsor Klimaların Güçlü Filtrelerini Keşfedin

Windsor klima modellerinin her birinde güçlü filtreler mevcuttur. Kullanılan filtreler, iç mekandaki hava kalitesinin arttırılmasına destek olur. Windsor klima 12000 ve diğer modellerde yer alan güçlü filtrelerin sağladığı avantajlar şu şekilde özetlenebilir:

 • İç mekanda bulunan partiküller, polenler ve toz olmak üzere pek çok alerjen yakalanır. Bu ise çok daha temiz bir havayı destekler.
 • Güçlü filtre, ortamda bulunan kötü kokuların giderilmesini sağlar.
 • Virüs ve mikropların ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayan güçlü filtre, ortamda bulunan kişilerin hastalıklara karşı korunmasına destek olur.
 • İç mekan havasını temizleyen güçlü filtreler, aynı zamanda ortamda bulunan kişilerin kendilerini çok daha rahat hissetmelerine imkan tanır.
 • Daha temiz bir havanın oluşmasına katkıda bulunan güçlü filtreler, klima sisteminin çok daha verimli çalışmasını sağlar.

Güçlü filtre ile donatılmış olan Windsor 12000 btu klima ve diğer modeller, ortamdaki havanın kısa sürede alerjen ile bakteri ile mikroplardan arındırılmasına katkıda bulunur.

Yenilikçi Enerji Verimliliği Sağlayan Windsor Klimalar

Windsor klima modellerinin her biri, enerji verimliliği sağlayan özellikleriyle yenilikçi bir kullanım sunar. Soğutma ve ısıtma kapasite sağlarken çok daha az enerji tüketen klimalar, elektrik faturasının artmasını engeller. Bunun yanı sıra Windsor 18000 ve 24000 btu klima başta olmak üzere enerji verimliliği sunan klimaların avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Daha az enerji tüketen klimalar, elektrik faturalarında tasarrufu olanaklı hale getirir.
 • Enerji verimli klimaların üretiminde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılır. Böylelikle klimalar uzun süre kullanıma imkan tanır.
 • Enerji verimliliği sağlayan klimalar, parçaların çok daha az aşınmasını sağladığından bakım gereksinimi de azalır.

Windsor marka enerji verimliliği sağlayan klimaların bir diğer avantajı, daha iyi bir performan sağlamasıdır.

Elegan Tasarıma Sahip Windsor Klimalar ile Zarif Evler

Windsor klima modellerinde tasarım son derece ilgi çekicidir. Modern ve incelikli tasarımlarıyla yenilikçi bir kullanım sunan bu tür klimalar, aynı zamanda yüksek performans da vadeder. Elegan tasarıma sahip Windsor klima 9000, 18000 ve 24000 olmak üzere çeşitli modellerin ön plana çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeker. Modern renk seçeneklerine sahip olan bu tür klimalar, aynı zamanda zarif hatlarıyla yenilikçi bir kullanım sunar.
 • Genellikle kompakt boyutlara sahiptir. Her alana rahatlıkla monte edilir. Yer kaplamaz.
 • Birçok model, kullanım kolaylığı sağlayan özelliklerle donatılmıştır. Otomatik modlama fonksiyonu, bu özellikler arasında önemli bir yer edinir.
 • Güçlü hava filtreleme özelliği sayesinde ortamdaki havanın temizlenmesine katkıda bulunur.
 • Sessiz çalışarak kullanıcıların eşsiz bir deneyim elde etmesini mümkün hale getirir.

Windsor klimalar arasında kendisine yer bulan modeller, yaşam alanlarının estetik ve zarif dokunuşlarla dekore edilmesine katkı sağlar.

Windsor Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Windsor klima seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok husus mevcuttur. Bu hususlar, talepleri karşılayan ürünlerin satın alınmasını sağlar. Windsor marka klima seçiminde ön planda tutmanız gereken unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Enerji verimliliği özelliğine sahip olup olmadığını inceleyin. Enerjiyi verimli bir şekilde kullanan klimalar, elektrik tüketiminin de azalmasını sağlar.
 • Klimanın soğutma ve ısıtma kapasitesi, seçim sırasında dikkat etmeniz gereken hususlardan bir diğeridir. Klimayı kullanacağınız oda büyükse çok daha yüksek bir kapasiteye sahip modelleri tercih etmeniz ideal olabilir.
 • Klimanın çalışma esnasında çıkardığı ses, ortamda bulunan kişileri etkileyebilir. Bu nedenle daha az ses ile çalışan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Klimanın uzaktan kontrol edilmesini sağlayan kumanda fonksiyonu bulunması, yenilikçi bir kullanım adına önemlidir.
 • Klimanın ek özellikleri, bazı durumlarda taleplerin çok daha iyi karşılanmasını sağlar. Dolayısıyla klimada ek özelliklerin bulunup bulunmadığı hakkında bilgi edinmeniz gerekebilir.

Tüm bu hususlara ek olarak klima fiyatları da ön planda tutulması gereken faktörler arasında yer alır. Özellikleri ve tasarımı birbirinden farklı olan Windsor klima fiyatları da değişiklik gösterecektir. Bu nedenle klima fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Teknolojik Yenilikleri ile Öne Çıkan Windsor Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Windsor klima, yenilikçi özellikleri ve gelişmiş teknolojisi sayesinde son derece keyifli bir kullanım sunar. Windsor 9000 btu klima ve diğer modellerin her biri, ortamdaki havanın değişmesine imkan tanır. Oldukça sessiz bir şekilde çalışan klimalar, ortamda bulunan insanların sesten rahatsız olmasını engeller. Bunun yanı sıra her bir model, yenilikçi ve estetik tasarımlarıyla ortamdaki atmosferin değişmesine katkıda bulunur.

Turkcell Pasaj beyaz eşyalar kategorisinde yer alan ve teknolojik özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlayan klima modellerini inceleyebilir, her bir model hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Taleplerinize uygun modelleri belirledikten sonra satın alma işlemlerini başlatabilir, istediğiniz ürüne çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

​​