Sepet 0

Viessmann Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Evin Atmosferini Değiştiren Teknoloji: Viessmann Klima Modelleri

İklimlendirme teknolojileri ve ürünleri, insan yaşamının ayrılmaz bir parçası haline dönüşmüştür. İklimlendirme teknolojilerinde 1917 yılından günümüze dek güçlü bir tecrübeye sahip olan Viessmann, klima grubunda da öncü markalardandır. Son teknolojik özellikleriyle fark yaratan ve yaşam alanlarında eşsiz bir iklimlendirme konforu sunan Viessmann klimalar, yaşam kalitesini artırır. İnovatif özellikleriyle fark yaratan Viessmann klima modelleri, enerji verimliliğiyle de ön plana çıkan.

Yeni teknolojilerin, özel hava sistemleri ve geniş yelpazeli mod seçenekleriyle buluştuğu bu klima modelleri, üstün performanslarıyla da dikkat çekicidir. Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında yenilikçi çözümler vadeden Viessmann klimalar, geniş yelpazeli model ve tasarım çeşitliliğine de sahiptir. Dolayısıyla herkes, ihtiyaçlarına uygun şekilde Viessmann kalitesiyle yüksek performanslı ve son teknolojik klimalara sahip olabilir. Evinizin havasını değiştirecek gelişmiş standartları ve inovatif özellikleriyle Viessmann klimalar Turkcell Pasaj’da!

Yeni Teknolojiler, Yeni Hava: Viessmann Klimaları Keşfedin

Viessmann klimalar, yeni teknolojiler ve yenilikçe hava standartları ile donatılmıştır. Bazı modellerde otomatik temizleme imkanı sunan özellikler bulunur. Bu özellikler, klimanın daha efektif ve temiz bir hava yaymasını sağlar. İç ünite fanının evoparatorda yer alan yoğuşma suyunu kurutması esasına göre çalışan otomatik temizleme özelliği, bakteri ve mantar gibi mikroorganizma temelli oluşumların üremesini tamamen engeller.

Böylelikle iç mekan havası tamamen temiz ve steril bir hale gelir. Ayrıca Viessmann klima özellikleri, homojen bir hava dağılımı vadeder. Kullanıcının bulunduğu ortama göre hava sıcaklığını otomatik olarak ayarlama özelliği sayesinde hava kalitesi daima aynı standarttadır. Konfor dolu bir iklimlendirme sağlar. Yaz aylarında soğuğu, kış aylarında ise sıcağı derinlemesine hissetme imkanı vadeder. Viessmann klimalar, özel kumanda sensörü gibi birçok önemli teknolojik özelliğe de sahiptir.

Yeni ve Değişken Modlar Sunan Viessmann Klimalar ile Her Alana Uygun Çözümler

Viessmann klimalar, özellikle ev gibi yaşam alanlarında kusursuz bir ortam havası oluşturmak amacıyla özenle tasarlanmıştır. Sahip oldukları özelliklerle kullanıcı konforunu maksimum standarda ulaştırır. Yatak odalarından çocuk odalarına, salonlardan diğer ev birimlerine kadar her türden ortamda kullanım için uygundur. Viessmann 9000 btu klima, yüksek SEER/SCOP teknolojisi ile uyku anında maksimum performans gösterir. Uyku sürecinde kullanıcının metabolizma değişim sürecine senkronize olarak çalışır. Sıcaklık ve soğukluk dengesini metabolizma üzerinden ayaralar. Geniş kanat açılarına sahiptir ve havanın homojen şekilde dağılmasında rol oynar. Viessmann klima 12000 modeli de aynı özelliklere sahiptir. Daha güçlü bir performans göstererek hava kalitesini yüksek standartta düzenler.

Temiz ve Ferah Hava: Viessmann Klimaların Filtre Sistemlerini Deneyimleyin

Viessmann klimalar, temiz ve ferah hava standardına ulaşmanız adına özenle tasarlanmıştır. Sahip oldukları filtre teknolojileri ile hava kalitesini maksimum düzeye ulaştırır. Viessmann 12000 btu inverter klima gibi modeller, yüksek standartta filtreleme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda kendi kendini temizleyebilen bu filtreler, üst düzey performans gösterir. Zararlı mikroorganizmaların mekan havasında serbestçe gezinmesini önler.

Ayrıca özel tasarımları sayesinde havanın homojen şekilde ortama karışmasını sağlar. Böylelikle yaşam alanının her noktasına ulaşan hava, eşit şekilde filtrasyondan geçerek yaşam kalitesini artırır. Viessmann klima 24000 btu gibi modeller ise üst düzey performansla çalışır. Yüksek performans özelliği ile kısa sürede her türden büyüklükte alanda etki gösterir. Yaz ve kış aylarında iklim dengesini korur. Mekanın hava standartlarını ve kalitesini uygun şekilde düzenler.

