Sepet 0

Regal Fırınlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1547 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Yemekleri Daha Lezzetli Hâle Getiren Regal Fırın Modelleri

Regal fırın;birden fazla yemeğin aynı anda pişirilmesine imkan tanıyan fonksiyonel ve estetik beyaz eşyalar arasında yer alır. Ocaklı fırın,turbo fırın,ankastre fırın olmak üzere birçok farklı modeli bir arada sunan Regal fırınlar;farklı bütçelere hitap etme konusunda son derece başarılıdır. Dolayısıyla bütçenize uygun fırınlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra modern ve incelikli detayları ile Regal fırınların tamamı,mutfak alanlarının dekorasyonuna uygundur. Siz de ankastre fırınlar,ankastre fırın olmak üzere birçok modele Turkcell Pasaj avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Birden Fazla Yemeği Aynı Anda Pişirebileceğiniz Regal Turbo Fırınlar

Regal turbo fırınlar,birden fazla yemeğin aynı anda ve pratik bir şekilde pişirilmesini sağlar. Klasik fırınlardan daha farklı bir tasarıma sahip olan turbo fırınlar,yemeklerin hızlı ve eşit bir şekilde pişirilmesine katkıda bulunur. Fırında yer alan fanlar,sıcaklığın fırın içinde eşit şekilde dağılmasını sağlar. Bu ise yemeklerin her kısmının aynı ısı değeriyle pişmesini mümkün hâle getirir.

Regal marka turbo fırınlar,hamur işlerinin kabarmasına da katkı sağlayan özelliklere sahiptir. Fırın içinde dolaşan ve her bölgeye eşit bir şekilde yayılan sıcak hava dalgası,hamur işlerinin istenilen şekilde kabarması için son derece idealdir. Regal fırın modelleri arasında yer alan turbo fırınlar,aynı zamanda daha hızlı pişirme sürelerine sahip olduğu için klasik fırınlara oranla çok daha fazla enerji tasarrufu sunar.

Turbo fırınların çoğu,kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Bu tür fırınlarda temizlik adımları çok daha pratik bir şekilde uygulanabilir. Bu ise fırının hijyenik bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkan Regal turbo fırın,sunmuş olduğu avantajlar sayesinde pişirme işlemlerinin çok daha pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Mutfakta Harikalar Yaratacağınız Regal Ocaklı Fırınlar

Hem ocak hem de fırının bir arada olduğu Regal ocaklı fırın,son derece işlevsel fırın modelleri arasında yer alır. Ocak ve fırının bütünlüklü bir şekilde tek bir üründe yer alması,alan tasarrufu elde etmek isteyenler için ideal bir kullanım sunar. Aynı zamanda yemek yapma işlemleri,son derece pratik bir şekilde tamamlanır.

Regal marka ocaklı fırınlar,farklı pişirme programlarına sahiptir. Börek yapma,buz çözdürme,yoğurt yapma başta olmak üzere fırında yer alan pişirme programları;yemeklerin lezzetli ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlar. Lezzetli bir börek yapmak istiyorsanız,fırını uygun sıcaklık değerine getirebilirsiniz. Öte yandan donmuş gıdaların buzunu kısa sürede çözdürmek için fırının buz çözme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Mutfakta harikalar yaratmanızı sağlayan Regal ocaklı fırınlar,aynı zamanda sütü kaynatmadan ev yoğurdu yapmanıza katkıda bulunur. Kısa sürede doğal yoğurt yapabilir,lezzetli yoğurdu yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Regal ocaklı fırın modelleri,genellikle geniş kapasiteleri ile ön plana çıkar. Geniş kapasiteli fırın modelleri,yemeklerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Bunun yanı sıra aynı anda farklı yemekleri yaparak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz

Hem Kullanışlı Hem Pratik Tasarımlı Regal Mini Fırınlar

Dar mutfaklarda yenilikçi bir kullanım sunan Regal mini modelleri,tezgah üzerinde kullanılabilen ürünlerdir. Alandan tasarruf sağlayan bu tür fırınlar,aynı zamanda minimal bir tasarım arzulayan kişiler için son derece idealdir. Birçok özelliğe bir arada sahip olan mini fırınlar,farklı program çeşitlerine sahiptir. Böylelikle farklı türdeki yiyecekler çok daha hızlı,kolay ve pratik bir şekilde hazırlanabilir.

Mini fırınlar,çoğunlukla çok özel tasarımları sayesinde kısa sürede ısınır. Bu ise yemeklerin pişirme sürelerinin azalmasını sağlar. Bu durum,özellikle acil durumlarda zamandan tasarruf elde edilerek yemeklerin hazırlanması anlamına gelir.

