Sepet 0

Samsung Ankastre Fırınlar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1461 Ürün)
Sırala
Markalar
Peşin Fiyat
Satıcılar
Temizle

İleri Teknoloji Samsung Ankastre Fırın Modelleri

Samsung ankastre fırın, çeşitli pişirme ihtiyaçlarını karşılamak için birden fazla kapasite ve işlevde tasarlanmıştır. Pişirme süresinin önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı olan sıcak püskürtme teknolojisi ile tasarlanmış konveksiyonlu fırınlar mevcuttur. Bu fırınlar, doğrudan gıdaya güçlü sıcak hava veren birden fazla hava deliğine sahiptir, böylece yemekler dışı gevrek ve içi sulu olacak şekilde pişirilir.

Samsung her seferinde kusursuz pişirme sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için en son teknoloji ürünü fırınlar sunar. Daha çok TV-ses sistemleri ve akıllı telefon gibi son teknoloji elektronik cihazlarla tanınan Samsung, mutfak aletleri yelpazesine aynı düzeyde teknolojik yeniliği getirir. Tasarımları, minimalist estetiği ve pratik uygulamaları, mutfağınızda güçlü, basit ve işlevsel yemek pişirmek için kazanan bir formül oluşturur. Samsung NV60K3110BS 60 lt Ankastre Fırın, Samsung'un yenilikçi teknoloji odaklı yaklaşımının bir örneğidir. Başlıca özelliği, daha kompakt bir tekli fırın tasarımında çift fırınlı pişirmeyi etkin bir şekilde sunan ve aynı anda birden fazla yemek hazırlamasına olanak tanımasıdır. Samsung ankastre fırınları bunu, farklı sıcaklıklara sahip ayrı pişirme bölgeleri oluşturarak başarır. Fırının üst ve alt bölgelerinde farklı pişirme sıcaklıkları programlayabilir ve lezzet bulaşma endişesi duymadan çok farklı iki yemeği aynı anda pişirebilirsiniz.

Konforlu ve İşlevsel Samsung Ankastre Fırın Özellikleri

Samsung fırınları, çağdaş mutfaklar için ideal olan, fırçalanmış paslanmaz çelik veya siyah camdan şık, minimal bir tasarıma sahiptir. Kontroller, sıcaklık, zamanlayıcı ve otomatik programları gösteren Led ekranlarıyla birçok farklı özellik sunar. Samsung ankastre fırının başlıca özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Yavaş kapanan kapı: Kapının menteşesi, minimum gürültü ile yavaşça açılıp kapanmasına yardımcı olur.
  • Eşit pişirme: Izgara gibi farklı yemek çeşitlerini eşit derecede pişirmek için tasarlanmıştır.
  • Teleskopik raylar: Kolay kaydırılacak şekilde tasarlanmıştır, böylece çevirmek veya baharatlamak için tepsiyi çıkarmanız gerekmez.
  • Tutarlı sıcaklık kontrolü: Küçük dalgalanmalarla hassas bir sıcaklık sağlamak üzere tasarlanmıştır, böylece yemeklerinizi tam olarak istediğiniz gibi pişirebilirsiniz.
  • Pirolitik kendi kendini temizleme: Gresi yakmak için fırın boşluğunu ısıtır. Geriye kalan küller ise kolay şekilde silinir.
  • Çift pişirme aydınlatması: Fırının her köşesini görmenize yardımcı olur.
  • Adım adım pişirme kılavuzu: Kılavuz aydınlatma kontrolü, ekrandaki ışıkları takip ederek işlevleri ve temizleme seçeneklerini seçmenizi sağlayan dijital gösterge panosudur.
  • Gurme buhar teknolojisi: Yemeği buharla çevreleyerek tadını ve dokusunu optimize eder.

Samsung Ankastre Fırın Kullanımı

Samsung ankastre fırınlarında, sadece az miktarda yağ ile yiyeceklere gevreklik katmak için bir ızgarayı sıcak hava sirkülasyonuyla birleştirir. Ayrıca fırınlar, kolay temizlemeyi destekleyen ve çizilmeyen seramik iç mekâna sahiptir. Sağlam iç kısım aynı zamanda anti-bakteriyeldir. Paslanma yapmaz, böylece kullanıcılar daha uzun cihaz ömrüne sahip olur. Ayrıca fırınlar, kullanıcıların yemek pişirmek için daha büyük tepsileri rahatça yerleştirebilmeleri için geniş bir iç boyut sağlar. Hatta, kullanıcıların günün herhangi bir saatinde ev yapımı hamur veya yoğurt mayalanmasına izin vermek için gelişmiş fermantasyon teknolojisini kullanan fermantasyon işleviyle tasarlanmıştır.

Samsung Fırın, kullanıcıların daha iyi bir rahatlık deneyimi yaşamalarını sağlamak için çeşitli tariflerle önceden programlanmış olarak gelen gurme buhar teknolojisine sahiptir. Tek bir düğmeye dokunarak, yumuşak, lezzetli yiyecekler elde etmek için ızgara somondan bifteğe kadar her şeyi pişirebilirsiniz. Fırınlar ayrıca donmuş gıdaların buzunu hızlı şekilde çözmek için elektrikli buz çözme işleviyle birlikte gelir. Eko modu ise kullanıcıların %40 tasarruf etmesini sağlar. Hatta ankastre fırın çeşitlerinde bulunan koku gidericiler, fırından gelen kötü kokuları kolayca gidermeye yardımcı olur, böylece yiyeceklerin tadı daha lezzetli hale gelir. Samsung ankastre fırın aynı zamanda kalorileri kontrol etmek isteyenlere özel sağlıklı yemek pişirme seçenekleri sunar.

