Wee Baby 4 İşlevli Biberon Isıtıcı ve Sterilizatör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BURDA BEBEK ÜRÜNLERİSAN.VE TİC.A.Ş.-104426

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tek Cihaz Dört Fonksiyon

Bebeğinizin güvenli beslenmesi için gerekli olan tüm fonksiyonlara sahip biberon ısıtıcı ve sterilizatör, aynı zamanda mama, süt ısıtabilir ve meyvelerin suyunu sıkabilir.  Böylece bebeğinize evde hazırladığınız gıdaları vererek büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.


Tüm Biberon Çeşitleri ile Uyumlu Tasarım

Marka ve boyut fark etmeksizin tüm biberonlarla kullanabileceğiniz ısıtıcı ve sterilizatör, bebeğiniz için tercih ettiğiniz tüm biberonları etkili ve hızlı bir şekilde temizler ve bakterilerden arındırır.

Biberon ve Emzikler için Etkili Sterilizasyon

Cihaza 40 ml su konularak başlanan sterilizasyon işlemi için termostat düğmesi resimli göstergeden yararlanılarak ilgili alana çevrilir. Oldukça pratik bir kullanım sunan ısıtıcı, eklenen suyun miktarına bağlı olarak değişen süre içerisinde biberon ya da emziği sterilize eder. İşlem sırasında yanan ışık söndüğünde ise ürününüz kullanıma hazır demektir.

Pratik Mama Isıtma Fonksiyonu

Mama ve çeşitli gıdaları ısıtabileceğiniz ısıtıcı, 150 ml su ile çalıştırılır ve bebeğiniz için uygun sıcaklık olan 65o ile 85o dereceye ulaştığında otomatik kapanır. Bu sayede ısınmamış ya da fazla ısınmış gıdalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda biberon ısıtma işlevinden yararlanarak bebeğinize dilediğiniz zaman ılık süt verebilirsiniz.

Deterjansız Temizlik ile Güvenilir Hijyen

Tüm ısıtma ve sterilizasyon işlemlerini yüksek ısıda buharlama yöntemiyle yapan cihaz, bakterileri yok ederken biberon ve emziklere zarar vermeden hijyen sağlar.

Vitamin Deposu Meyveler için Sıkma İşlevi

Meyve sıkacağı aparatı ile birlikte gelen çok yönlü cihazı, bebeğinize taze meyve suları hazırlarken kullanabilirsiniz. Mama kabına yerleştirilebilen sıkacak üzerine meyveleri koyup vidalayarak kısa sürede sularını sıkabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Termostat Düğmesi

Cihaz üzerinde yapmak istediğiniz işlem için resimli göstergeye sahip termostat mevcuttur. Düğmeyi süt ısıtma, mama ısıtma ve sterilizasyon alanına çevirerek işlemi başlatabilirsiniz.

Yer Kaplamayan Minimal Tasarım

Kompakt boyutu ile mutfak tezgahınızda veya yatak odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ısıtıcıyı her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Buharlı
  • Kapak: Var
  • Kapak Kilidi: Var
  • Çıkarılabilir Aksesuarlar: Var
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuarlar: Var
  • Uyumluluk: Tüm modeller
  • Emzik Dezenfekte: Var
  • Biberon Kapasitesi: 1
  • Ağırlık: 684 g

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
4 İŞLEVLİ BİBERON ISITICI VE STERİLİZATÖR
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
WEE BABY
Henüz yorum yok