Sepet 0

Kumtel Fırınlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Estetik Görüntüsü ve Pratikliği İle Göz Dolduran Kumtel Fırın Çeşitleri

Kumtel fırın,kullanışlı ve yüksek performanslı beyaz eşyalar arasında yer alır. Farklı boyuttaki mutfak alanları için özel olarak üretilen fırınların her biri,lezzetli yemeklerin yenilikçi bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Mikrodalga fırınlar,ankastre fırınlar,davul fırın modelleri başta olmak üzere farklı tasarımların yer aldığı Kumtel Fırın kategorisi,Turkcell Pasaj avantajıyla sizlerle buluşuyor. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek özelliklere sahip modelleri inceleyerek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evinize Çok Yakışacak Kumtel Ankastre Fırınlar

Kumtel fırın ankastre modelleri,şık ve zarif tasarımlarıyla mutfağınızın hakim dekorasyonu ile son derece uyumludur. Ankastre fırınlar,her zevke hitap edebilecek renk çeşitliliğine sahiptir. Bu ise mutfağınızın dekorasyonunu yansıtan modelleri satın almanıza imkan tanır. Öte yandan ankastre fırınlar,çoğunlukla mutfak dolaplarına monte edilerek kullanılır. Böylelikle mutfakta bütünlüklü bir görüntü elde edilebilir. Aynı zamanda bu özellik sayesinde alandan tasarruf edebilir,mutfağınızın çok daha işlevsel bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Konforlu Yemek Pişirme Deneyimi Sunan Kumtel Ocak Fırın Davlumbaz Setleri

3’lü set halinde satılan Kumtel ocak fırın davlumbaz setleri,Kumtel fırın modelleri arasında çok özel bir yere sahiptir. Özellikle bahsi geçen 3 ürüne ihtiyaç duyan kişilerin,arzu ettikleri ürünleri çok daha uygun fiyatlarla satın almalarını sağlar. İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan bu tür ürünler,genel olarak şu avantajlara sahiptir:

 • Set içinde yer alan davlumbaz,yemek pişirme sırasında mutfakta oluşan kokuların giderilmesini sağlar.
 • Birden fazla programa sahip olan fırın,farklı lezzetlerin pratik bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Ayrıca farklı yemekler aynı anda hazırlanabilir. Bu ise enerji verimliliğine imkan tanır.
 • Fırın paneli üzerinde yer alan kontrol düğmeleri,fırının son derece kolay bir şekilde açılmasına ve kapanmasına olanak sağlar.
 • Davlumbaz,fırın ve ocağın bir arada bulunduğu setlerde ürünlerin her biri bütünlüklü bir şekilde tasarlanır. Bu sayede mutfak alanlarında istenilen şık ve zarif görüntü elde edilebilir.
 • Üç farklı ürünün bir arada olduğu setler,mekandan tasarruf edilmesini sağlar.

Kumtel fırın modelleri arasında yer alan 3’lü setler,pişirme deneyiminin eşsiz bir hal almasını mümkün kılar.

Benzersiz Tasarımı ve Üstün Performansıyla Kumtel Davul Fırınlar

Kumtel davul fırın,yenilikçi modelleriyle üstün bir performans vadeder. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan bu tür fırınlar,yemeklerin son derece eşsiz bir şekilde pişmesini sağlar. Klasik fırın modelleri arasında yer almakla birlikte modernize edilmiş detayları ile işlevsel bir kullanımı mümkün hale getirir.

Davul fırınların her birinde gözetleme camı bulunur. Bu sayede yemeğin pişme durumu takip edilebilir. Bunun yanı sıra ısı ayarı bulunduğu için istenilen sıcaklık kolaylıkla ayarlanabilir. Yenilikçi teknolojisi sayesinde ısının fırın içinde eşit şekilde dağılmasını sağlar. Böylelikle lezzetli yemekler son derece pratik bir şekilde hazırlanır.

Kumtel davul fırınların dikkat çeken özellikleri arasında,ergonomik bir tasarıma sahip olması yer alır. Fırının alt kısmında bulunan ayaklar,zemin üzerinde sabit bir şekilde kalmasını sağlar. Geniş kapasiteleri sayesinde pişirme sürelerinin azalmasını sağlayan davul fırınlar,aynı zamanda alandan tasarruf edilmesine katkıda bulunur. Genellikle geniş ailelerin taleplerini karşılayabilecek bir tasarıma sahiptir.

İşlevselliği İle Ön Plana Çıkan Kumtel Mini ve Midi Fırınlar

Kumtel mini fırın,minimal tasarımları sayesinde her mutfakta rahatlıkla kullanılabilen fırın modellerindendir. Yüksek performanslı bir şekilde çalışabilen,böylelikle yemeklerin efektif şekilde pişirilmesini sağlayan mini fırınlar,işlevsel bir tasarıma sahiptir.

