Gamercard

4,9
30dan fazla ürün vardır
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çocuğunuzun İlk Kartı Hazır

Turkcell, Paycell ve Visa iş birliği ile çocuklarınıza özel tasarlanan Gamercard, harçlıkla parayı doğru kullanmayı ve görevlerle sorumluluk kazanma ve planlama becerilerini öğretir.7 Yaş ve üzeri tüm çocuklar ve ebeyenleri için hazırlandı


% 100 Güvenli Ön Ödemeli Kart

Bir ön ödemeli kart olan Gamercard, Visa’nın geçtiği her yerde geçer. Böylece çocuğunuz, yanında nakit taşıma ve hijyen risklerinden korunmuş olur. Kartı aldığınız andan itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz Gamercard için banka hesabına gerek yoktur. Çocuğunuzun harçlıklarını Gamercard`a aktarmanız yeterlidir. Böylelikle çocuğunuzu nakitsiz dünyanın geleceğine hazırlamış olursunuz.

Sadece 2 Dakikada Gamercard Sahibi Olun

Gamercard platformu, çocuklarınızın ve sizin çok kolay kullanabileceğiniz biçimde pedagojik yaklaşımla hazırlanmıştır. Kartınızı aldığınız anda uygulamayı indirerek Gamercard`ı uygulamaya tanımlayabilirsiniz. Bu süreç, en fazla 2 dakikanızı alır. Bu andan itibaren artık kartı ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Bunun için bankadan veya başka bir yerden onay gerekmez.

Mobil Uygulama ile Tüm Kontrol Sizde

Gamercard uygulamasının ebeveyn modu ile çocuğunuza anında harçlık gönderebilir ve tüm harcamalarını takip edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama üzerinden çocuğunuza eğlenceli ve eğitici görevler vererek onu ödüllendirebilirsiniz. Acil bir anda uygulama üzerinden onun size mesajını görebilir ve ona anında acil olarak para gönderebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz, tüm kontrol sizde iken; tasarruf ederek tıpkı bir yetişkin gibi kart taşıyıp harcamalar yapabilir.

Çocuğunuza Finansal Öz Güven Kazandırın

Çocuğunuz sahip olacağı Gamercard’la birlikte, kullanacağı Gamercard uygulaması ile sizden harçlık alabilir, harcamalarını tıpkı bir yetişkin gibi yönetebilir, tasarruf ve isterse bağış da yapabilir. Ayrıca sizin ve markaların verdiği görevleri tamamlayarak hem yeni şeyler öğrenir hem de ödül olarak verilen “Gamer Altın”ları kazanarak bu altınlarla mağazada alışveriş yapabilir. Ona bu kez sadece harcamayı değil, kazanmayı da öğretmiş olursunuz.

Gamercard’da Bol Bol Altın Var

Gamercard’da, sizin veya markaların çocuklarınıza verebileceği ve onları hayata hazırlayabileceği eğlenceli görevler vardır. Örneğin; yatmadan dişini fırçalamak, bir huzurevini ziyaret etmek, evdeki ışıkları söndürmek gibi. Çocukların yapmayı ve öğrenmeyi sıkıcı bulduğu şeyler, Gamercard’da bir göreve dönüşünce bir anda onların ilgisini ve sempatisini çeker. Çünkü bu görevleri yaptıkça ödül altınlar kazanır ve bunları harcama yetkisine sahip olurlar.

İş İşten Geçmeden Bunları Öğretmek İçin Geç Kalmamalısınız

Çocuğunuza bazı eğitimleri belirli yaşlarda mutlaka vermelisiniz. Onların para ve finansı erken yaşta öğrenmesini; kazanma, biriktirme ve bağış yapma yetenekleri kazanmasını sağlamalısınız. Fakat bunları öğretmek pek de kolay değildir. İşte Gamercard, tam da bunları sağlamak için velilere yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Bu sayede çocuğunuzla çok eğlenceli bir iletişiminiz olmuş olur.


Bir Karttan Çok Çok Fazlası

Gamercard, sizin ve çocuğunuz için çok sayıda avantajlarla donatılmıştır. Visa’nın geçtiği her yerde geçen Gamercard, sizi Paycell’in sunduğu tüm indirim, avantaj ve kampanyalardan yararlandırır. Size her harcamada bedava internet kazandırır. Sizi kredi kartı taşımaktan kurtarır ve fatura ödeme, İstanbulkart’a bakiye yükleme, havale yapma gibi tüm işlemleri kolayca yapmanızı sağlar. Gamercard’ın eğlenceli dünyasıyla tanışmak için sizi ve çocuklarınızı bekliyoruz.

Özellikler

  • Bankasız Hesap Kullanımı
  • Fatura Yükleme
  • Uygulama Desteği
  • Harçlık Yönetimi
  • 7 Yaş ve Üzeri Tüm Çocuklar ile Ebeveynleri için Uygun Kullanım

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GAMER CARD
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Marka
PAYCELL

Ürün Değerlendirmeleri

4,9
20 kere puanlandı
Toplam 20 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla