Sepet 0

Regal Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1548 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Regal Klima Modelleri: Teknolojik Ferahlığın Yeni Adı

Regal klima modelleri, farklı filtre özellikleri ve modlarıyla teknolojide ferahlığın yeni adı olma niteliği taşır. Marka özelinde tasarlanan klimalar, insan vücudu için normal kabul edilen 37 derecelik ısının yükseldiği durumlara karşı önlem alarak kişilerin sıcak yaz günlerini daha konforlu geçirmesini sağlar. Regal klimaların bazılarında bulunan Catechin filtresi ve R32 gazı gibi özellikler, kullanıcıların hayatını kolaylaştırır ve standart klima anlayışını kıracak yeni nesil teknolojiler sunar.

Performans Uzmanı Regal Klimaların Özellikleri ile Ev Atmosferinizi Yeniden Tanımlayın

Regal klima modelleri, başarılı nitelikleriyle ve içerdikleri bir dizi özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde favoridir. Marka özelindeki cihazlar; enerji tasarrufu sağlamak, konforu yükseltmek ve genel performansı optimize etmek gibi birçok özelliğe odaklanarak üretilmiştir. Özellikle klimalardaki iyon temizleme özelliği, Regal marka cihazların sık tercih edilmesinin ana nedenlerinden biridir. Bu özellik ile klima iyon yüklü hava sağlayarak oda içindeki kişilerin kendini daha enerjik, canlı ve iyi hissetmesini sağlar. Bunun için cihazlara iyonizer filtreler dâhil edilmiştir. Özel tasarım filtreler, negatif iyonların olumlu etkilerini ortaya çıkarır ve daha sağlıklı bir ortam sunar.

İdeal performansa sahip Regal klimalar, soğuk alanlarda vücudun kaybettiği ısıyı önlerken sıcak ortamlarda vücudun kaybettiği su seviyesini dengeleme prensibinde çalışır. Özellikle yaz aylarında insan vücudu yoğun ter üretir ve vücuttaki su oranı düşer. Bu durumlarda yaşanılan ortamın konforlu olması için %40- 60 arasında nisbi bir nem oranı gerekir. Regal klima modelleri, her mevsim ve koşulda dengeli nem oranı sunarak ortama temiz hava sağlar.

Kullanışlı Modlar Sunan Regal Klimalar ile Kendi Ortamınızı Şekillendirin

Regal 18’lik klima gibi modeller, kullanıcı dostu modlarıyla beğenileri toplar. Geniş iklimlendirme seçenekleri sunan cihazlara Uyku Modu, Turbo Çalışma Modu ve Tasarruf Modu gibi konforlu özellikler eklenmiştir. Tasarruf Modu, klimanın daha az enerji ile yüksek performans göstermesini sağlarken elektrik faturalarının minimuma inmesini sağlar. Ayrıca bu modda; düşük fan sistemleri, zaman ayarları, akıllı sensörler ve optimize edilmiş sıcaklık seviyesi gibi özellikler mevcuttur.

Regal inverter klima çeşitlerinde bulunan Turbo Çalışma Modu, arzu ettiğiniz sıcaklığa hızlı ve kolayca ulaşabilmeniz için eklenmiştir. Regal 9000 BTU klima gibi modellerin “Hızlı Isıtma/ Soğutma” modları sayesinde hayatınızın kolaylaşmasını destekler ve çok sıcak yaz günlerinde anında konfor elde etmenizi destekler. Bir diğer mod olan Uyku Modu ise kullanıcılara rahat ve kesintisiz bir gece uykusu vadeder. Düşük fan hızları, enerji tasarrufu ve nem kontrolü gibi özellikler, bu modu destekler ve ortamdaki sesin optimal kalmasını sağlar.

Hava Temizleme Olanakları Sunan Regal Klimalar ile Güçlü Filtreleme Deneyimi

Regal marka klimalar, gelişmiş hava temizleme özelliklerine sahiptir. Bu cihazlar sayesinde güçlü filtreleme deneyimi elde edebilir ve teknolojinin hayatınıza yaptığı pratik dokunuşları hissedebilirsiniz. İyonizer filtresi, koku giderici ve kolay temizlenebilir filtrelerin yanı sıra bazı modellerde yer alan Catechin Filtresi, size ve sevdiklerinize alışılmışın dışında hizmet sunar. Regal 18000 ve 24000 klima gibi modellerde yer alan filtre özellikleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Catechin Filtresi: Catechin, yeşil çay yapraklarından elde edilen bir özdür. Bu, Regal klimalarda kullanıldığında ise ortamın hava kalitesi maksimum seviyeye ulaşır. Catechin filtresine sahip Regal klima modellerinde ev ortamı dingin, ferah, kaliteli ve sağlıklı niteliğe kavuşur.
  • İyonizer Filtreler: Negatif yüklü iyonlar, insanlara kendini daha canlı ve enerjik hissettirir. Regal, klima özelliklerine iyonizer filtreleri ekleyerek kullanıcıların kendini daha iyi hissetmesine katkıda bulunur.
  • Koku Giderici Filtreler: Regal klima modelleri, ortamdaki kötü kokuları engelleyecek filtre sistemine sahiptir. Bu özellik sayesinde ortamdaki sigara dumanı ve evcil hayvan kokusu gibi olumsuz kokulardan uzaklaşabilir ve ferahlığın keyfini sürebilirsiniz.

