Sepet 0

Samsung Ankastre Mikrodalga Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

LED Göstergeli Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Ürünleri

Samsung ankastre mikrodalga fırın ürünleri, yemekleri hızlı şekilde ısıtma özellikleri ve LED panel bölümüyle ön plana çıkar. Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitlerinin farklı pişirme süreleri sayesinde çeşitli yiyecekler birkaç dakika içinde hazırlanabilir. Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri ile donmuş yiyecekleri çözmek de oldukça kolaydır. Ankastre mikrodalga fırınlar, besin maddelerine zarar vermeden dondurulmuş ürünleri kısa sürede çözer. Bunun yanı sıra Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri, dayanıklı iç ve dış yapısıyla da dikkat çeker. Kırılma ve çizilmelere karşı ekstra dayanıklılığa sahip ankastre mikrodalga fırınları uzun yıllar kullanmak mümkündür. Samsung teknolojisi ve tecrübesiyle geliştirilen mikrodalga fırın çeşitlerinde; pişirme, buz çözme, haşlama ve kavurma özellikleri yer alır. Ankastre mikrodalga fırın ürünleri sayesinde sevdiklerinize veya misafirlerinize eşsiz sofra sunumları hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dokunmatik ekran fonksiyonu ve kapağın açılmasını sağlayan geniş tuş mekanizması, ankastre mikrodalga fırınlara farklı bir hava katar. Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri, yüksek kapasiteli iç hacmi ve pratik kullanım özellikleri sayesinde kullanıcıların dikkatini çeker. Siz de farklı renk ve teknik özelliklerle üretilen Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın modellerine, Turkcell Pasaj avantajlarıyla sahip olarak mutfağınızın tarzını ön plana çıkarabilirsiniz.

Kolay Temizlenen Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Modelleri

Tekrar ısıtma ve pişirme özelliklerine sahip Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri, kolay temizlenen yüzey alanıyla dikkat çeker. Ankastre fırın çeşitleri, CERAMIC INSIDE™ teknolojisine sahiptir. CERAMIC INSIDE™ teknolojisi, Samsung ankastre fırın modellerinin çizilmesini ve pas tutmasını önler. Pürüzsüz yüzeyi ile dikkat çeken ankastre mikrodalga fırınlar, ovalamaya gerek kalmadan kısa süre içinde temizlenebilir. Bunun yanı sıra seramik yüzey sayesinde ankastre mikrodalga fırınların kullanım ömrü oldukça uzundur. Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri, koku giderme ayarı ile iç bölümde oluşan yemek kokusunu anında dışarı atar. Böylece ürünlerin iç bölümünde kötü koku oluşması veya ısıtılan yiyecek tatlarının birbirine karışması önlenebilir. Ankastre mikrodalga ürünler, yemeğin türüne göre lezzet ve koku aromasını koruyan teknolojiye sahiptir. Bunun yanı sıra ürünlerde yer alan cam bölüm, ısıtma veya çözme aşamasında yiyecekleri görmeye yardımcı olur. Siz de Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri sayesinde kısa sürede lezzetli yiyecekler hazırlayabilir, mutfakta geçirdiğiniz zamanı kısaltabilirsiniz.

Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri, ECO mod özelliği sayesinde düşük enerji tüketim değerine sahiptir. Modeller, yemek pişirme veya dondurulmuş gıda çözümü yapılmadığında minimum elektrik enerjisi tüketir. Bunun yanı sıra Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri ile yiyecekleri; fırınlamak, ızgara yapmak veya pişirmek mümkündür. Samsung ankastre mikrodalgaların diğer özellikleri ise şu şekildedir:

  • Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri, siyah ve inox renk seçenekleriyle mutfaklara stil kazandırır.
  • Kaliteli materyallerden üretilen ankastre fırın çeşitleri, LED gösterge panel kontrolü ile pratik kullanım imkanı sağlar.
  • Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri; ev, iş yeri veya işletmelerde kullanıma uygun özelliktedir.
  • Mutfak dolaplarına veya sabit duvara monte edilebilen ürünler, dar alanlarda kullanılabilir. Ürünler gömme ankastre model tipiyle dikkat çeker.
  • Samsung ankastre mikrodalga fırın modellerinde açılır kapanır kapı bölümünde basmalı düğme yer alır.
  • Kolay temizlenme özelliğiyle öne çıkan modeller, yaklaşık 16 kilogram ağırlığa sahiptir.
  • Otomatik program ayarlama seçeneği sağlayan Samsung ankastre mikrodalga fırın fiyatları, benzer ürünlere göre biraz yüksek olabilir.