Kumtel mini fırın fiyatları hususunda da belirleyici olan mini fırın özellikleri son derece fazladır. Bu özellikler genel olarak aşağıdakiler gibi sıralanabilir:

 • Minimal tasarımlara sahip olan mini fırınlar,enerji tasarrufu sağlar. Çünkü çalışması için gerekli olan enerji,klasik fırınlardan daha azdır.
 • Çalıştırıldıktan sonra hızlı bir şekilde ısınan mini fırınlar,yemeklerin pratik şekilde pişirilmesine destek olur.
 • Mini fırınlar,her yere kolaylıkla taşınabilir. Bu sayede istenilen ortamlarda kullanılmaları mümkündür.

Fonksiyonel ve ergonomik tasarımları sayesinde mini fırınları yenilikçi bir şekilde kullanarak istediğiniz türden yemekleri pişirebilirsiniz.

Mini fırınlardan çok daha minimal şekilde tasarlanan midi fırınlar da dar mutfak alanlarında yenilikçi bir kullanım vadeder. Kompakt boyutları ile her yerde kolaylıkla kullanılabilen midi fırınlar,kısa sürede atıştırmalık hazırlanmasını sağlar. Farklı ısı ayarlarına sahip oldukları için istenilen sıcaklık değerinde kullanılması mümkündür.

Minimal tasarımları sayesinde çalıştırıldıktan kısa bir süre sonra ısınır. Enerjiden tasarrufu mümkün kılan bu özellik,aynı zamanda elektrik enerjisi maliyetinin düşmesini sağlar. Çıkarılabilir raflara sahip olan midi fırınlar,son derece hızlı ve pratik bir şekilde temizlenir. Bu durum,midi fırınların hijyenik bir şekilde kullanılmasına imkan tanır.

Kumtel midi ve mini fırınlarda modeller farklılık gösterebildiği için fırınların fiyatları da değişir. Kumtel midi ve Kumtel mini fırın fiyatları fiyatlarına Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekler sayesinde bütçenizi aşmadan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Mutfaktaki Pratik Yardımcınız Kumtel Mikrodalga Fırınlar

Kumtel mikrodalga fırınlarpratik kullanım sunan fırın modelleri arasında yer alır. Mikrodalga fırınlar;yiyeceklerin ısıtılması,pişirilmesi ya da dondurulmuş gıdaların çözdürülmesi amacıyla kullanılır. Kumtel fırın kategorisinde yer alan mikrodalga fırınlar,birçok dikkat çeken özelliğe sahiptir. Bu özellikler genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Klasik fırınlara göre çok daha hızlı ısınır. Yemeklerin kısa sürede hazırlanmalarını sağlar.
 • Panelde yer alan kontrol düğmeleri ile çalıştırılır. Pratik ve konforlu bir kullanım sunar.
 • Son derece yenilikçi bir tasarıma sahip olduğu için kolaylıkla temizlenebilir.
 • Pişirme,çözdürme ve ısıtma olmak üzere farklı fonksiyonlara sahiptir.

Fırın çeşitleriarasında yer alan mikrodalga fırınları kullanarak istediğiniz işlemleri yapabilir,lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Kumtel Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kumtel fırın satın almadan önce fırının özellikleri,tasarımı ve işlevi başta olmak üzere birçok unsura dikkat etmeniz gerekir. Kumtel fırınları satın alırken ön planda tutmanız gereken unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Ne tür bir fırına ihtiyaç duyduğunuzu belirlemelisiniz. Kumtel ocaklı fırın,Kumtel rustik fırın başta olmak üzere birçok çeşit arasından ihtiyaç duyduklarınızı satın alabilirsiniz.
 • Mutfak dekorasyonunuzla uyumlu fırın tasarımlarına yönelmeniz ideal bir seçenek olacaktır. Örneğin mutfağınızda rustik bir görünüm istiyorsanız Kumtel rustik fırınları tercih edebilirsiniz.
 • Kumtel turbo fırın,ısının fırın içinde eşit bir şekilde dağılmasını sağlar. Yenilikçi lezzetlere ulaşabilmek için turbo fırınları tercih etmeniz,fırının avantajlarından yararlanmanıza katkıda bulunur.

Taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak fırınları satın alabilmek için bu tür hususları ön planda tutabilirsiniz.

Enfes Yemekler Yapacağınız Kumtel Fırınlar Turkcell Pasaj’da!

Sıklıkla talep gören beyaz eşyamodelleri arasında yer alan Kumtel fırınlar,farklı talepleri karşılayabilecek tasarımlara sahiptir. Zengin bir model çeşitliliğine sahip olan Kumtel fırınlar;Kumtel 2’li ankastre set,davul fırın,midi ve mini fırın başta olmak üzere birçok farklı ürün seçeneği dahilinde satışa sunulur.

Siz de Kumtel fırınların özellikleri ve Kumtel fırın fiyatları ile Kumtel ankastre fırın fiyatları hakkında bilgi edinmek için Turkcell Pasaj’da ilgili kategoriyi inceleyebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri Pasaj güvencesiyle ve çok özel fiyatlarla satın alabilir,enfes yemekleri pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​