Sepet 0

Altus Fırınlar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala
Temizle

Mutfağınıza Ayrıcalık Katacak Altus Fırın Modelleri

Altus fırın,yenilikçi özellikleriyle konforlu bir kullanım sunan Altus ürünleri arasında yer alır. Genellikle ocak ile bir arada olan fırınlar,işlevsel özelliklere sahiptir. Bu nedenle eşsiz özelliklere sahip fırınlar,mutfakta fonksiyonel yardımcılarınızdır. Farklı renk ve özelliklere sahip olan fırınlar,geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Siz de Altus fırın modelleri ve mikrodalga fırınmodelleri arasından tercihte bulunmak için Turkcell Pasaj’ta ilgili kategoriye giriş yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz ürünlere Pasaj güvencesiyle ulaşabilir,güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi ile Güç Tasarruflu Altus Fırın Modelleri

Altus fırınlar,düşük enerji tüketimi avantajına sahiptir. Ürünlerde toplam elektrik gücü,ürün modellerine göre değişiklik gösterebilir. Çünkü her modelin tasarımı farklıdır. Bunun yanı sıra teknik özellikler de modeller arasında farklılaşabilir. Bununla birlikte her bir fırında yıllık enerji tüketimi son derece düşüktür. Bu ise Altus fırınlarda enerji tasarrufunu mümkün kılar. Aynı zamanda yüksek performans gösteren fırınlar,eşit ve dengeli pişirme adına oldukça avantajlıdır. Alt,üst ve fan ısıtıcılar aynı anda çalıştırılabilir. Böylelikle hem yemekler en uygun şekilde pişer hem de enerjiden tasarruf edilir. Bu ise uzun vadeli kullanımlar adına son derece avantajlı bir durumdur.

Çocuk Kilidi Özelliği ile Güvenli Altus Fırın Modelleri

Altus fırınlarının büyük bir kısmında çocuk kilidi bulunur. Bu özellik,çocuklu ailelerin fırını çok daha güvenli bir şekilde kullanabilmelerini sağlar. Özellikle Altus fırın ankastre ürünlerinde yer alan fırın modelleri dahilinde bulunan bu özellik,son derece işlevsel ve güvenli bir kullanım sunar. Genellikle plastik malzeme kullanılarak üretilen kilit,fırın kapağının açılmasını önler. Çocuk kilidi sayesinde bebek ve çocuklarınızı fırın aktif bir şekilde çalışırken oluşan sıcaklıktan koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra fırın yaralanmaları da efektif bir kullanım sağlayan çocuk kilidi sayesinde engellenebilir.

Mutfağınızın Tasarımıyla Bütünleşecek Altus Ankastre Fırınlar

Altus midi fırın başta olmak üzere birçok Altus fırın modeli,son derece estetik ve zarif bir tasarıma sahiptir. Parlak ve mat dokuların bir arada yer aldığı fırın tasarımlarında;metal ocak yüzeyi,üst ızgara başta olmak üzere birçok detay birbiriyle uyumlu malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. Bu tür fırınlar,mutfak alanlarının benzersiz şekilde dekore edilmelerine katkı sağlar. Mutfakların atmosferini değiştirerek bütünlüklü bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Altus mikrodalga fırın ve midi fırın seçeneklerinde,zarif detayların yanı sıra konforlu kullanım da ön plana çıkar. Her modelde kontrol panel üzerinde yer alan düğmeler,fırının pratik şekilde açılmasını sağlar. Bunun yanı sıra fırının sunmuş olduğu fonksiyonlar,kontrol panelindeki düğmelerle aktif hale getirilebilir. Pratik kullanıcı deneyimine katkıda bulunan ve mutfağınızın tasarımıyla bütünleşen Altus fırın modellerini,yenilikçi bir kullanım için tercih edebilirsiniz.

İdeal Boyutlarıyla Kullanım Kolaylığı Sağlayan Altus Midi ve Mini Fırınlar

Altus fırın modellerinde kullanım kolaylığı sağlayan boyut seçenekleri bulunur. Mini fırınlar,yerden tasarruf etmek isteyen kişilere sunulan eşsiz modellerdir. Altus mini fırın modellerinde,fonksiyonel kullanımı destekleyen pek çok özellik bulunur. Kontrol panelinde yer alan düğmeler,fırının kontrolünü mümkün hale getirir. Aynı zamanda mini fırınlar,pratik bir kullanım için son derece idealdir. Altus ocaklı fırın modellerinden çok daha minimal bir tasarıma sahip olan mini fırınlar,her yere kolaylıkla taşınabilir.

