Sepet 0

Samsung Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Samsung Klima Modelleri: Yüksek Performans, Temiz Hava

Samsung klima modelleri, geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve nitelikli kompresör sistemiyle yüksek performans vadeder. Geliştirilen üst düzey teknolojiler, yeni nesil klimalar sayesinde kullanıcıların hayat kalitesini yükseltmeyi destekler. Samsung marka klimalar, çeşitli özellikleriyle ve farklı soğutma kapasiteleriyle birçok alandaki hava sıcaklığının başarıyla dengelenmesini sağlar.

Akıllı İklimlendirme: Samsung Klimaların Özellikleri ile Evinize Konforu Getirin

Samsung klima modelleri, akıllı iklimlendirme teknolojisiyle siz ve sevdikleriniz için özenle donatılmıştır. İnovatif teknolojilerle geliştirilen cihazlar, SmarThings, Tri- Care, Windfree ve yapay zekâ desteği gibi birçok işleviyle dikkat çeker. Örneğin Windfree teknolojisi, klima rüzgârının dondurucu etkisini minimuma indirir. Hava ortama yumuşakça dağılır ve rüzgârsız serinlik teknolojisi sayesinde konforla serinlemek mümkün olur.

Samsung 18000 BTU klima gibi modellerdeki üstün performans sayesinde gece uykularınızdan ödün vermeden klimayı 24 saat boyunca çalıştırabilirsiniz. Klimaların gece çalıştırıldığı fikri kulağa tuhaf gelse de Samsung teknolojisiyle bu mümkün. Siz temiz bir gece uykusu çekerken klima Tri- Care özelliğini aktif hâle getirir ve bu da yatak odasının saatlerce temiz ve havadar kalmasını sağlar.

Çok Çeşitli Modlara Sahip Samsung Klimalar ile Kendi Ortamınızı Yaratın

Samsung klima modları, günlük hayatınızı kolaylaştırmak üzere geliştirildi. Bunlardan biri olan Hızlı Soğutma Modu, klimanın bulunduğu odada tüm noktaların konforlu, etkili, eşit ve hızlı olacak şekilde soğumasını sağlar. Bu amaç için eklenmiş Dijital Inverter Boost teknolojisi, ortamdaki havayı yaklaşık %45 oranında soğutur. Ayrıca bazı modellerde geniş hava girişi ve geniş kanatçıklar mevcuttur. Bu özellik, Hızlı Soğutma Moduna katkıda bulunarak soğuk havanın daha geniş alana ve uzak noktalara dağılmasına yardımcı olur.

Samsung klima özellikleri arasında dikkat çekici bir yere sahip olan Akıllı Göz modu, cihazlara tasarrufa odaklı olarak dâhil edilmiştir. Bu özellik, siz odada olmasanız da verimli soğutmaya devam eder. Ancak ortalama 20 dakika sonunda bir hareket olmadığını tespit ederse enerji tasarrufu için modunu WindFree olarak günceller. Samsung klima modellerinde bulunan bir diğer özellik ise tercihe bağlı olarak klimanın hava üfleme yönünü belirlemektir.

Samsung klima 18000 gibi modellerde yer alan bir diğer hayat kolaylaştırıcı mod ise Ultra Sessiz Moddur. Sakin ve sessiz bir ev ortamı istiyorsanız Samsung klima çeşitleriyle aradığınızı bulabilirsiniz. Klimalardaki sessiz mod sayesinde kusursuz sakinliğin keyfini çıkarabilir ve önünüzdeki ile daha kolay odaklanabilirsiniz. Ayrıca bu özellik, klimadan gelen titreşimin de minimuma inmesini sağlar.

Enerji Verimliliği Sunan Samsung Klimalar ile Çevreye Değer Verin

Samsung klima 12000 gibi modeller, yüksek enerji verimliliğe sahiptir. Üstün performans gösterirken enerji tasarrufu yapan klimalar sayesinde çevre sürdürülebilirliğine destek olurken faturanızın düşmesini sağlayarak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Samsung ısıtma ve soğutma sistemlerinde yer alan R32 soğutucu akışkan özelliği de çevreci bir kullanım sunar.

R32 soğutucu akışkan sayesinde klimanızda gelişen iklim değişikliklerini minimumda tutabilir ve çevreyi korumak için adım atabilirsiniz. Samsung marka klimaların dış ortama verdiği gazlar, diğer soğutucu akışkanlar ile kıyaslandığında küresel ısınma üzerinde üzerinde minimum etkiye sahiptir. Bu da klimanın daha çevre dostu ve daha ekonomik olmasını sağlar.

Samsung inverter klima gibi modellerde yer alan Eco Modu, enerji tüketimi ve faturalardan tasarruf etmeyi sağlarken nitelikli soğutma sağlar. Çevreye katkıda bulunurken serinlikten feda etmenize gerek kalmaz. Samsung klima modellerinde bulunan özel sistemler sayesinde kompresörler daha az kullanılır ve bu da enerji tüketimini minimize eder. Ayrıca dış hava sıcaklıkları yüksek olmadığında da nitelikli performans göstererek enerji verimliliği sağlarken dahi sizi yarı yolda bırakmaz.