Gelişmiş Enerji Verimliliği Sunan Viessmann Klimalar ile Doğa Dostu Çözümler

Gelişen teknoloji, iklimlendirme sistemlerinin maksimum özelliklerle konforlu ortamlar oluşturmasını sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda iklimlendirme sistemleri, beyaz eşyalar ve akıllı cihazların doğa dostu özelliklere sahip olması gerekir. Gelişmiş enerji verimliliği sunan Viessmann klimalar, doğa dostu çözümler üretir. Sahip odlukları teknolojiyle çevreyi daha az kirletir. Viessmann klima 18000 A+++ gibi modeller, yüksek performansta çalışmalarına rağmen maksimum düzeyde enerji verimliliği sunar.

Böylelikle klimanızdan maksimum düzeyde verim alırken aynı zamanda çevreyi korumanız da mümkündür. Çevrenin korunması ve tabiata verilen hasarın en aza indirilmesi amacıyla özel olarak tasarlanan Viessmann klimalar, doğal kaynakların korunmasını destekler. Düşük CO2 emisyonları ile emisyon verimliliği açısından da maksimum düzeyde performans gösterir. Havayı daha az kirletir ve yaşam alanlarında kusursuz bir ortam havası oluşturur.

Zarif Tasarıma Sahip Viessmann Klimalar ile Elegan Evler

Yaşam alanlarında kullanılan iklimlendirme çözümleri, sadece efektif bir hava oluşturmak ve iklim dengesini sağlama görevini üstlenmez. Aynı zamanda klima gibi iklimlendirme sistemleri, yaşam alanının genel dekorasyonunu da önemli ölçüde etkiler. Dolayısıyla dikkat çeken, estetik görünüme sahip ve zarif bir ev dekorasyonu için iklimlendirme sistemlerinin genel konsepte uygun olması gerekir. Viessmann klimalar, zarif tasarımları ile evinize şıklık ve estetik katar. Hemen her ortama kolaylıkla uyum sağlayabilir.

Ayrıca geniş yelpazeli model çeşitliliği ile Viessmann klimalar, her zevke hitap edecek tasarımlara ev sahipliği yapar. Viessmann multi klima, ince tasarımıyla modern ev dekorasyonu için oldukça uygundur. Viessmann kaset tipi klima modelleri ise geniş yelpazeli kullanım alanları ile hemen her ortama uyum sağlayabilir. Ayrıca kaset tipi Viessmann klima kullanımı son derece basittir. Kolay kontrol edilebilir ve maksimum performansla daha geniş ölçekli mekanlar ve uzun süreli kullanımlar için uygundur.

Viessmann Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İklimlendirme sistemleri, günümüzde son derece gelişmiş özelliklere ve teknolojik donanımlara ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanmaktadır. Viessmann tarafından geliştirilen iklimlendirme sistemleri ve klimalar da zengin model çeşitliliğine sahiptir. Bununla birlikte ihtiyaçlarınıza en uygun klima modelini seçmek ve Viessmann kalitesiyle maksimum performansı yaşam alanlarınıza taşıyabilmeniz adına dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Viessmann klima seçerken dikkat etmeniz gerekenler şu şekildedir:

  • Klimalar farklı devir özelliklerine ve güçlere sahiptir. Dolayısıyla tercih edeceğiniz model, kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun güç üretimine sahip olmalıdır.
  • Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan klimaların, genel dekorasyon konseptine uygun olması gerekir.
  • Teknolojik özellikler, havalandırma teknolojileri ve filtreleme sistemlerine ihtiyaçlarınız doğrultusunda özen göstermelisiniz.
  • Kullanım alanı ve kullanım amacı, doğru bir Viessmann klima seçimi için oldukça önemli bir belirleyicidir.
  • Klimanın enerji verimliliği ve enerji standartlarına dikkat etmelisiniz.
  • Farklı mod ayarları bulunan klimalar, iklimlendirme sürecini çok daha efektif ve kişiselleştirilmiş şekilde yönetmenizi sağlayacaktır.

Tüm bunların yanı sıra Viessmann klima fiyatları hakkında bilgi edinerek, bütçenize en uygun modeli seçebilirsiniz. Geniş yelpazeli model seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun klimalara, Viessmann kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Özellikleri ile Cezbeden Viessmann Klimalar Turkcell Pasaj’da!

İklimlendirme ve soğutma sistemlerinde, teknolojik özellikler çok daha konforlu ve verimli bir deneyim için oldukça önemlidir. Tercih edeceğiniz klimanın beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza maksimum düzeyde cevap vermesi gerekir. Viessmann klimalar, yenilikçi teknolojileri ve yaşam kalitesini artıran özellikleriyle fark yaratan bir iklimlendirme deneyimi sunar. Viessmann kalitesi ile üretilen ve inovatif özellikleriyle fark yaratan klimalara Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Turkcell Pasaj uygulaması üzerinden geniş yelpazeli model çeşitliliğini inceleyebilir, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve güvenle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​