Sepet 0

Philips Ağız Bakım Ürünleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Temizle

Sağlıklı Gülüşlerin Anahtarı: Philips Ağız Bakım Ürünleri

Philips ağız bakım ürün çeşitleri, farklı ihtiyaçlara hitap eder. Örneğin şarjlı diş fırçalarıyla derinlemesine ve etkili temizliğe ulaşabilirsiniz. Yemek kalıntılarından, plaklardan, tartardan, lekelerden ve kötü kokuya sebep olan bakterilerden kurtulursunuz. Temiz ve parlak bir gülüşe ve ferah bir nefese sahip olursunuz. Ekstra temizlik için diş arası temizleyicilerden yardım alabilirsiniz. Diş teli kullanıyorsanız ağız duşundan faydalanabilirsiniz. Philips ağız bakım ürünlerinizi hızla şarj eder, uzun süre kullanır ve seyahatlerinizde yanınızda taşırsınız.

Profesyonel Temizlik: Philips Diş Fırçaları ile Etkili Ağız Bakım

Philips diş fırçaları, profesyonel ağız temizliği için özenle tasarlanır. Fırçaların plak kontrollü başlıkları, özel kıl teknolojisi sayesinde etkili temizlik sağlar. Bu kıllar ideal yumuşaklıkta tasarlandığı için diş etlerinizi hırpalamaz. Esnek kenarlarıyla hareket özgürlüğü sunar ve aralara girmeyi kolaylaştırır. Dişlerin etrafında mükemmel şekilde kıvrılarak 4 kat daha fazla yüzey teması sağlar. Ulaşılması zor noktalara erişmenize yardımcı olarak derinlemesine temizlik sunar.

Philips ağız bakım ürünleri arasındaki fırçalar, titreşim özelliği sayesinde diş yüzeyinde ve çevresinde manuel olarak yapamayacağınız kadar çok hareket gerçekleştirir. Dakikada on binlerce titreşim hereketiyle kalıntı, plak ve tartarlara müdahale eder. Sonicare teknolojisi ile titreşimin yanında diş hekimlerinin önerdiği süpürme hareketini de gerçekleştirir. Günlük temizlikte üstün performans sunar. Düzenli kullanımda beyaz yüzey lekelerini yok eder. Diş etine nazikçe masaj yapar. Böylece kan dolaşımını hızlandırarak diş eti sağlığını korur. Üstelik diş eti sağlığını yalnızca 2 hafta içinde iyileştirmeyi hedefler. Çürüklerle savaşır.

Fırçaların ergonomik tasarımı ise kullanım kolaylığı sunar. Ultra ince boyun ve ideal ebattaki başlıkları sayesinde bu fırçaları ağzınızın içinde rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz. Kullanım sırasında ağzınızı yorulacak derecede açmak zorunda kalmazsınız. Fırçayı dişlerinize çarpmaz ve hasar oluşturma riski yaşamazsınız. Dil ve yanaklarda yaşanabilecek sürtünmelerin de önüne geçersiniz.

Aynı ergonomik anlayışla tasarlanmış gövdeleri rahatlıkla kavrarsınız. Kaymaz kaplamalı fırça sapıyla konforlu bir kullanım deneyimi yaşarsınız. Hızlı ulaşılabilir tuş düzeni sayesinde cihazı tek elle kontrol edebilirsiniz. Başlık değiştirme işlemini iki hamlede tamamlarsınız. Konforun yanı sıra su geçirmez sertifikaya sahip cihazlarla güvenli kullanımın da tadını çıkarırsınız.

Farklı Kullanım Modları Sunan Philips Şarjlı Diş Fırçaları ile Kişiselleştirilmiş Bakım Olanağı

Philips şarjlı diş fırçası modelleri akıllı teknolojilerle üretilir. Fırça üzerinde farklı hassasiyet seviyelerine ve temizlik ihtiyacına uygun modlar bulunur. Günlük ihtiyaç için temizlik modunu kullanabilirsiniz. Daha parlak bir gülümseme için beyazlık modu idealdir. Hassas ve etkili bir temizlik için diş eti sağlığı modunu açabilirsiniz. Ekstra hijyen isteyenler ise derin temizlik modunu kullanabilirler.

Philips ağız bakım ürünleri arasında bulabileceğiniz şarjlı diş fırçalarında farklı modların haricinde kişiselleştirilebilen yoğunluk seviyeleri de mevcuttur. Bu yoğunluk seviyeleri düşükten yükseğe doğru ilerler. Diş etlerinizin hassasiyeti ve ihtiyaç duyduğu bakıma göre yoğunluk ayarını değiştirmeniz mümkündür.

Bu cihazlarda farklı mod ve yoğunluk ayarları haricinde akıllı sensör teknolojisi de kullanılır. Bu teknoloji ile üretilen sensörlerden ilki fırça aracılığıyla dişe uyguladığınız basıncın düzeyini algılar. Dişlerinizi çok sert fırçaladığınızda sizi uyarır. Diğer bir uyarı fırça başlığını değiştirme zamanınızın geldiğini hatırlatır. Fırça sapındaki BrushSync teknolojisiyle hazırlanmış zamanlayıcı, kısa bir sinyal sesi ile sizi uyarır. Akıllı diş fırçanızın size rehberlik etmesine izin vererek etkili ve düzenli ağız bakımı sağlamanız mümkün olur. Üstelik akıllı diş fırçanız yalnızca başlık değiştirmek için değil işlemi bitirmek için gereken zamanı da hatırlatır. Otomatik zamanlayıcısı ile iki dakika dolduğunda titreşimle uyarı veren fırçalar, yeterli bakımı sağlamanıza yardımcı olur.

