PlayStation 5 Pulse 3D Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURKCELL

Mersis No :3325557348157806 Şehir :Tuzla/İstanbul Adres :Orta Mahalle Öztaş Sokak No:8/1 H Blok Tepeören Tuzla/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

3D Ses Teknolojisine Özel

PULSE 3D™ kablosuz kulaklık 3D Ses teknolojisine özel olarak PlayStation®5 konsolu için tasarlandı. Tempest 3D AudioTech gücüyle PS5™ konsolu sizi bütün gerçekliğin ortasına; çıkan her sesi, geldiği yönlerden duyabileceğiniz bir noktaya koyuyor.

Sade Tasarım

PS5 konsolları ile uyumlu dizaynı, özel tasarlanmış kulak yastıkları ve kafa bandı ile stilinizi yansıtın.

Gürültü Engelleyici Mikrofonlar

Gürültü engelleyici, özel yerleştirilmiş ve geliştirilmiş 2 mikrofon ile arkadaşlarınızla çevrimiçi sohbet ederken rahatınıza bakın.

Kolay Kontrol Tuşları 

Sessize alma, ses kontrolünü tek tuşla denetleyin. Arkadaşlarınıza sesinizin nasıl gittiğini özel tuşla birlikte kontrol edin.

Kablosuz Adaptör

12 saatlik oyun imkanı sunan tekrar şarj edilebilir dahili batarya ile oyunların keyfini çıkarın. Wireless adaptörü ile PS5 ve PS4™ konsolunuza ve Windows ve macOS® bilgisayarlara kolayca bağlayın.

3.5mm kulaklık girişi

PS VR ve Telefonunuza 3.5mm ses kablosu ile bağlayın.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.