Sepet 0

Profilo Klimalar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala
Temizle

Profilo Klima Modelleri: Yeni Teknoloji, Yeni İklim

Profilo klima modelleri, inovatif teknolojileri kullanıcı ihtiyaçlarıyla birleştirerek üstün performans sunar. Marka özelindeki duvar tipi inverter klimalar, enerji verimli iklimlendirme avantajıyla daha temiz bir çevre ve konforlu bir hayat sağlar. Cihazlar; 3 boyutlu hava akımı, takip etme modu, kendini temizleme fonksiyonu, ultra sessiz uyku modu ve hava tazeleyen süper iyonlaştırıcı gibi özelliklere sahiptir. Evinize ve ihtiyaçlarınıza uygun klima modelini seçerek hayatınıza konforu davet edebilirsiniz.

Performansı ile Öne Çıkan Profilo Klimalar Sayesinde Ferah Havalar

Profilo klima modelleri, 3 boyutlu hava akımı ve süper iyonlaştırıcı özelliklere sahiptir. 3 boyutlu hava akımı özelliği, klimaların evin her köşesinin aynı sıcaklık değerinde kalmasını destekler. Hava tazeleyen süper iyonlaştırıcı özelliği ise cihazın çalışırken çevreye pozitif ve negatif iyon yaymasını sağlar. Yayılan bu iyonlar, zararlı elementleri yok ederek ortamdaki havanın daha temiz ve sağlığa uygun hâle gelmesine yardımcı olur.

Farklı Modlar Sunan Profilo Klimalar ile Ortamın Havasını Değiştirin

Profilo klima 24000 inverter duvar tipi modeller, farklı modlarıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Takip etme ve ultra sessiz uyku gibi modlar sayesinde klima kullanımını kişiselleştirebilir ve üründen aldığınız verimi artırabilirsiniz. Profilo klima modellerindeki Ultra Sessiz Uyku Modu, dış ünite sesinin optimal seviyede kalmasını destekleyerek klimanın bu modda daha yavaş ve gürültüsüz çalışmasını sağlar. Bu özellik, klimanın havası taze kalırken, ideal ısı değerlerinde gürültüsüz bir uyku çekmek isteyenlerin yüzünü güldürür.

Profilo 12000 BTU klima gibi modellerde yer alan Takip Modu ise cihazın çalıştığı odadaki sıcaklığın daha doğru şekilde optime edilmesini sağlar. Klimada konfor arayanlara hitap eden bu mod, ürünün uzaktan kumanda ile kontrol edilmesine yardımcı olur ve odadaki sıcaklık farklarını minimize ederek kullanıcının olduğu yerleri daha konforlu hâle getirir. Bir diğer mod olan Bekleme Modu ise klimanın kullanılmadığı zamanlarda kendiliğinden kapanmasını sağlar ve bu da uzun vadede enerji tasarrufu sunar.

Gelişmiş Hava Temizleme: Profilo Klimalar ile Konforlu ve Sağlıklı Mekanlar

Profilo 24000 klima gibi modellerde bulunan gelişmiş hava temizleme fonksiyonu, cihazın her insanın vücudu ve sağlığı için uygun hâle gelmesini sağlar. Birçok kişi için klimaların satın alma aşamasında alerjen konusu bir soru işaretidir. Profilo marka klimalarda bulunan gelişmiş filtre sistemleri; polen, toz, küf ve diğer partiküllerin cihaza girmesini engeller ve dolayısıyla bunları yeniden dışarıya üflemez.

Bu noktada klima filtrelerinin de düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Düzenli olarak bakımı yapılmayan ya da değiştirilmeyen filtrelerde performans kaybı olduğundan ortamdaki hava kalitesi olumsuz etkilenebilir. Filtrelerin yanı sıra ürün bakımlarının da düzenli olarak yaptırılması gerekir. Profilo klimalarda bulunan kendini temizleme fonksiyonu da cihaz ömrünü uzatacak niteliktedir. Çalışma sırasında iç bataryada bulunan özel sistem nemi engelleyerek zararlı organizmaların oluşumunun önüne geçer.

Kullanıcı Dostu Teknoloji: Profilo Klimalar ile Kolay Kontroller

Profilo klimalar, kullanıcı dostu ısıtma ve soğutma sistemleri arasına dâhildir. Bu modellerdeki çeşitli fonksiyonlar, aile üyelerinin hayatını kolaylaştırır ve diğer işlerine zaman ayırabilmelerine yardımcı olur. Nem giderme, soğutma, ısıtma, Uyku Modu, otomatik çalışma ve donmaya karşı koruma gibi fonksiyonlar, cihaz üzerinden kolayca kontrol edilebilir.

Profilo klima modellerinde bulunan uzaktan kumanda özelliği de ısı ayarlarını oturduğunuz yerden değiştirmeyi mümkün kılar. Cihazda zamanlayıcıyı ayarlayarak klimanın dilediğiniz zaman kapanmasını sağlayabilirsiniz. Profilo marka klimalarda yer alan Takip Modu da ürünlerin kullanıcı dostu olmasını destekler. Bu mod sayesinde klima odadaki sıcaklık farklarını en aza indirir ve size konforlu bir ortam kalır.