Regal marka klimalarda kolay temizlenebilir filtreler de bulunur. Toz filtresi, klima kullanıcılarının en çok kafasını karıştıran konulardan biridir. Ancak Regal klima kullanıcıları için hijyen sağlamak zahmetli bir işlem olmaktan çıkar. Klimanızın filtresini düzenli olarak temizleyebilir ve böylece ömrünü uzatabilirsiniz.

Yüksek Enerji Verimliliğine Sahip Regal Klimalar ile Bütçe Dostu Evler

Regal 18000 A++ klima çeşitleri, daha az enerjiyle daha fazla çevreci kullanım sunar. Bu modelle, çalışırken yüksek performans göstermesine rağmen ay sonunda minimum fatura gelmesini sağlar. A sınıfı enerji sunan klimalar, uzun vadede enerji tasarrufu yapmayı destekleyerek çevreyi ve daha büyük bazda dünyayı korumaya yardımcı olur. Bazı Regal klima modellerinde bulunan R32 gazı özelliği ise daha az gaz salınımı ve doğayı koruma gibi işlevlere sahiptir.

Duvarınızdaki Şıklık: Regal Klimalar ile Modern Görünüm Yaratın

Regal 12 BTU klima gibi modellerde kullanılan modern özellikler, duvar tipi olarak kullanacağınız cihazların evdeki diğer beyaz eşyalar ile kolayca uymasını sağlar. Şık ve estetik tasarıma sahip klimalar, hemen hemen her dekorasyon temasının olduğu ev için uygundur. Düz ve şeffaf paneller, cihazın yüksek performansına ve zengin iç sistemine rağmen basit, zarif ve minimal görünmesini sağlar.

Regal Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Regal klimalar, 12000 gibi farklı BTU değerlerine sahiptir. Bu değer, cihazların ısı ve enerji birimini ifade eder. Seçtiğiniz BTU değerine göre, o klimanın soğutma kapasitesini satın almış olursunuz. Tercih yaparken odanın boyutunu, ısısını ve izolasyonunu göz önüne alabilirsiniz. Geniş odalarda yüksek BTU değerli modellerin alınması gerekir.

Regal klima modelleri arasında seçim yaparken enerji sınıfı, ebat, mod seçeneği, oda büyüklüğü ve filtre gibi özellikleri de göz önüne alabilirsiniz. Daha detaylı bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız aşağıdaki maddeleri okuyabilirsiniz;

  • Ses Düzeyi: Yüksek dB değerine sahip klimalar, ofis gibi ortamlarda çalışanlar için rahatsız edici olabilir. Her klimanın maksimum dB değeri farklıdır. Ancak Regal klimaların büyük çoğunluğunda ultra sessiz çalışma özellikleri mevcuttur.
  • Nem Alma Fonksiyonu: Bir klimanın sahip olduğu nem fonksiyonu, iç mekânın ferah kalmasına ve nem ile gerçekleşen olumsuz atmosferi kırmaya yardımcı olur. Bu da sıcak günlerde içeridekilerin daha keyifli ve daha az bunalmış hissetmesini sağlar.
  • Boyut ve Model: Ev ya da ofis için seçilecek klimanın koyulacağı ortama uygun ebatta ve modelde olması önemlidir. Bu noktada ortamın büyüklüğünü, dekorasyon temasını, ortamda bulunan renklerin yoğunluğunu, oturduğunuz bölgenin yerel iklim özelliklerini ve evinizdeki beyaz eşya sayısını göz önüne alabilirsiniz.

Regal marka klimalar arasında seçim yaparken bu unsurların yanı sıra ekstra özelliklere de göz atabilirsiniz. Akıllı kontrol özelliği, uyku modları, kendi kendini temizleme özellikleri, filtre tipleri ve nem alma fonksiyonlarına göz atabilir ve ihtiyaçlarınızı masaya yatırarak aradığınız modele karar verebilirsiniz.

İklimlendirme Teknolojisine Yeni Soluk Getiren Regal Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Regal klima modelleri arasında seçim yaparken bütçenizi kontrol edebilir ve ardından Turkcell Pasaj’ın geniş ürün gamın üzerinden satın alma yapabilirsiniz. Regal klima fiyatları, farklı unsurlara bağlı değişiklik gösterir. Mod özellikleri, ebat, BTU değeri, renk, tasarım, enerji tasarrufu ve benzeri nitelikler klimanın fiyatını belirler. Farklı fiyatlardaki ürünler arasından seçim yaparak evinize teknolojiyi taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla

​​