Şarjlı diş fırçaları uzun pil ömrüne sahiptir. Fırçanızı bir defa şarj ederek iki hafta boyunca kullanabilirsiniz. Böylece her koşulda ve ortamda ağız bakımınıza özen gösterme lüksüne sahip olursunuz. Fırçanızı şarj aletini yanınıza almanıza gerek kalmadan seyahatlere götürebilirsiniz. Kompakt tasarımlar ve çantalı modellerle taşıma işlemi son derece zahmetsiz tamamlanır.

Philips Diş Fırçalarının Sunduğu Bağlantı Özellikleri ile Diş Bakımını Takip Edin

Philips diş fırçası modelleri aplikasyon uyumludur. Diş fırçanızı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile senkronize ederek kişiselleştirilmiş bakım deneyimi yaşayabilirsiniz. Kişisel ağız bakım koçunuz gibi görev yapan bu uygulama size ihtiyacınız olan rehberliği sunar. Sizin için en iyi modu otomatik olarak seçer. Fırçalama deneyiminizi kaydeder. Kaydettiği bilgilerden bir ilerleme raporu oluşturur. Belirli zaman aralığında ne kadar geliştiğinizi görerek rutininizi güncellemenize yardım eder. Sağlıklı fırçalama alışkanlıkları geliştirip sürdürmenize olanak tanır.

Plak Temizliğinde Devrim: Philips Diş Arası Temizleyiciler ile Tam Bakım Sağlayın

Philips ağız bakım ürünleri arasında diş arası temizleyiciler dikkat çeker. Tam ve etkili bir temizlik için diş aralarına özen gösterilmesi önemlidir. Böylece tartar oluşumunun önüne geçilir ve kötü ağız kokusu engellenir.

Philips diş arası temizleyiciler, uygulama yapılan alanda plağı %99.9’a varan oranda yok eder. X şeklinde tasarlanmış başlıkları aynı anda 4 farklı yöne temizlik sağlar. İki farklı başlık seçeneğiyle kişiselleştirilmiş fırsatı tanır. Quad stream teknolojisiyle hızlı bir temizlik için daha fazla alanı kaplar ve tecrübesiz kullanıcılar için bile zahmetsiz bir deneyim sunar. Yalnızca 60 saniyede eksiksiz temizlik sağlar.

Philips diş arası temizleyiciler ergonomik tasarıma sahiptir. Kolay kavranan yapısıyla pratik kullanım sunar. Ağız içinde özgürce dolaştırabileceğiniz küçük boyutu sayesinde her diş ile özel olarak ilgilenmenizi sağlar. Hızlıca açılıp kapatılır. Tek elle rahatlıkla yönetilir. Kablosuz kullanımıyla pozisyon ve taşıma özgürlüğü sunar.

Philips Ağız Duşu ile Diş Sağlığınızı Destekleyin

Philips ağız bakım ürünleri arasında dikkat çeken bir diğer cihaz duştur. Philips ağız duşu, özellikle fırça ve ip kullanımı kısıtlı olan bireyler için idealdir. Zira diş teli gibi ortodontik tedaviler sırasında ağız bakımı zorlayıcı olabilir. Bu noktada kolaylık sağlayan duşlar; diş aralarındaki kalıntılara, plaklara, tartarlara ve bakterilere müdahale eder.

Philips ağız duşu, nazik su püskürtmeleriyle hassas bakım sunar. Püskürtmelerin arasında durarak bir diğer dişe geçmeniz için sizi yönlendirir. Derin temizlik modunda etkili sonuç verir. Kolay doldurulabilir su haznesiyle pratik kullanım sunar.

Philips Ağız Bakım Ürünlerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Philips ağız bakım ürünleri arasında seçim yaparken mevcut durumunuzu ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Philips ağız bakım ürün özelliklerini inceleyerek kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizi yaparken şu özelliklere dikkat edebilirsiniz:

  • Ürün tipi
  • Pil ömrü
  • Şarj süresi
  • Tasarım

Bu özellikler seçiminizi şekillendirmek için yeterli olur. Elbette ağız bakım ürünü seçerken hekim tavsiyelerini de gözetmeniz gerekir. Tüm bunların ışığında uygun kararı vermeniz mümkün olur.

Uzun Süreli Koruma Sağlayan Philips Ağız Bakım Ürünleri Turkcell Pasaj’da!

Philips ürünlerine Turkcell Pasaj’daki sağlık ve kişisel bakım kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerin özelliklerini ve gerçek kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sıralama, filtreleme ve karşılaştırma modlarıyla kararınızı hızlandırabilirsiniz. Üstelik Philips ağız bakım ürünleri fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Avantajlı teklifleri, peşin fiyatına taksit imkânını ve alışveriş kredisini değerlendirebilirsiniz. Güvenli ve kolay ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo ile keyifli alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Daha Fazla

​​