Mini fırınlara nazaran çok daha minimal fırın modelleri arasında yer alan midi fırınlar,genellikle Amerikan mutfak bulunan evlerde tercih edilir. Bu tür fırınların boyutları,normal fırınlara göre son derece küçüktür. Böylelikle tezgah üzerinde rahatlıkla kullanabilir. Farklı pişirme fonksiyonlarına sahip olan midi fırınlar,sıra dışı lezzetlerin kısa sürede hazırlanmasını sağlar. Aynı zamanda çoğu modelde mekanik saat ve iç aydınlatma sistemi bulunur.

Altus midi ve mini fırın modelleri,her bütçeye hitap edebilen fiyat seçeneklerine sahiptir. Altus mini fırın fiyatları kapsamında yer alan fiyat seçenekleri arasından tercihte bulunmanız ve aradığınız ürüne ulaşmanız mümkün.

Fonksiyonel Kullanım Özellikleriyle Dikkat Çeken Altus Ocaklı Fırınlar

Geniş mutfaklarda yenilikçi bir kullanım sunan Altus ocaklı fırınlar,ocak ve fırının bir arada olduğu modellerdir. Yemek yaparken işinizi kolaylaştıracak yenilikçi ocaklar işlevsel gazlı gözlere sahiptir. 4 gazlı ocağın bir arada bulunduğu tasarımlar sayesinde aynı anda 4 farklı yemek rahatlıkla yapılabilir. Bunun yanı sıra kontrol panelinde yer alan düğmeden ateşleme özelliği ile ekstra çakmak kullanımına ihtiyaç duyulmaz.

Öte yandan ocaklı fırınların merkezinde yer alan fırın ürünü,aydınlatmalı bir tasarıma sahiptir. Pişen yemeğin daha kolay takip edilmesini sağlayan bu özellik,yemeğin fırından ne zaman çıkacağı hakkında fikir sahibi olmanıza katkıda bulunur. Ocaklı fırın modellerinin sahip olduğu fonksiyonel özellikler arasında,dahili ızgara ve tepsiler de sayılabilir. Standart boyuttaki tepsi,fırının boyutlarıyla son derece uyumludur. Bu sayede kullanımı oldukça konforludur.

Özellikleri ve tasarımları değişiklik gösteren Altus ocaklı fırın fiyatları,modele göre farklılaşabilir. Fakat modellerin tamamında kullanılan malzemeler benzer özelliktedir. Altus ocaklı fırın modellerinde dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmakta olup bu sayede ürünlerin tamamı uzun süreli bir kullanım sunar.

Altus Fırın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Altus fırın satın alırken bazı unsurların göz önünde bulundurulması gerekebilir. Bu unsurlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Fırınlarboyut olarak birbirinden farklıdır. Dolayısıyla mutfağınız için en iyi boyutun hangisi olduğunu belirlemelisiniz. Dar mutfaklarınız için ocaklı fırın satın almanız,ürünü efektif bir şekilde kullanamamanıza neden olabilir.
  • Satın alacağınız fırının işlevsel özelliklere sahip olması gerekir. Özellikle fırının farklı modlarını çalıştıran düğmeler,fırının yenilikçi bir şekilde kullanılmasını sağlar.
  • Fırının uzun süreli kullanılabilmesi için kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi gerekir. Bu nedenle fırın satın almadan önce ürünün hangi malzemelerden üretildiğini incelemelisiniz.
  • Fiyat-performans ürünleri,kaliteli bir kullanım açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle fiyat-performans ürünlerini tercih edebilirsiniz.
  • Fonksiyonel özelliklere sahip fırınlar,birçok işlevi bir arada yerine getirebilir. Farklı modlara sahip olan fırınları kullanarak birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Fırın modellerinde tasarım kadar fiyatları da ön planda tutmalısınız. Her fırın modelinde fiyatlar değişiklik gösterebilir. Altus ankastre fırın fiyatları ile midi fırın fiyatları aynı olmayabilir. Bu nedenle fırın türü ve modellerini incelemeniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri belirlemeniz,fiyatlar konusunda çok daha net bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

Mutfağınıza En Uygun Altus Fırın Modelleri Turkcell Pasaj’da!

Altus fırın modelleri konusunda zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Turkcell Pasaj,müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünler arasından tercihte bulunmasını sağlar. Midi fırın,ocaklı fırın başta olmak üzere farklı türde Altus fırınların yer aldığı Turkcell Pasaj üzerinden sizlere sunulan fırınları inceleyebilirsiniz. Altus fırın ocak fiyatları ve Altus fırın fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir,satın alma işlemlerini güvenli ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda beyaz eşyakategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir,yaşam alanlarınıza incelikli bir dokunuşta bulunacak ürünleri satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajıyla sizlere sunulan ürünlerin tamamı,farklı ödeme yöntemleriyle sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Daha Fazla

​​