Samsung Ankastre Fırın Ölçüleri

Fırınlar, evlerin yemek pişirme ihtiyaçlarının karşılanması için çeşitli boyut ​ve kapasitelerde gelir. Fırın boyutları santimetre olarak gösterilir ve modele bağlı olarak 60 cm ile 120 cm arasında değişir. Bir fırının kapasitesi litre olarak ölçülür. Bu size iç boşluğun kullanılabilir boyutunu verir, başka bir deyişle; bir seferde ne kadar yemek pişirilebileceğini gösterir. Yüksekliğe bağlı olarak Samsung ankastre fırınları 60, 65 ve 75 lt geniş iç hacme sahiptir. Örneğin, Samsung NV60K5140BB 67 lt Ankastre Fırın 595 x 595 x 565 mm boyutlarındadır. İkili pişirme özelliğine sahip 75 lt ankastre fırınlar ise 595 x 595 x 570 mm boyutlarıyla tekli fırınlardan daha fazla yüksekliğe, ancak aynı genişliğe sahip olacaktır. Ankastre tekli modeller genellikle en küçük fırın kapasitesine sahipken, ankastre 'ikili' modeller daha büyük bir kapasiteye sahiptir.

Turkcell Pasaj Avantajıyla Samsung Ankastre Fırın Fiyatları

Samsung ankastre fırın fiyatı pirolitik temizleme, pişirme işlevleri, sunduğu konfor ve kalite gibi özelliklerle karşılaştırıldığında bütçe dostu seçenekler sunar. Fırınlar sadece dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli stil ve boyutlarıyla her mutfağı tamamlar. Mutfağınıza harika bir dokunuş katacak zarif siyah, fırçalanmış paslanmaz çelik gibi çeşitli stil ve kaplamalara sahiptir. Samsung fırınları, yiyeceklerinizi pişirmek için daha az enerji tüketimi s​​ağlayan teknoloji kullanır. Bu sayede hem çevreye katkı sağlar hem de tasarruf etmenizde etkilidir. Samsung ankastre fırınlar tekli, ikili konfigürasyonlarda gelir; fan, kızartma, ızgara, fırında pişirme, nem kontrolü, pirolitik işlevi gibi çok çeşitli pişirme programları sunar. Çok fonksiyonlu olması sayesinde çeşitli pişirme ihtiyaçlarını karşılayan Samsung ankastre fırınlar, Turkcell Pasaj’ın sunduğu avantajlarla her bütçedeki kullanıcı için erişilebilir hale gelir. Samsung fırınların tümü, yenilikçi ve mutfakta geçirdiğiniz zamanı çok daha keyifli hale getiren çok çeşitli ek özelliklere sahiptir. Isıyı eşit şekilde dağıtarak yemeklerin daha lezzetli olmasını sağlar. Bu özelliklere ek olarak, Samsung fırınlarının tümü şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Turkcell Pasaj kampanyalarını takip ederek Samsung ankastre fırınlarına uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilir, mutfakta sunduğu konfordan faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung ankastre fırın içi nasıl temizlenir?

Samsung ankastre fırın modelleri, fırın temizliğinin tüm zorluklarını da ortadan kaldırır. Pirolitik temizleme işlevi, fırının içindeki yağı ve yemek kalıntılarını yakmak için yüksek sıcaklıklar kullanır, böylece fırın soğuduktan sonra kalan her şeyi silebilirsiniz.

Samsung ankastre fırın ölçüleri nedir?

Ankastre fırın çeşitleri 60 cm, 70 cm ve 77 cm olarak farklı boylardadır. Bu kadar geniş bir boyut aralığı, 70L ve daha fazla kapasiteye izin verir, bu da aynı anda birden fazla yemeği rahatça pişirmenize yardımcı olur.

Samsung ankastre fırını kendim kurabilir miyim?

Fırın kurulumu, mutfağınızdaki mevcut elektrik devresi gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Bu nedenle, sizin için kurulumunu yapabilecek kalifiye bir teknisyen istihdam etmek oldukça önemlidir.

Samsung ankastre fırın nasıl çalışır?

Elektrikli fırında sıcaklığı seçtikten sonra alt ısıtma elemanı devreye girecektir. Fırınınız, hem ısı ölçerinize hem de fırın kutunuza bağlı olan ve seçtiğiniz sıcaklığı okuyan ve bu bilgiyi ana fırın ünitesine geri ileten bir bakır tel içermektedir. Ünitenizdeki ısıtma elemanı, istenen ısı seviyesine ulaşana kadar sıcaklığı artıracak ve bu noktada kesilecektir. Daha sonra fırınınız, siz cihazınızı kapatmayı seçene kadar bu ısı seviyesini koruyacaktır.

Daha Fazla