Regal mini fırınlar,geniş kapasiteli fırınlara oranla daha düşük iç hacme sahiptir. Bu sayede mini fırınlar,enerjiyi verimli bir şekilde kullanır. Kolay kullanım,düşük maliyet,kompakt boyut olmak üzere birçok avantaja bir arada sahip olan Regal mini fırınlar;fiyat konusunda da son derece çeşitlidir. Regal mini fırın fiyatları;ürünün özellikleri,tasarımı ve modele göre farklılaşabilir.

Mutfakta Alan Tasarrufu Sağlayan Regal Ankastre Fırınlar

Regal ankastre fırın,genellikle mutfak dolaplarına monte edilerek kullanılan fırın modelleri arasında yer alır. Alandan tasarruf sağlayan ankastre fırınlar,mutfak dekorasyonu ile bütünleşen bir yapıya sahiptir. Şık ve estetik detayları sayesinde mutfağın dekorasyonunu bozmadan kullanılabilir.

Ankastre fırınlar,kullanıcısına birçok avantajı bir arada sunar. Regal marka ankastre fırınların sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Ankastre fırınlar çoğunlukla mutfak dolaplarına monte edildiği için pratik bir şekilde temizlenebilir. Dolaplara entegre edilmesi,fırın üzerinde ya da altında boş alanının kalmamasına ve temizlik süresinin kısalmasına olanak tanır.
  • Fırın aydınlatması,program çeşitliliği başta olmak üzere birçok özelliği sayesinde fonksiyonel bir kullanım sunar.
  • Kolay temizlenebilmesi adına yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Böylelikle hijyenik bir kullanım elde edilebilir.
  • Ankastre fırınların yerleştirildiği konum,fırına erişimi kolaylaştırır.

Sahip olduğu avantajlar sayesinde lezzetli yemeklerin pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan Regal ankastre fırınlar,farklı bütçelere hitap eden modellere sahiptir.

Her Mutfağa Uygun İşlevsel Tasarımıyla Regal Tam Boy Fırınlar

Ocak ve fırının bir arada yer aldığı Regal tam boy fırınlar,her mutfağa uygun estetik ve fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Gelişmiş teknolojisi ile yemeklerin pratik şekilde hazırlanmasını sağlar. Farklı pişirme programlarına sahip olması,istenilen yemeklerin lezzetli bir şekilde yapılmasını mümkün kılar. Bu tür fırınlar temel olarak pişirme özelliği ile ön plana çıksa da dondurulmuş gıdaların çözülmesi ve yoğurt yapımı olmak üzere farklı işlevlere de sahiptir.

Regal Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Regal fırın satın almadan önce fırının modeli,özellikleri ve daha pek çok hususa dikkat etmelisiniz. Fırın seçimi yaparken ön planda tutmanız gereken unsurlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Regal solo fırın,midi ve mini fırın başta olmak üzere birçok farklı türde fırın bulunur. Taleplerinize en uygun fırın modellerini tercih etmeniz,ürünü işlevsel bir şekilde kullanabilmenize imkan tanıyacaktır. Regal midi fırın,son derece minimal bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle dar alanlarda midi fırınlar,en iyi çözümler arasında yer alır.
  • Satın alacağınız fırının enerji verimliliği sunuyor olması oldukça önemlidir. Son derece gelişmiş bir teknoloji ile üretilen ve enerji verimliliği vadeden fırınlar,enerji tüketim maliyetini azaltmanıza katkı sağlar.
  • Farklı program seçeneklerinin bir arada yer aldığı fırınlar sayesinde istediğiniz yemeği çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Fırın satın alırken bu tür hususları ön planda tutarak taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünlere sahip olabilirsiniz.

Şıklık ve İşlevselliği Bir Arada Sunan Regal Fırınlar Turkcell Pasaj’da!

Regal fırınların her biri,şık ve işlevsel tasarımlarıyla yenilikçi bir kullanım sunar. Farklı modellere ev sahipliği yapan Regal marka fırınlar;Regal mikrodalga fırın,mini fırın,ocaklı fırın ve daha pek çok çeşit ile kullanıcılara seçim hakkı sunar. Siz de Regal fırın fiyatları,Regal mikrodalga fırın fiyatları hakkında bilgi edinmek,ocaklı fırınlarbaşta olmak üzere birçok ürün çeşitliliği arasından tercihte bulunmak için Turkcell Pasaj avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla

​​