Bosch HC 4000 2500 W Elektrikli Konvektör Isıtıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Genel Bakış

Devrilme emniyeti ve otomatik kapatma, duvara montaj veya ayak aksesuarı ile zeminde kullanım imkanı sağlar.Açık pencere algılama fonksiyonu ile oda sıcaklığında ani bir düşüş olursa otomatik kapanır.

Tek Kelime ile Konforlu

Bosch elektrikli konvektör ısıtıcı 3 farklı kapasitesi ve 12 ila 28 ° arasındaki sıcaklık ayar fonksiyonu sayesinde tek tuşla mükemmel konfor sağlar. Elektrikli radyatör üzerindeki sıcaklık sensörü oda sıcaklığını ölçer ve odanızı kumanda paneli üzerinden ayarlanan sıcaklık değerine getirerek evinizde konforlu bir ısıtma sağlar.

Güvenli İşletim

Aşırı ısınma emniyeti, donma koruması ve çocuk tuş kilidi fonksiyonları ile konvektör ısıtıcı, her zaman güvenli işletimi garanti eder. Elektrikli konvektör ısıtıcı, IP24 su sıçrama koruması sayesinde banyo gibi nemli ortamlarda kullanım için idealdir. Elektrikli radyatör yerde kullanılırken devrilirse, elektrikli panel radyatör otomatik olarak algılar ve kendini kapatır.

Kolay Montaj İmkanı

Elektrikli radyatör, kolay ve sorunsuz bir şekilde duvara monte edilebilir. Aksesuar olarak sunulan ayaklar, konvektörün zeminde güvenli ve sağlam bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Ayaklı kullanımda cihazın farklı odalara taşınabilmesi de mümkündür.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BOSCH HC 4000 2500 W ELEKTRİKLİ KONVEKTÖR ISITICI
Üretim Yeri
Ukrayna
Güç (w)
2500
Çalışma Frekansı (hz)
50/60
Isıtma Tekniği
BELİRTİLMEMİŞ
Emniyet Sistemi
VAR
Ağırlık (gr)
6800
Isı Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
5 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERI
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BOSCH
Henüz yorum yok