Hızlı Buz Çözebilen Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Çeşitleri

Gıdalar için taze doku özelliği sağlayan Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri, hızlı buz çözme özelliğiyle de adından söz ettirir. Donmuş yiyecekleri taze hale getirmek Samsung ankastre mikrodalga fırın​ çeşitleri ile mümkündür. Buz çözme özelliği dondurulmuş gıdaların, tazeliğini ve dokusunu korur. Gıda ürünlerinin yapısında bozulmaya yol açmayan özellik, mevsimi gelmeyen yiyecekleri lezzetli şekilde tüketmenizi sağlar. Et, tavuk, balık, meyve veya sebze gibi dondurulmuş gıda ürünlerini birkaç dakika içinde çözebilir, sevdiklerinize lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kek veya pizza gibi yiyecekleri Samsung ankastre mikrodalga fırın modellerinde kısa sürede pişirmek mümkündür. Modeller, ısıtma ve çözme işlemlerinde yiyeceklerin tüm yüzeyine eşit miktarda etki eder. Böylece gıda yapılarında bozulma veya dondurulmuş ürünlerde kısmi çözülme görülmesi önlenebilir. Turkcell Pasaj cazip ödeme koşullarıyla sunulan Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitlerinden dilediğinize sahip olabilir, dondurulmuş ürünleri kısa sürede çözebilirsiniz.

Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Nasıl Kullanılır?

Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri, yüksek frekanslı radyo dalgalarıyla çalışır. Radyo dalgaları sayesinde gıdalarda yer alan sıvı moleküller harekete geçer. Modeller, harekete geçen sıvı moleküllerin ürettiği ısı ile gıdaları pişirir veya dondurulmuş ürünleri çözer. Ayrıca modeller, dondurulmuş ürünleri pişirmeden çözme özelliğiyle kullanıcıların dikkatini çeker. Pişirmek, ızgara yapmak veya dondurulmuş gıdaları çözmek için LED ekran paneli üzerinden ısı ve süre ayarlaması yapılır. Seçilen mod özelliklerine göre gıdalar hızlı bir şekilde tüketime hazır hale gelir. Saat ekranından ısınma süresini takip etmek oldukça kolaydır. Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri, evlerde veya iş yerlerinde yiyecek hazırlama süresinin kısalmasını sağlar. Böylece artan vakitleri başka işlere ayırmak mümkündür. Turkcell Pasaj’da yer alan Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, görkemli ve lezzetli tabakları kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Avantajlarıyla Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Fiyatı

Samsung ankastre mikrodalga fiyatları, modelin teknik özelliklerine ve renk seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Samsung yeni nesil mikrodalga fırın teknolojisini avantajlı fiyatlarla kullanıcı beğenisine sunar. Modeller, en çok tercih edilen ankastre mikrodalga fırın çeşitleri arasında yer alır. Farklı tarifler ve eşsiz sunumlar hazırlamak Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitleri ile mümkündür. Üç farklı yöne yayılan ısı teknolojisi ile mükemmel ve lezzetli yiyecekler hazırlana​​bilir. Ayrıca ısı teknolojisi gıdaların iç bölümünün de pişmesine veya hızlıca ısınmasını sağlar. Mutfak ihtiyaçlarını karşılayan ve yemek hazırlama süresini kısaltan Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri, fonksiyonel özellikleriyle benzer ürünler arasında bir adım öne çıkar. Siz de Turkcell Pasaj kalitesiyle sunulan seramik iç kaplamaya sahip Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitlerine hemen sahip olarak, mutfaklarınızın teknolojik tarzını ön plana çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Çeşitlerinde Izgara Özelliği Ne İşe Yarar?

Samsung ankastre mikrodalga fırın çeşitlerinde yer alan +30 saniye ızgara modu sayesinde yiyecekleri hafifçe kızartabilirsiniz. Izgara modu, et veya tavuk gibi ürünlerin ideal renkte kızararak pişmesini sağlar.

Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Modellerinin Ölçüleri Standart mı?

Ankastre mikrodalga fırın modelleri genellikle; 50x30x40 santimetre ölçülere sahiptir. Ancak Samsung ankastre mikrodalga fırın modellerinin ölçüleri standart değildir. Mutfağınızda Samsung mikrodalga fırın ölçülerine göre yer açabilir, yeni nesil mikrodalga teknolojisinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Samsung Ankastre Mikrodalga Fırın Modellerindeki Kademe Seviyeleri Ne Anlama Gelir?

Kademe seviyeleri, mikrodalga fırının çalışma süresini ve ısı derecesini ayarlamaya yarar. Samsung ankastre mikrodalga fırın modelleri; pişirme, ızgara yapma veya buz çözme işlemleri için gıda türüne göre ayarlanabilen ısı ve derece özellikleri sunar. Kademe seviyeleri sayesinde dondurulmuş gıdaları kolayca çözebilirsiniz.

Daha Fazla