Yüksek Enerji Verimliliği Sağlayan Profilo Klimalar ile Bütçe Dostu Evler

Enerji verimli iklimlendirme avantajı, Profilo klima özellikleri için dikkat çekicidir. Dünyamızda enerji verimliliği, yeşil enerji ve sürdürülebilirlik gibi konular önemlidir. Profilo klima modellerinde bulunan A+ ve A++ enerji tüketim performansları, cihazların yüksek enerji verimliliği sağlamasını destekleyerek daha çevreci bir alternatif sunar. Böylece yüksek ısıtma ve soğutma giderleri de önlenmiş olur ve elektrik faturaları minimuma iner.

Profilo 18000 BTU inverter klima gibi modeller, yüksek enerji verimliliğiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Eve aldığınız klima, düşük enerji tüketimleriyle birlikte daha az enerji harcar ve bu da harcadığı eforun minimum olmasını sağlar. Bu da Profilo klima modellerini uzun vadeli kullanım arayanlar için ideal yapar. Enerji verimliliğine sahip beyaz eşyaların çalışma performansı çoğunlukla daha yüksektir. Bu, aynı zamanda klimaların kullanıldığı iç mekânların uzun süre aynı sıcaklık düzeyinde kalmasını destekler.

Şık ve Modern Tasarımlı Profilo Klimalar ile Tarzınızı Yenileyin

Profilo 18000 BTU klima gibi modeller, şık ve modern özellikleri bir arada içerir. Cihazlar, yalnızca etkin iklim kontrolü sağlamaz. Bunun yanında iç mekân estetiğini artıracak nitelikler taşır. Zarif çizgilere ve klasik renklere sahip Profilo klimaların basit panelleri ve kompakt tasarımları kullanıcıların beğenisini toplar. Siyah, beyaz ve metalik gri gibi renkleri tercih ederek evinize kendi tarzınızı yansıtabilir ve yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz.

Profilo Klimalardan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev ve iş yeri gibi sık vakit geçirilen iç mekânlarda kullanacağınız Profilo klimayı seçerken modelin ekolojik ve bütçe dostu özellikleri bir arada taşımış olduğundan emin olmalısınız. Dikkat etmeniz gereken diğer noktalar ise aşağıda sıralanmıştır;

  • Model: Profilo klimalar, 9000 BTU gibi çeşitli modellere sahiptir. Doğru cihaz seçimi için modellerin iyice incelenmesi ve ihtiyaç ve beklentilere uygun olan modelin tercih edilmesi gerekir.
  • Kapasite: Klimaların BTU değerleri ve kapasiteleri de seçim noktasında önemlidir. Satın aldığınız ürünün alana yetersiz olması ya da fazla gelmemesi adına bu maddeye ekstra özen göstermenizde yarar var.
  • Enerji Tasarrufu: Ay sonu gelen fatura tutarınızı minimuma indirmeyi hedefliyor olabilirsiniz. O hâlde enerji verimliliği yüksek olan modellere yönelerek doğayı korurken bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.
  • Ses Seviyesi: Satın alacağınız ürünün ses seviyesinin ideal dB değerinde olduğundan emin olmalısınız. Ses seviyesi, özellikle bebek olan evlerde önemli bir konudur. Profilo klima modellerinin bazılarında bu gibi ihtiyaçlar için ekstra sessiz modlar bulunur.
  • Hijyen: Tercih ettiğiniz klima modelinin kolay temizlenebilir olması gerekir. Ancak hijyen konusu bununla sınırlı değildir. Cihazın filtre ve hava teknolojisi gibi bölümlerinin ortamdaki havanın temiz kalmasını sağlaması gerekir.
  • Konfor: Profilo marka cihazlar, kullanıcıların hayatını basit hâle getirecek niteliktedir. Birçok modelde uzaktan kontrol, kullanıcı dostu mod seçenekleri ve Wi- Fi gibi konforlu özellikler bulunur.

Bu özelliklerin yanı sıra bütçe de düşünülmesi gerekenler arasındadır. Bütçe, ihtiyaç ve tercih gibi faktörleri bir araya getirerek bilinçli bir satın alma yapabilirsiniz.

Yenilikçi Teknolojisi ile Dikkat Çeken Profilo Klimalar Turkcell Pasaj’da!

Çağın ötesinde teknolojiler sunan Profilo klima modelleri, Turkcell Pasaj’ın ayrıcalıklı özellikleriyle sunulur. Siz ve sevdikleriniz için uygun olan modeli tercih ettikten sonra tek tıkla sepete ekleyebilir ve birkaç adımda klima sahibi olabilirsiniz. Profilo klima fiyatları ise ürünün mod özelliğine, modeline, boyutuna, filtrelerine, kapasitesine ve inverter sistemine göre değişiklik gösterir. Hemen şimdi bütçenize uygun modeli satın alarak evinize temiz bir iklimlendirme çözümü getirebilirsiniz.

Daha Fazla

​​