Hava Temizleme Özelliği Sunan Samsung Klimalar ile Sağlıklı Nefesler

Samsung 9000 klima gibi modellerde yer alan Tri- Care filtresi, iç ünite bölümüne zararlı partiküllerin takılmasını önleyerek küf ve bakteri gibi sorunları engeller. Samsung klimalarda bulunan Tri- Care özelliği, yaşam alanlarını serinletirken sağlığı korumaya ve astım gibi rahatsızlıkların tetiklenmesini engellemeye yardımcı olur. Bazı klima modellerinde yer alan Aurora aydınlatma göstergesi, ortamda var olan hava kalitesini göstererek size temizlik zamanı haber verir.

WiFi Bağlantısı Sağlayan Samsung Klimalar ile Kullanıcı Dostu Kontroller

Samsung 24000 klima gibi modellerde bulunan yapay zekâ desteği, zamanın ötesinde bir kullanım deneyimi sunar. Siz günlük hayattaki işler ile ilgilenirken yapay zekâ sizin yerinize düşünür ve size konforun tadını çıkarmak kalır. Klimadaki Al sistemi, alışkanlıklarınızı öğrenerek çalışma modlarını buna göre ayarlar. Mobil cihazınıza kuracağınız SmartThings uygulaması ile evin sıcaklığını uzaktan dahi kontrol edebilirsiniz. Bunun için cihazın Wi- Fi bağlantısını aktive etmeniz yeterli olacaktır.

Modern Estetik, Güçlü Tasarım: Samsung Klimalar ile Yeni Tarzınızı Oluşturun

Evdeki beyaz eşyalar ile kolayca uyum sağlayan Samsung klima modelleri, sade ve şık tasarımlarıyla kullanıcılardan tam not alır. Tasarımında minimalist çizgiler tercih edilen Samsung marka klimalar, parlak yüzeyleriyle modern görüntülere imza atar. Beyaz, gri ve siyah gibi klasik renklerden oluşan klimalar arasında seçim yaparak evinizin tarzına yeni bir stil ekleyebilirsiniz.

Samsung Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Samsung marka klimalar arasında seçim yaparken birkaç unsura dikkat ederek daha bilinçli bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu unsurlar aşağıda sıralanmıştır;

  • Klima Tipi: Dikkat edilecek faktörlerin başında klima tipi gelir. Samsung, portatif klima, split, duvar ve salon tipi klima gibi birçok çeşide sahiptir. Burada karar verirken kullanım amacınızı düşünmelisiniz.
  • Enerji Sınıfı: Satın alacağınız klimanın enerji sınıfı bakımından faydalı olması önemlidir. Çünkü yüksek enerji sınıfında üretilen cihazlar düşük elektrik faturası getirir.
  • BTU Değeri: Samsung klima modelleri, farklı BTU değerleriyle sunulur. Satın almayı düşündüğünüz klimanın BTU değeri yüksek olduğunda bunun soğutma kapasitesinin yüksek olduğunu ve cihazın geniş alanlar için uygun olduğunu saptayabilirsiniz.
  • Kurulum ve Montaj: Klima satın alırken dikkate alınması gereken bir diğer faktör de montaj özelliğidir. Samsung klima kurulum işlemi için profesyonel montaj hizmeti almak sizin için önemliyse buna dikkat edebilirsiniz.
  • Programlanabilirlik: Klima çeşitlerinde birçok uyku modu ve zamanlama ayarı bulabilirsiniz. Ancak sizin için vazgeçilmez bir özellik varsa (örneğin; Gece Modu) satın aldığınız üründe bunun olup olmadığından emin olmanız gerekir.
  • Filtre Özellikleri: Samsung klimalar farklı filtre özelliklerine sahip olsa da tüm modellerde ortak olan filtrelerin kalitesidir. Astım ve bronşit gibi solunum sıkıntılarınız varsa baktığınız üründeki filtre özelliklerine ekstra dikkat edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek boyut ve model gibi faktörler de seçim sırasında göz önüne alınmalıdır. Satın almayı planladığınız ürünün renk, model ve boyut olarak yerleştirileceği alana uygun olması uzun vadeli memnuniyetinizi artıracaktır.

Üstün Özellikleri ile Dikkat Çeken Samsung Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Samsung klima fiyatları; ürün tipi, renk, boyut, sıcaklık ayarı, nitelik, mod, enerji sınıfı, BTU kapasitesi ve filtre özelliği gibi birçok faktöre göre belirlenir. Bütçenize uygun klimayı tercih ederek cebinize katkıda bulunurken evinize ve hayatınıza teknolojiyi davet edebilirsiniz. Turkcell Pasaj özelinde Samsung markasına ait onlarca klima modeli bulunur. Bunlar arasından seçim yapabilir ve Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla

​​